Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Video by Lexiu - Ordonek Skill Video.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 listopada 2009, 20:38    Temat postu: Video by Lexiu - Ordonek Skill Video. Odpowiedz z cytatem  

Helou gracze. Very Happy Chciałbym Wam zaprezentować, mój pierwszy (a następny dłuuuugo nie powstanie) skillowy filmik. Stworzył Go jak wskazuje nazwa tematu - Lexiu. Wink Pracowaliśmy nad Nim od października i myślę, że to co z tego wyszło Wam się spodoba.

Nie sa to "same replay'ie z muzyką", jak jest na wielu filmikach, tylko urozmaicone replaye, MT, ładne zgranie z muzyką itp. Smile

Do Lexa zgłosiłem się po tym, jak czasu zbytnio nie miało dla mnie paru innych moviemakerów. I była to bardzo dobra decyzja, bo film mi się podoba. Smile

Trasy jakie wykorzystałem to jakże, przez wielu lubiane "minisy", a także długie trasy turniejowe.

OK, zapraszam Was na obejrzenie tego "cuda". xd

Wersja HD (słabsza, ale niewiele) na vimeo.
http://vimeo.com/7678768


Wersja HD - lepsza którą, polecam, jeśli nie odstrasza Was czas ładowania) na tm-tube. ^^
Kod:
Pojawi się wkrótce, prawdopodobnie jutro.
Wink

Zachęcam do oglądania, wyrażania swojej opinii na temat filmu.

PS. Polecam Lexa, dobrze mi się z Nim pracowało. Lex...WIELKI DZIĘKI! :wink:

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 listopada 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wersja HD byłaby gdyby nieznany mi problem z TM-Tube (pierwszy raz używam...), jak docieczę co jest to będzie HD wersja Smile

Wielkie dzięki Ordon, miło się pracowało Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 listopada 2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Film zaje.... no bardzo dobry. Nie nudziłem się oglądając. Widzę buga. nie pl7 - flavus a pl8 - flavus ; p.

@Ordon Skill godny jednak początek troszkę zmiótł... One of best polish players. No aż tak dobry Ordon to chyba nie jesteś :* No i great mapmaker. Zgodzę się ale nie wszyskie trasy takie great były ; p
Ale cicho bo sam lepszych nie robię ( jak widać awardów nie ma ;/)

9/10

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 18 listopada 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeden drobny błąd - powinno być "one of THE best". Smile Ogólnie fajnie zrobione, nie podobał mi się pierwszy utworek tylko, taki zamulacz po betonie ;d
Gj Lex.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 18 listopada 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

początek mi się nawet podoba, świetnie dobrana muzyka, ale nie dodawaj tylu efektów AAE Wink do 1dnego filmiku 1den efekt (chodzi mi o pokazywanie tych czasów przed przejazdem) w 1wszym przejeździe była spokojna muzyka, a w 2gim już coś mocniejszego no ale masz farta ze zrobiłes nawet dobre przejście ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 listopada 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

okej więc się wypowiem bo aż się o to prosi Smile

2 rzeczy mi się nie podobają i to bardzo bardzo....

1. Tutoriale i gotowe projekty do aaf perfidnie zerżnięte(wiem wiem brzydkie słowo xDDDD ) ze strony
http://www.videocopilot.net tak to każdy potrafi nawet niemający bladego pojęcia wtf w creating-owaniu movie...
2. Zbliżenia czarno-białe ze zwolnieniem ... także zaczerpnięte z filmiku mojego i szyma ....

Takie coś nie jest złe do końca ale dlaczego to pisze ... bo ja osobiście bardziej cenie sobie filmy które ktoś wykonał samodzielnie , a nie opierając się na gotowych projektach...

Bardzo ale to bardzo nie ogarniasz ( jeszcze Happy ) zwolnień podczas filmu i potem bolid zapierdala niemiłosiernie nienaturalnie ....

Co mnie dziwi w tym filmiku xDDDDD "Ordon - One of best Polish Drivers"
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

repki cienkie Happy (choć o ile się orientuje filmik jest robiony pod PTMA a nie jako "skill movie") więc to mało ważne ...

Natomiast co mi się podobało , bo także były takie momenty Smile praca Mt , mt może wykonać byle jaki cieć , ale nie każdy potrafi to zrobić w fajny sposób, u Ciebie mi się bardzo podobało Smile zakończenie również było fajne ... i przede wszystkim za co wielki + starannie wykonanie wszystkie elementy filmiku... Wink

Oryginalność---3/10
Muzyka---------9/10
Estetyka--------9/10

Ogólna ocena---7/10

(teraz można na mnie pizgać epitetami Happy)

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 listopada 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale tu jest błąd w nazwie... jak mozna nazwac to skill video skoro ordonowi brak skilla?<mysli> ;P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 listopada 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to pizgnę epitetem, a raczej komentem do komenta Razz

1) Co do strony VideoCopilot.net, ona od tego właśnie jest, by nie zżynać, a uczyć się i wykorzystywać owe efekty (polecam każdemu początkującemu ogarnięcie tej strony). Oświadczam że każdy efekt został zrobiony samodzielnie z tego co pamiętałem (spoooooro się naoglądałem VideoCopilot), kto nie wierzy to jego sprawa.

2) To chyba naturalne, że to co dobre się powiela... jakoś iam nie miał do was/mnie pretensji o żerżnięcie prezentacji mapy (film Pawła) przed repem Razz

3) Cóż, Slowmotion na Allstars Forever rzeczywiście musiałem nieco przyspieszyć (z tego co zauważyłem to jedyny nienaturalny) pod muzykę, która chyba dużo bardziej drażni zwalniana lub przyspieszana Razz

Voj4k - czemu wszystko co dobre przypisuje się fartowi albo Bogu? Very Happy

Rezys - bug z PL7 - prawdopodobnie mało widoczny, bo ani ja ani Ordon nie zwróciliśmy uwagi ;d

Co do napisów w intrze - traktujcie to jak zapchajdziurę Razz w sumie 180 graczy z pierwszych drugich lig to nawet nie procent w porównaniu z ponad 270000 polaków grających w TM, więc... Very Happy Tak z przymrużeniem oka.

//Ninja edit//

ZP Kiciakowi ;D

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 18 listopada 2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja się nie zgodzę, że pierwszy utworek jest zamulający. Bardziej znużył mnie przedostatni. Co do tych efektów czarno-białych, to czasem potrafią zepsuć film i w niektórych przypadkach mi jakoś nie pasiły.. Nie powiedziałbym, że zwolnienia są zerżnięte z konkretnego filmu, bo taki element ma praktycznie każdy taki film. Co do skilla to się nie wypowiadam, bo nie jeżdżę wcale lepiej Razz

Ogólnie to pozytywnie oceniam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 18 listopada 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Filmik mi się podobał ;d ale bardzo mnie raziła 1 nazwa mapki Very Happy

PL7-Flavus-A...

Nie wiedziałem że fallusa jechaliśmy w styczniu Very Happy ^^ mi się wydawało że teraz i do tego w meczu z KD : P

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 18 listopada 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

okej...co do pierwszej nuty. Jest taka, bo mi pasowała pod intro i dlatego, ze bardzo ją lubię. Wink

PL7-Flavus...widocznie ja i lex jesteśmy ślepi, bo ni chuja tego nie widziałem, a teraz kłuje mnie w oczy. ;d

Czekam na więcej komentarzy. Wink

Ahh...jeszcze co do napisów, to Lex wyjaśnił 180 graczy z 270000, to już raczej czołówka. Razz amazing skill nie równa się best skill itp. ;p choooociaż...może i troszku przesadzone, ale już nie zmienialiśmy tego, za dużo roboty. ;>

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 19 listopada 2009, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak zobaczyłem nazwę tematu to myślałem że jakub się napił i znów pisze bzdury Very Happy
Na razie oglądałem bez głosu;d i muszę powiedzieć ,że film jest dobry, nie znudził mnie. Nie będę się rozpisywał bo wszystko napisali wcześniej, GJ panowie.
/aa, zapomniałem dodać jednego, ten "efekt" albo raczej "defekt" Very Happy na początku co tam wyskakują napisy gut maper itp. i samochód znika i się pojawia, to albo u mnie to tak pokazało ch**owo, albo przesadziliście Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 19 listopada 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja to the best ... wziąłem pod późniejszy napis JOKE !

Razz więc nie ma się czego czepiać Very Happy
filmik fajny Razz

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 19 listopada 2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexaeus napisał:
Co do strony VideoCopilot.net, ona od tego właśnie jest, by nie zżynać, a uczyć się i wykorzystywać owe efekty (polecam każdemu początkującemu ogarnięcie tej strony). Oświadczam że każdy efekt został zrobiony samodzielnie z tego co pamiętałem (spoooooro się naoglądałem VideoCopilot), kto nie wierzy to jego sprawa.


Xardas Ci tutaj nie zarzuca braku samodzielności w wykonaniu tylko lekki brak oryginalności (zachowanie oraz kolorystyka obiektów). Chwała Ci za to, że tyle czasu spędziłeś na oglądaniu tych świetnych tutoriali i wszystko to zrobiłbyś z zamkniętymi oczami. Mimo wszystko powinieneś postarać się o wykorzystanie tej wiedzy do stworzenia własnego efektu.

Z drugiej strony te efekty są ładne, dopracowane i nieźle komponują się z całością. W centrum Opola na jakimś telebimie widziałem reklamę czegoś tam zrobioną niemalże identycznie jak ten projekt http://www.videocopilot.net/tutorials/fancy_title_plate/ (kolory i wszycho to samo). Ja się skrzywiłem, ale spora większość ludzi tego w życiu nie widziała i robiło to na nich wrażenie.

Oglądając taki filmik jak Twój i trafiając na te podobne elementy, wprawione oko myśli "To już było, sporo pracy w to włożył, ale było, było". A takich wprawnych oczu wśród graczy jest coraz więcej.

Film oceniam podobnie jak Xardas Very Happy Praca kamery świetna, skill Ordonka wzorowy.

Pozdro

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19 listopada 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow, szacuneczek jeden z lepiej skreconych filmow jakie widzialem (no może 2012 jest lepsze Laughing ) , good job Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 19 listopada 2009, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
repki cienkie Happy


może i te techowe są wg Ciebie "cienkie", bo jesteś b.dobrym graczem xard, ale na mini czasy według mnie całkiem przyzwoite. Wink

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 19 listopada 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te ruchy bolidu w czolowce symbolizujace skreczowanie niezabardzo wyszly

btw. nie zebym się czepial ale stopniowanie przymiotnika good to better i the best Rolling Eyes
po prostu nie lubie jak ktos na sile pisze w jezyku, w ktorym w najprostszych zdaniach ma problemy z poprawnoscia gramatyczna.

dobra, teraz przejde do plusow Razz

film ogladalo się bardzo przyjemnie, skill ekstra, montaz wysmienity, zblizenia zwolnienia powtorki genialne. dla prosow w tworzeniu filmow takich jak veg zrzynanie z tutków może wydac się lamerskie jednak dla takich laikow jak ja się to nie liczy, bo widze tylko dobrze zrobiony film. muzyka okej, grunt ze nie zadne techno.

9/10 gj Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?