Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wybierz hit ostatniej kolejki PL8
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Wybierz mecz:
BVG vs. XX
32%
 32%  [ 30 ]
pS vs. FF
38%
 38%  [ 35 ]
KD vs. NN
8%
 8%  [ 8 ]
NAR vs. P4G
15%
 15%  [ 14 ]
MD vs. NS
3%
 3%  [ 3 ]
XST vs. NP
2%
 2%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 92

Autor Wiadomość
*тсω* wasciu
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 82


PostWysłany: 17 listopada 2009, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XX nie ma szans, Ja trenie Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 19 listopada 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm, nie wiem czy ktoś to już pisał czy ja na to spojrzałem, ale na hstv.pl jest napisane, że będzie transmisja z meczu pS vs. FF, czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 20 listopada 2009, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak narazie takie są plany. Staramy się Raku dopełnić teraz tylko formalności.


A poprzednich relacji nie było dlatego że Raku się tym znudził, tylko w 2 kolejce święto, w 3 choroba, a w 4 brak wolnych terminów w HSTV.

_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 listopada 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kaktus napisał:
Jak narazie takie są plany. Staramy się Raku dopełnić teraz tylko formalności.


A poprzednich relacji nie było dlatego że Raku się tym znudził, tylko w 2 kolejce święto, w 3 choroba, a w 4 brak wolnych terminów w HSTV.


W 2 kolejce był zaplanowany mecz na poniedziałek, relacja nie doszła do skutku, bo drużyny przełożyły mecz na niedzielę, ale można było wtedy transmitować, któryś z pozostałych meczów, których jak wiadomo nie brakowało.

W 3 kolejce choroba - ... no cóż ... nie ma co komentować ...

W 4 kolejce - brak terminów - mniej infantylnego wytłumaczenia w sumie się nie spodziewałem, także rozczarowania nie ma - a co do rozwinięcia tegoż tajemniczego hasła 'brak terminów' to mnie się dziwnie wydaje, że ze względu na wcześniejsze 'uniki' ramówkę HSTV zapełniono czymś innym, mimo, że miesiąc wcześniej planowano transmisję ze wszystkich kolejek

W 5 kolejce - tak naprawdę to ch*** by do końca wyczuł, bo szanowny Raku od miesiąca nie daje znaku życia na tym forum i w sumie to poza, może bardzo wąskim gronem ludzi, nikt już nie liczy na te transmisje

jak dla mnie to można powiedzieć tylko jedno : "Freshuuuu wróóóóóćć!"

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 21 listopada 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej no właśnie gdzie zniknął fresh? bo ja nie w temacie bardzo Mad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 21 listopada 2009, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Kaktus napisał:
Jak narazie takie są plany. Staramy się Raku dopełnić teraz tylko formalności.


A poprzednich relacji nie było dlatego że Raku się tym znudził, tylko w 2 kolejce święto, w 3 choroba, a w 4 brak wolnych terminów w HSTV.


W 2 kolejce był zaplanowany mecz na poniedziałek, relacja nie doszła do skutku, bo drużyny przełożyły mecz na niedzielę, ale można było wtedy transmitować, któryś z pozostałych meczów, których jak wiadomo nie brakowało.

W 3 kolejce choroba - ... no cóż ... nie ma co komentować ...

W 4 kolejce - brak terminów - mniej infantylnego wytłumaczenia w sumie się nie spodziewałem, także rozczarowania nie ma - a co do rozwinięcia tegoż tajemniczego hasła 'brak terminów' to mnie się dziwnie wydaje, że ze względu na wcześniejsze 'uniki' ramówkę HSTV zapełniono czymś innym, mimo, że miesiąc wcześniej planowano transmisję ze wszystkich kolejek

W 5 kolejce - tak naprawdę to ch*** by do końca wyczuł, bo szanowny Raku od miesiąca nie daje znaku życia na tym forum i w sumie to poza, może bardzo wąskim gronem ludzi, nikt już nie liczy na te transmisje

jak dla mnie to można powiedzieć tylko jedno : "Freshuuuu wróóóóóćć!"


Ja za Raka się tłumaczyć nie będę tłumaczył, ale Redzik zauważ, że nie chciałbyś oglądać transmisji w której komentator cały czas kaszle lub kicha. Co do braku terminów. Sytuacja wygląda tak że trzeba najpierw na forum wpisać kiedy co i jak, a gdy się ostatecznie dowiedzieliśmy że rakowi uda się zdobyć czas to wszystkie terminy w niedziele były zajęte, a żadna drużyna nie chciała przełożyć meczu na sobotę.

Red, starałem się zorganizować relacje co kolejkę, niestety Raku nie zawsze miał czas/był w stanie. Wiadomo wypadki się zdarzają, teraz akurat były to trzy tygodnie pod rząd. Postaramy się z Raku poza PL8, przygotować jeszcze relacje z STC bądź NC ale to narazie jeszcze nie jest wiadome.

Mam nadzieje Red że zrozumiesz, że żeby komentować mecz nie trzeba mieć tylko czas w trakcie meczu, ale także przed żeby się do tego przygotować.

_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 21 listopada 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nar vs. p4g@elo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 22 listopada 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NAR vs. P4G
Jarecki : 7 : 0
ANALogic : 7 : 1
Morage : 7 : 1
Tralalalaalal Very Happy IMO szkoda że nie weszliścmy do pierwszej ligi Smile

_________________



Ostatnio zmieniony przez Outsid3r dnia 22 listopada 2009, 20:03, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 listopada 2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GJ P4G ! Very Happy

Hmm. Z tego co widzę, to mecz FF-pS do obejrzenia w HSTV, natomiast XX-BVG do zobaczenia na relayu Smile 2 mecze jednocześnie! Super Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?