Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
11.03.2006 o 18:00 - Oficjalny trening Polski w TMN
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 marca 2006, 19:50    Temat postu: 11.03.2006 o 18:00 - Oficjalny trening Polski w TMN Odpowiedz z cytatem  

Witam

Jak zapewne wiecie niedlugo rozpoczynają się międzynarodowe rozgrywki w TM Nations., w których polska drużyna także weźmie udział. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam na oficjalną stronę rozgrywek: http://electronictournaments.mine.nu/et3/index.php

Tutaj zaś znajdziecie listę krajów, które wezmą udział w tym turnieju: http://www.electronictournaments.com/de/news/show/nid_20.html

Zostałem mianowany kapitanem naszej ekipy To ja będę ustalał skład na poszczególne mecze, informaował was o treningach czy kwalifikacjach.

Na początku chciałem wam zaprezentować wstępny plan na nadchodzący okres.
Turniej 5vs5 Nations Cup rozpocznie się 19.03.2006. Przez te kilka tygodni,które nam pozostało chciałem jednak lepiej poznać wszystkich naszych aktywnych graczy zainteresowanych udziałem w tych zawodach.

Mam zamiar zorganizować cykl treningów, które pozwolą nam zintegrować się no i przede wszystkim pokażą poziom poszczególnych graczy. Jak zapewne się już zorientowaliście na każdy mecz musimy wystawić najmocniejszą 5-ę, stąd też przed poszczególnymi pojedynkami będziemy organizować specjalne kwalifikacje podczas których będzie wybierana najlepesza 5-a graczy na poszczególnych mapach, która zagra podczas oficjalnego meczu.

Stąd też chciałem zaprosić was na pierwszy oficjalny trening polskiej reprezentacji, który odbędzie się 11.03.2006 o godz. 18:00

Będziemy rywalizować w trybie ROUNDS na trasach NADEO z serii PRO.

Oto dokładne parametry serwera,na którym odbędzie się trening:

Hoster: Yard_II
Kraj: INA
Nazwa serwera: TRENING – Polska
Hasło: trening

Serwer będzie funkcjonował już od rana. Jednakże oficjalny trening odbędzie się o godzinie 18:00, co nie znaczy, że nie możecie potrenować wcześniej.

Pozdrawiam
Wiadp1

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 11 marca 2006, 18:32, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 10 marca 2006, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol a kto cie wybral kapitanem w TM PL ?? nie wierze człowiek gra od poczatku w serie gier w CB 3 miejsce w 2vs2 i okolo 40/200 w 1vs1 time attack a tu taki burdel....proszę o jakiś kontakt....GG:3274717 w sensie co gdzie i jak Smile pozdrawiam
_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 10 marca 2006, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

witam,
nie wiem za bardzo o co ci chodzi, ale moim zdaniem wiadp1 jest najlepszym kandydatem na kapitana, po pierwsze gra w TM od samego poczatku (listopad 2003 chyba), wiec jest doswiadczony, jest tez zreszta liderem CDD, ktore istnieje już dosyc dlugo mimo wielu kryzysow. A zostal nim dlatego, ze się zglosil i nie było innych kandydatow. btw, ja tez dosyc dlugo gram w TM i jakos cie nie pamietam, od kiedy grasz? może grales pod innym nickiem?

poza tym o jaki burdel ci chodzi? Evil or Very Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] haiyoshi
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 189


PostWysłany: 11 marca 2006, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zgadzam się z menda Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] haiyoshi
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 189


PostWysłany: 11 marca 2006, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

serwer nie dziala :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 marca 2006, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TRENING - Polska. ZMiana hostera na Yard'a
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 marca 2006, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwszy oficjalny trening został zakończony. Bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności, jednak z powodów technicznych serwer utworzony przez stYko po prostu nie działał i on nie był w stanie nic zrobić, żeby to naprawić.

Na szczęście uratował nas Yard, który mimo wielu problemów jednak postawił serwer. Miałem okazję przyjrzeć się paru nie znanym mi wcześniej zawodnikom co nareszcie pozwoliłomi ustalić oficjalny skład Polski na TMN 5vs5 Nations Cup.

SKŁAD:

- Wiadp1
- Yard
- Pchel
- Massacre
- misHa
- nawro
- MOR_OLO
- Fatality
- ShockBoy
- stYko
- Bartek_H
- Menda

Jeżeli nie ma cięj eszcze na tej liście nie oznacza to, że już nie możesz się dostać do oficjalnej reprezentacji. Po prostu miałem limit liczby zawodników, których mogę powołać, więc starałem się wybrać tylko tych najlepszych. Co pewien czas będzie jednak można zmieniać skład kadry, dlatego obserwujcie wszelkie infomrmacje na temat treningów na stronie głównej TMpl.info.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 12 marca 2006, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam admina , czy mógłby zrobić odzielną grupe dla TP ? W której działy byłby Ogólne Mcze Treningi...
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 12 marca 2006, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobry pomysl, tez o tym myslalem, ale chyba nie ma sensu robić oddzielnej kategorii, mysle, ze forum wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 12 marca 2006, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok , niech każdy to widzi , ale żeby nie mógł pisać bo to był by nie potrzebny spam ...

Ja proponuje jeszcze kominikatory :
Xifre - www.xfire.com
Team Speaker 2 - http://www.goteamspeak.com/index.php?page=downloads&id=1
Do TS potrzebny słuchawki aka mikrofon;)

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 12 marca 2006, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przenioslem, bo tu w sumie bardziej pasuje Wink

co do team speaka to mozna by sprobowac, ale nie wiem jak to wyjdzie, trzeba by sprawdzic na jakims treningu,
a xfire dziala pod TMN?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 12 marca 2006, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xfire dziala pod TMN i TeamSpeak by się przydal mozna pogadac a nie pisać Smile

pozdrawiam
już wszystko wyjasnione z postami wczesniejszymi :wink: Arrow :wink:

_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?