Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakub zdegradowany.
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 19 października 2009, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrap, ale mi nie chodzi o to, ze niepotrzebnie to jest news, bo jakby nie patrzec jest to wazna informacja. Wg mnie, niepotrzebne sa tutaj komentarze w stylu: "wreszcie", "najwyzszy czas" itp. Po prostu nie powinnismy się mieszac w sprawy klanowe FF, tak jak np ja nie mieszam się w sprawy pS, lub Ty nie mieszasz się w sprawy BVG. I tyle.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 19 października 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
a ja od siebie powiem, ze wkurwiaja mnie ludzie, ktorzy teraz pisza "ale fajnie, walić dzejkoba" i tyczy się to tego jak i tematu zalozonego przez vipa. g*wno mnie i innych obchodzi czy się z tego cieszysz czy popadasz w depresje, a takim postem pokazujesz brak szacunku dla Jakuba, a tak czy siak szacunek mu się nalezy...

Chcesz być fajny i przyklasnąć ogolnej aprobacie? wy****dalaj

Fefan napisał:
Scrap, ale mi nie chodzi o to, ze niepotrzebnie to jest news, bo jakby nie patrzec jest to wazna informacja. Wg mnie, niepotrzebne sa tutaj komentarze w stylu: "wreszcie", "najwyzszy czas" itp. Po prostu nie powinnismy się mieszac w sprawy klanowe FF, tak jak np ja nie mieszam się w sprawy pS, lub Ty nie mieszasz się w sprawy BVG. I tyle.

Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 19 października 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakieś takie podobne do siebie ;P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 19 października 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrappler napisał:
aaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno Razz, za tymi nickami kryją się ludzie, ich historie, perypetie, kłopoty, sukcesy, miłości. To grupa trzymających się razem zbiorów osobowości. Ludzie, którzy jósz dawno przestali zabierać czynny głos na forum bo głupio im było bronić PZPN-u a więc unikali wypowiedzi wprost. Nie dało się tego nie zauważyć. Ja życzę ff-om jak najlepiej oprócz:
* ACE
* bax
* brzerzanin
* Diav3l
* hack
* hektor17
* Jakub
* Khasius
* LECHU
* LooKaSh
* mat154
* szopek
buahahahhahaha ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



Więc mi życzysz jak najlepiej? Dzięki! ;D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 19 października 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nic innego jak kolejna naciagana historyjka.... Za miesiac może mniej a może wiecej Jakub ponownie będzie liderem i może tutaj się ogarnie i będzie ok.Tak to widze Very Happy
A i teksty typu nareszcie itp. to naprawdę zalosne chlopaki z Waszej strony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 19 października 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez dziekuje ^^ tak sobie myslalem i doszedlem do wniosku ze nawet zmiana lidera na shad i diava wcale nie musi oznaczac ze jakub skonczy pisać glupoty na tmpl. Zmiana lidera bardziej pomoze nam (FFom) jakby nie patrzec w kazdej chwili Jakubster może wyskoczyc z jakims nie spodziewanym postem i zawstydzic TURBODYNAMOMENA Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 października 2009, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

potwierdzam newsa.

jestem jaki jestem i na pewno alkohol robi swoje.
mimo wszystko mam nadzieje, ze będziecie także pamietali te mile chwile, których na pewno było nie mało przez prawie 4 lata.

pozdrawiam i proszę thevipa o zakaz pisania lub bana.

zycze calej scenie TMN jak najlepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20 października 2009, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam takie samo zdanie jak fefan, to co robi w swoim teamie to tylko sprawa FF a nie nasza, chlopaki maja glowe na karku, ale nigdy nie byli liderami, wiec może być roznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 października 2009, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja wcale się z tego nie cieszę. Wręcz przeciwnie. Być może niektórzy mi nie uwierzą, ale tak właśnie jest. To bardzo smutna dla mnie wiadomość. Wbrew pozorom, przez te lata poznałem Jakuba dość dobrze, na gg przegadaliśmy tomy. Rozmowy jakie nieraz prowadziliśmy zaskoczyłyby niejednego z Was. Jakub jest cholernie inteligentnym facetem, z dużym zasobem wiedzy w różnych dziedzinach. Ma też pełno dobrych pomysłów i nie boi się działania. Przecież akcja z mailem do Sabatonu sprawiła, że wypadłem z butów. Tym bardziej żałuję, że w pewnym momencie ten kontakt zaczął się psuć. Nie jestem człowiekiem który łatwo się obraża i wielokrotnie pomimo sprzeczek dogadywaliśmy się. Nie zawsze mieliśmy to samo zdanie na różne tematy i w prywatnych rozmowach potrafiliśmy się sprzeczać, ale te rozmowy nigdy nie wyglądały jak te tutaj na tmpl. Pomimo tego, że zdarzało się że niektórzy ludzie namawiali mnie do tego by Jakuba 'pojechać' zawsze starałem się znaleźć nić porozumienia, bo uważałem, że razem można dojść dalej.

@Jakub - bardzo Cię szanuję i lubię i mam nadzieję, że po krótkim odpoczynku wrócisz na scenę ze swoimi pomysłami i entuzjazmem.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 20 października 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile coraz blizej swieta Razz

ale się jaracie tym Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 20 października 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coraz bliżej 1 listopada Very Happy
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 października 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Red jak zawsze ZOWNOWAŁ spokojem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 20 października 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A i tak chyba najlepsze jest po prostu milczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 20 października 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub to spoko kumpel z ts-a Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majhał
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 1


PostWysłany: 24 października 2009, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
A ja wcale się z tego nie cieszę. Wręcz przeciwnie. Być może niektórzy mi nie uwierzą, ale tak właśnie jest. To bardzo smutna dla mnie wiadomość. Wbrew pozorom, przez te lata poznałem Jakuba dość dobrze, na gg przegadaliśmy tomy. Rozmowy jakie nieraz prowadziliśmy zaskoczyłyby niejednego z Was. Jakub jest cholernie inteligentnym facetem, z dużym zasobem wiedzy w różnych dziedzinach. Ma też pełno dobrych pomysłów i nie boi się działania. Przecież akcja z mailem do Sabatonu sprawiła, że wypadłem z butów. Tym bardziej żałuję, że w pewnym momencie ten kontakt zaczął się psuć. Nie jestem człowiekiem który łatwo się obraża i wielokrotnie pomimo sprzeczek dogadywaliśmy się. Nie zawsze mieliśmy to samo zdanie na różne tematy i w prywatnych rozmowach potrafiliśmy się sprzeczać, ale te rozmowy nigdy nie wyglądały jak te tutaj na tmpl. Pomimo tego, że zdarzało się że niektórzy ludzie namawiali mnie do tego by Jakuba 'pojechać' zawsze starałem się znaleźć nić porozumienia, bo uważałem, że razem można dojść dalej.

@Jakub - bardzo Cię szanuję i lubię i mam nadzieję, że po krótkim odpoczynku wrócisz na scenę ze swoimi pomysłami i entuzjazmem.


coś w ten pień
a wy jesteście niienormalni

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?