Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs ITA
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 21:40    Temat postu: POL vs ITA Odpowiedz z cytatem  

no tak, to będzie mecz konczacy nas udzial w grupowej fazie Nations Cup i jednoczesnie decydujacy o naszym wejsciu albo nie do fazy playoff. może na pocztek sytuacja, która jest w tabeli w tej chwili:http://electronictournaments.mine.nu/et3/poulelist.php
jak widac mamy tyle samo punktów co Włosi, a poniewaz do playoffow wchodza 4 najlepsze druzyny z grupy, ten mecz zadecyduje o awansie. Szczerze mowiac, to gdybysmy trafili do drugie grupy, to raczej bysmy awansowali bez wiekszych problemow, ale to swoja droga.
Mecz rozegrany będzie oczywiście w te niedziele 30.04.06, a przed meczem warto zorganizowac ze 2 treningi online, proponuje środę i piatek, ale to jeszcze ustalimy. Co do poziomu przeciwnikow, to zalezy jak będą zmotywowani, jeśli nas zlekcewaza, to mzoe będzie latwiej, ale nie ma co gdybac, trzeba się po prostu przygotować jak najlepiej.

Mecz będzie roegrany oczywiście na trasach Scorpiusa (patrz: Map pack - runda 7)

no to tyle na razie, wypowiedzcie się może co o tym sadzicie i w ogole Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to zalezy od składu, ITA ma naprawdę mocnych typków Smile
_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oni pewnie tez się niezle zmobilizuja wiec proponuje już teraz zaplanowac jakieś treningi no i zarezerwowac czas na niedziele
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 kwietnia 2006, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TO najważniejszy mecz dla naszej reprezentacji w tych mistrzostwach, dlatego może na wstępie ustalmy, kto w ogóle może grać, bo niestety termin jest jaki jest i mam nadizeję, że nie planujecie jakiś wypraw w długi weekend. Ja na szczęśćie wyjeżdżam dopiero w poniedziałek, więc mogę zagrać.

A co z resztą ?

Komentarze przedmeczowe świadczą o tym, zę włosi też bardoz mocno zmotywuja się na to spotkanie i zapowiada się bardoz ciężki meczyk. No, ale jak naprawdę się sprężymy i będziemy dobrze znać mapy to i z nimi możemy powalczyć i to bardzo skutecznie.

Na pewno są słabszym przeciwnikiem od Francji, Szwecji i UK. Mają wielu wspaniałych graczy: Dennisa czy Xenona, ale jeżeli będizemy jeździć równo i nie popełnimy zbyt wielu błędów, to damy radę

Tak, więc do roboty Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 kwietnia 2006, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja wyjezdzam chyba pod koniec dulgiego weekendu wiec powinienem być a od dziś zaczyna wzmorzony trening
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Rafiz
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 6
Skąd: Grudzi?dz

PostWysłany: 25 kwietnia 2006, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wyjeżdzam już w piątek, więc mnie nie będzie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 kwietnia 2006, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

będę na 100%
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 25 kwietnia 2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm, no to się trochę pokoplikowalo, niestety nie będę mogl grać, poniwaz zmienily mi się trochę zmiany wyjazdowe i nie będzie mnie wtedy...
mam nadzieje, ze sobie poradzicie tak czy siak Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 26 kwietnia 2006, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja pracuje w niedziele do 19 i w sumie na 20 to pewnie będę ale tak bez treningu ?;/ Ja z dobrych graczy z włoch znam Behelita i matosa... jeden gra w #Zr a drugi czesto jest pierwszy w rankingu... wiec to chyba o czyms swiadczy Smile Chciałbym złoic im tyłki ale będę wiedzial dopiero w piatek czy na pewno będę mogl grać... tak czy siak trenuje kiedy tylko mogę Wink pozdro..
_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 26 kwietnia 2006, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tez trenuje ile mogę w przerwach miedzy lalka, nauka a gra na gitarze ale jest dobrze. Dobrzy zawodnicy od nich to DENNIS, Xenon
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 kwietnia 2006, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przegraliśmy ten mecz. A oto punktacja:
A- 7-0
B- 7-2
C- 5-0
ogółem 19-2

Co prawda ponieśliśmy porażkę, ale walczyliśmy dzielnie i z Włochami i z lagami.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 kwietnia 2006, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja walczylemze zniszczonym naskorkiem na kciuku:P(od treningu rzecz jasna:D)
ale wg. mnie dobrze jechalismy gdyby był yard moglibysmy coś powalczyc

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?