Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
T.[FABRIC]
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 28 listopada 2009, 10:30    Temat postu: T.[FABRIC] Odpowiedz z cytatem  

Witam serdecznie.

Chciałbym zaprosić zawodników do rekrutacji jaka będzie przebiegała w określonym niżej terminie do TEAMU FABRIC.

Czym jest Organizacja FABRIC i skąd się tutaj wzięła?
Mianowicie założyłem organizacje FABRIC z myślą zrzeszenia zawodników z dużymi ambicjami i chęcią gry. Głównym celem temu jest zebranie osób którzy wyrażają chęć grania „na poważnie”, i równocześnie zmierzyć się z innymi drożynami istniejącymi już na scenie.
Właśnie pojedynki drużyn są tym elementem różniącym się w tej grze od gry indywidualnej.
Ale zresztą każdy to wie. Większość czytających pewno określi team jako znowu nowo powstała drużyna która nie ma pojęcia nic o tej grze, wiec chciałbym wyjaśnić iż nie do końca tak jest, sam może nie mogę pochwalić się jakoś zadowalającym długim stażem bo gram niecały rok, ale z gra mam styczność od 3 lat i wydaje mi się że znam jej polska scenę na tyle by móc poprowadzić swój team. Z e-sportem kontakt mam od ponad 6 lat, wiec rywalizacja online jak i LAN, nie jest mi obca.

Kogo szuka FABRIC ?
Szukamy ludzi którzy grają regularnie i poświęcają grze więcej czasu niż standardowy gracz, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Szukamy osób które chętnie poświecą swój wolny czas drożynie co umożliwi rozwój organizacji.

Po co to robimy ?
A na pewno nie robimy to po to aby osiągnąć niewiadomo jakie wysokie wyniki, sam jestem świadomy jak zaawansowane i profesjonalne zespoły znajdują się na scenie, i przez najbliższy czas nie ma najmniejszych szans wbić się w ich szeregi, Krótko mówiąc po prostu trzeba od czegoś zacząć i czas pokaże w którym kierunku rozwinie się organizacja, możliwe iż będzie to team który przez cały swój okres istnienia będzie przeciętną drużyną która nie będzie nic osiągać


FABRIC oferuje.
Oferujemy gracza którzy maja zamiar przystąpić do naszej organizacji przede wszystkim miła atmosferę w teamie, zapewniamy iż dopilnujemy aby atmosfera w drużynie była na tyle dobra aby można by z jak najlepszym efektem razem trenować oraz mile spędzać czas.
Oferujemy prywatny kanał komunikacji głosowej Ventrillo, Strone www.teamfabric.c0.pl
Krótko chciałbym coś powiedzieć na temat naszej strony, a mianowicie przy zakładaniu strony chciałem zredukować do minimum zbędne i niepotrzebne elementy strony, takie jak forum, newsy, komentarze, ankiety. Wydaje mi się iż Team który dopiero co „wchodzi do gry” nie potrzebuje strony która by posiadała te elementy, Według mnie strona powinna przedstawiać podstawowe informacje, kto tam gra, z kim gramy, z kim będziemy grać, kontakt do zawodników, i to tyle. Wszystkie inne elementy sa zbędne. Jako że oczywiście organizacja nie posiada żadnego rodzaju sponsoringu nie fatygowałem się na wykup domen itp. Po prostu liczy się to co będziemy reprezentować w grze, a to co reprezentujemy poza nia, to na tym szczeblu rozgrywki jest to najmniej ważne.

Wszystkich chętnych do spróbowania sił w rekrutacji zapraszam do kontaktu na GG. Będę się starał także kontaktować się z zawodnikami w grze.

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 28 listopada 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Naprawdę porządnie napisane, wreszcie ktoś potraktował sprawę poważnie Very Happy Gracie na techach oczywiście? Bo nie napisałeś Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 28 listopada 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, no w koncu ktos ogarniety zaklada nowy team Smile chociaż scena tm jest dosc specyficzna, wiec rozeznanie w ogolnym esporcie może nie wystarczyc ;p ale i tak GL Smile

@offtop - ale nad skladnia i ortografia to moglbys popracowac Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 28 listopada 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GL:) No i mysle ze forum jednak by się przydalo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 28 listopada 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy ja wiem, mysle ze forum jest jednym z elementow niepotrzebnych, do czego owe forum na stronie organizacji miało by słuzyć ? opinnie innych osob sa zbedne, a członkowie komunikuja się komunikatorami, VT, oraz IRC.
_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 28 listopada 2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Forum to podstawa. Przyjdzie ustawianie się na spara, wybierania map, ogolne sprawy organizacyjne to wtedy zobaczysz jaki to problem z każdym się dogadywac przez np. gg. I nie licz na to że odrazu wszyscy będą wbijać na VT. Niektorzy będą musieli swoja niesmialosc, pewnie czesc osob niewie o czym mowie, ale wiem po swoim przykladzie ze tacy ludzie sa Very Happy (kurde, mysle ze nie jestem jakiś ewenement?;p)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 28 listopada 2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dołóż jeszcze forum tak jak ktoś napisał i trochę może przyciemnij stronke bo jest oczojebna bardzo Smile


przy okazji zapraszam do spisu : www.teams.tmnf.pl Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 28 listopada 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

memorial wraca ;D mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętasz Very Happy powodzenia w tworzeniu teamu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oskar124
Jeździ konno


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 19
Skąd: Toruń

PostWysłany: 03 grudnia 2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli się nadaję to mogę spróbować grać w tym teamie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?