Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam teamu na STC6 - Rafallo
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 14 listopada 2009, 16:08    Temat postu: Szukam teamu na STC6 - Rafallo Odpowiedz z cytatem  

Witam,

wczoraj ruszyły zapisy do Stadium Team Championship 6, jestem w xs-team, drużynie która nie bierze udziału w szóstej edycji tego turnieju, i tym trafem zostałem bez drużyny na turniej, w którym bardzo chcę wystąpić. Nie będę owijał w bawełnę, moje przykładowe czasy z tras turniejowych Polish League 8 :

1.PL8-Phil-B : 54'17
2.PL8-Phil-A no-cut : 58'49
3.PL8-Mac-A : 54'17
4.PL8-Maxer-A no-cut : 59'60
5.PL8-Mixer-C : 52'63
6.PL8-Santacruz-A no-cut : 54'10
7.PL8-Hubi-C no-cut (3 laps) : 1:29:91
8.PL8-Hubi-A : 1:02:73
9.PL8-Kamilos-A : 56'56
10.PL8-Szyna-C (3 laps) : 1'36'92
11.PL8-Flavus : 53'08

Nie wszystkie były dobrze wytrenowane, ale chciałem dodać, że regularność moich przejazdów zawsze jest zbliżona do moich PB.

Od klanu wymagam :
- Dobrej atmosfery - niby na na chwilę, ale bez tego nie ma zgrania.
- Serwera do gry
- Strona www. - szybki kontakt
- Kontakt gg z liderem - jeżeli strona nie wystarczy Smile
- Jeżeli przychodzę tylko na turniej, to żebym nie był rozczarowany, że ja tylko trenuję.
- Poziomu na moim poziomie, czasy już podałem wyżej.

Oferuję :
- 1h gry w dniu powszednim (@ właśnie, nie wiem jakby to było, mecze są w poniedziałki, więc kwalifikacje musiały by być dzień wcześniej - wątpie, że to będzie możliwe, więc przepraszam, że teraz to edytuję), w weekendy 3-4h.
- Treningu map, 1h mało, ale potrafię go rozdysponować Wink.
- Zaangażowania, na pewno nie wystarczy tylko trening.
- Aktywność na meczach, w swojej karierze jeszcze nigdy nie opuściłem żadnego meczu.
- Humoru, a gdy potrzeba powagi Wink.
- Kontakt* - GG, może być i e-mail

*GG - 7400052, e-mail : rafalo96@o2.pl

Coś o sobie, nie wiem czy Wam się to przyda, mianowicie, mam lat 13, mieszkam na wsi w woj. Lubelskim, interesuję się Sportem, częściowo Motoryzacją. Uwielbiam słuchać muzyki, głównie to Rap i polski HH. Co do trackmanii, lubię robić Mapy*, nie wiem czy wychodzą, kiedyś bawiłem się w montaż filmów. Bardzo lubię mówić, czasem od rzeczy, czasem się wygłupiam co może być moim minusem.

*Mapy - a propo, jeżeli ktoś chce je pokatować : http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=1541244

Dzieło moje i Santacruza, może i ją wszędzie wrzucam, ale może w końcu nie przestraszy się 4minurowego techa Very Happy :


Czekam na propozycję którą będę mógł się zadowolić, proszę się wypowiadać pod tematem, bo na gg mógłbym zapomnieć, mam nadzieję, że będzie z czego wybierać.

Pozdrawiam, Rafallo Smile

_________________



Ostatnio zmieniony przez Rafallo dnia 14 listopada 2009, 23:53, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariowit
Jeździ konno


Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 44
Skąd: warszawa

PostWysłany: 14 listopada 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

flavus 52'08 - ^^chyba się pomyliles albo oszukujesz w tak marny sposob
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
qq
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 6



PostWysłany: 14 listopada 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i Ci się chciało to pisać??Very Happy www.narteam.pl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 14 listopada 2009, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mariowit napisał:
flavus 52'08 - ^^chyba się pomyliles albo oszukujesz w tak marny sposob


No, pomyłka, sory... ale już git Wink. Ogólnie to wrzucę replaye z tras, jeżeli będzie to potrzebne.

@qq - tja Smile, chcę po prostu znaleźć dobry team Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?