Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL - propozycja nowego formatu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dobry pomysł?
Tak
42%
 42%  [ 31 ]
Ogólnie tak, niektóre rzeczy mo?na poprawi?
36%
 36%  [ 27 ]
Raczej nie, ale z cz??ci? punktów si? zgadzam
12%
 12%  [ 9 ]
Nie
8%
 8%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 73

Autor Wiadomość
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 05 listopada 2009, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a JA całkowicie zgadzam się z pomysłem kasi, bo:
looknijcie sobie na cs'a, tak wiem, tm to nie cs i zaraz się zacznie takie gadanie ALE! czemu w tamtych drużynach jest po 5 graczy, którzy mimo wszystko są w stanie się zgadać i grać ligę?
Bliższy przykład, p~s, miało 7 graczy, są 4 krotnymi mistrzami polski.
im więcej osób w teamie tym bardziej maleje motywacja do grania, BO TEN WYTRENI ZA MNIE, JA NIE MUSZE. i tym sposobem dramatycznie zmniejsza się frekwencja na meczach. Do czego dąże? proponuje zmniejszyć limit graczy. do 10, zobaczycie jak ten limit pozytywnie się odbije na rogrywkach, jak i samych drużynach. Z "niewykorzystanych" graczy, zaczną powstawać inne teamy, które będą tak samo dobre jak te, z których ci gracze odeszli, większa ilość teamów zwiększa ciekawość rozgrywek.
Co do reszty, przydałby się stary system punktowy, trudna mapa na kwali, i właśnie ten limit, który zwiększa motywację do grania. Ekstraklasę, można robić osobno, nie mieszać w prestiżowych rozgrywkach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 05 listopada 2009, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze zrobić mecze u siebie i na wyjeździe i będzie wszystko....

Myśle tak samo jak Hack...

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 05 listopada 2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan temu łatwo zapobiec wystrczy w regulaminie że zmiany nie mogą dotyczyć ludzi już grającyh w teamie z Twojej ligi or something like that poprsotu zaklauzulowac to w regulaminie by tak nie byłoSmile
co do ilosci gracyz hmm.. tuner jest w tym coś .. Smile
lecz to ale o tkorym wspomniales tm to nie cs:PP w tm trenujesz mape i co tydzine musisz nowa perfect wytrenic.. w cs gra się praktycznie caly czas na tych samych mapach ktore ludzie umieją na wylot dlatego nie ma problemu czy ma grać 5 czy 10 osob.
U nas wieksza ilosc graczy sprwia ze poprsotu nie każdy musi bocić tylko może życ sobei swoim zyciem..bo np. jego brat ma komunie ...(taki głupi przykład) poprotu wie ze ktos inny może się powswiecic w tym tygodniu i trenic i grać. a nie ze wszycho lezy na jego barkach przez iles tam tygodni.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05 listopada 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem:

-2 dopuszczalne zmiany w trakcie sezonu - świetny pomysł
__________________

-2 pl na rok starczą, ale fajnie jakby były z góry określone terminy
__________________

-mapy: Nikt nie każe robić mam na kilka dni przed, można zacząc już teraz, a wysłać, kiedy będzie można Wink

Imo, świetny tez pomysł padł wczesniej, czyli specjalne forum, gdzie jury proponuje poprawki itd.

Co do poziomu map, to się nie dziwie, a jednoczesnie ubolewam, że te osoby co wybierają mapy, wybierają łatwe, gdyż fajne=łatwe, zapewne po to, bo jak da się "hamskie, trudne, kontrowersyjne" to pół sceny się na nich rzuci z tekstami "co za popie..., .ujowa mapa, co za **** to wybrali?!" itd. (trochę odwagi, przecież mimo to przekleństwa i tak niestety padają co mappack Wink )

__________________

-Co do kwali:

ode mnie 2 propozycje:

kwali na 3 mapach i sumowane czasy - skoro mecze się gra na 3, to czemu kwali tylko na jednej? Dało by to też możliwość wziącia udziału więcej niż 4 osobą (w skrajnym wypadku nawet 4*3 = 12 osobą Razz )

i / lub

A może do kwali dopuścic na przykład 6 osób, ale liczyć tylko 4 najlepsze czasy (2 najgorsze odrzucić).

Co Wy na to?

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 listopada 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do map.... staralismy się wybrac takie, ktore da rade na nich jeździć, trochę przykro mi to mowic, ale wiekszosc tras poprostu nie nadawala się do jazdy, a co dopiero na PL8.

pamiętajcie ze od nas samych zalezy poziom map na ten turniej, poniewaz sami je sobie robimy Smile

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05 listopada 2009, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@up (czyli strona wcześniej na dole Happy )

OrdonekQ7 napisał:
Jestem bardzo zaskoczony, że dostaliśmy tak dobre mapy.


MAXERRR napisał:
Nadesłaliście sporo prac; część była totalnie nietrafiona co do kryteriów jakie mapy powinny spełniać, jednak większość była godna uwagi Smile .
Bardzo zaskoczył nas ( pozytywnie ) poziom map na tegoroczne PL8, ponieważ uważam że stoi na dobrym poziomie.


Mówiłem, że jury jest pod presją otoczenia Smile

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 listopada 2009, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol Maxer, co za hipokryzja... aż się zdziwiłem ; O

(Dodano 06 listopada 2009, 7:37)
A co do map to się zgadzam z Pyszem - mi np. się bardzo podoba mapa Mixera i zapierdalam na nim ostro, ale wiem że to nie jest taki całkiem tech. A psioczę na Phila mapę, bo mało ją trenowałem i mi nie wychodzi, chociaż wiem, że właśnie takie mapy powinny być Very Happy

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 06 listopada 2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem najlepiej byłoby gdyby w czasie roku były rozgrywane 2 "sezony" PL. Jeden latem (ok. lipca, czerwca), a drugi zimą(grudzień, styczeń). Zamiast kwalifikacji w TA 6 drużyna z I ligi spada bezpośrednio do drugiej, a na jej miejsce wskakuje zwycięzca II ligi. Drużyny z 5 miejsca w I lidze i z 2 miejsca w II lidze grają baraż.

Kwestia składów wydaje mi się, że powinna zostać po staremu, bo się chyba sprawdza, a te 6 tygodni da się bez problemu w 15 osób zagrać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 listopada 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Lol Maxer, co za hipokryzja... aż się zdziwiłem ; O

(Dodano 06 listopada 2009, 7:37)
A co do map to się zgadzam z Pyszem - mi np. się bardzo podoba mapa Mixera i zapierdalam na nim ostro, ale wiem że to nie jest taki całkiem tech. A psioczę na Phila mapę, bo mało ją trenowałem i mi nie wychodzi, chociaż wiem, że właśnie takie mapy powinny być Very Happy


Zadna hipokryzja, poprostu nie potrafie komus wprost powiedziec coś zlego, wole to zachowac dla siebie. tak wyszlo ze napisalem co napisalem, ale poprostu wszystko co jest zwiazanie z mapami zle, to krytyka leci na nasze barki.

wiadomo ze każdy news jest napisany pod publike, to jest normalne.. nie oszukujmy się.

chce jedynie powiedziec , ze mapy sa jakie sa. tylko my ( scena, gracze ) jeśli chcemy podniesc poziom rozgrywek , w tym map to musimy zaczac się ich uczyc robić . wiem ze po tych slowach padnie trochę kontrargumentow czy nawet krytyka, ale w pewnym stopniu shadow mowi prawdę ze polacy nieco odstaja poziomem map od zagranicznych mapperów.

mozna przedluzyc czas trwania preselekcji o 2-3 tygodnie nic obecnie , wtedy każdy będzie mial duzoo czasu aby dokładnie dopracowac mape , sprawdzic każdy zakret. Co do samego poziomu map.. bardzo podoba mi się pomysl Wally, który nie do konca wszedl w zycie. Czesc osob totalnie o tym zapomniala, a czesc ludzi poprostu nie wie nic na ten temat. Ja mysle, ze mozna wprowadzic na 1 PL na poczatku i sprawdzic ten pomysl czy jest lepszy od aktualnego . Mysle ze wtedy poziom wzrosnie.

PS : Wally jak mozesz to zapodaj ten temacik 'linka" :wink:

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 07 listopada 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

(Dodano 07 listopada 2009, 10:43)
Khasius napisał:
Ale macie problemy z tymi kwalifikacjami. Skoro tak liczne chcecie miec druzyny (zreszta już sa wystarczajace z tym limitem 15 osob, bo jak "prawdziwe p~S" wygrywalo PL to było nas tylko 7 i nikt nie narzekal, potem paru doszlo i zaczely się problemy), to walnijcie niech jedzie 10 osob na kwali i wyjdzie faktyczny poziom calej druzyny, a nie tylko jego 2-3 botow. Nawet jak jednemu nie wyjdzie coś, to nie odbije się to tak mocno na druzyne jak przy 4 osobach.
i
Według mnie to dobry pomysł z tym aby jechało więcej niż 4 osoby. Może nie 10 ale 5 lub 6 bardziej określi poziom drużyny niż 4. Wtedy drużyna by dostawała się do takiej ligi do której zasługuje.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?