Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam Teamu, Reżuś, pf_rezy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 0:22    Temat postu: Szukam Teamu, Reżuś, pf_rezy Odpowiedz z cytatem  

Witam. Może ktoś mnie znać lub nie. Oto moja historia.

Trackmanie poznałem w bodajże 2007 roku. Gra zaciekawiła mnie wymyślnymi trasami lecz dość szybko TMN opuściłem, ponieważ nie chciałem grać na internecie a trasy Nadeo w TMN mnie znudziły. Po roku usłyszałem, że pojawiła się nowa wersja TMN - TMNF. Ściągnąłem, zacząłem grać, lecz szybko przestałem, gdyż zaczął się wysyp turniejów w CoD4. Minął następny rok i CoD4, jako platforma turniejowa, przestał mieć dla mnie znaczenie. Tak więc powróciłem do TMNF'a, z którym miałem styczność tuż po wypuszczeniu go. Zacząłem grać od nowa. Dowiedziałem się, na jakich trasach grać, aby móc dostać się do poważnego teamu. Wszedłem na serwer D-Link PGS i tak oto zakochałem się w techach. Miałem szczęście, że niedługo później powstała szkółka Exiliado. Spędziłem w niej niecały ( o ile dobrze pamiętam) miesiąc, nauczyłem się driftować oraz ustalać swój własny tor jazdy. Niestety moja przygoda z tym teamem zakończyła się dość szybko. Jednak krążąc po serwerach, natrafiłem na Bad Boys JarOo oraz gracza teamu Creative. Creative widząc, że w krótkim czasie potrafię uzyskać średni czas, postanowiło dać mi szansę i zagrać u nich w teamie. Jednak ofertę odrzuciłem. Dołączyłem do Bad Boys, w którym spodobała mi się atmosfera. Nie zawiodłem się. Szybko polepszyłem swoje czasy, dzięki czemu dostałem miano " największego noob bota" w Bad Boys'ach. Rozegrałem kilka meczów i wyskoczyło nam PL8. Niestety Bad Boys ( już jako Bot Boys) wpadło do 3 ligi, która później wygrali. Rozpoczęło się STC i niestety. Straciłem czas na grę i w żadnym meczu nie grałem ani nie trenowałem. Niestety tak często jest przed świętami. Więc odszedłem z Bot Boys. A teraz... przybyłem w poszukiwaniu nowej drużyny. : D

Coś o mnie:
login: pf_rezy
Nick: Reży albo Reżuś
Wiek: 15 lat oraz duuużo miesięcy ( w lutym urodziny szesnaste)
Hobby: Książki, Muzyka ( nie takie, że tylko słucham), tworzenie techów w TM.
Jak długo gram w TM'a: Liczę czas od dołączenia do szkółki Exiliado więc 5 miesięcy.
Poprzednie teamy: Exo2, BadBoys/BotBoys

Przykładowe czasy (niestety podam czasy z map które pamiętam, ponieważ straciłem przy formacie replaye Mad):

ESL - Hockolicious : 54.95
ESL - Dominhead : 57.58
PL8 - Maxer : 59.21
PL8 - Flavus : 52.90
Rezy's Soul Tech : 57.21

Jakieś 2 godziny temu zacząłem grać na NC5/STC6 - Maxil - C . Jak narazie czas: 56.64 ale idzie niżej. : D

PS Przepraszam za wypociny : *

_________________



Ostatnio zmieniony przez Rezys dnia 12 grudnia 2009, 4:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 0:26    Temat postu: Re: Szukam Teamu, Reżuś, pf_rezy Odpowiedz z cytatem  

Rezys napisał:
Rozpoczęło się STC i niestety. Straciłem czas na grę i w żadnym meczu nie grałem ani nie trenowałem. Niestety tak często jest przed świętami. Więc odszedłem z Bot Boys. A teraz... przybyłem w poszukiwaniu nowej drużyny. : D


Oświećcie mnie, bo nie rozumiem Very Happy STC trwa nadal, nadal jest czas przed świętami w którym Ty straciłeś czas na grę i z tego powodu odszedłeś i w tym samym czasie szukasz nowego teamu.. hm.. po co? Very Happy

Edyta: No, teraz to wygląda lepiej Very Happy Powodzenia.


Ostatnio zmieniony przez Maybe. dnia 12 grudnia 2009, 0:37, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Możliwe, że troszkę nie zrozumiale napisałem.

Chodzi o to, że nie miałem czasu przez pierwsze 2 kolejki, po których odszedłem z Bot Boys. 2/3 tygodnie przed świętami to dla mnie zapracowany okres. Koniec sezonu ( na śluby( nie jestem jeszcze fotografem lecz pomocnikiem fotografa. nabieram doświadczenia)) i wszystkie ostatnie terminy trzeba załatwiać. No i nauka ( szlifowanie ocen itp.) . Lecz to tylko jeden powód.

Drugi powód mojego odejścia: myślę, że potrafię jeździć na tyle dobrze aby załapać się do jakiegoś drugoligowego teamu. Takie mam ambicje po prostu.


Jeśli chodzi o ten czas. Już wszystko załatwione i koniec roboty.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dbxdb
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 43



PostWysłany: 12 grudnia 2009, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www.narteam.pl

(Dodano 12 grudnia 2009, 9:53)
nie wiem jak u nas z rekrutacją ale zobaczymy ;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www.nezalezn.pl.tl zapraszam do ńp Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 12 grudnia 2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cześć,

nie będę się w każdym temacie powtarzał co xst oferuje, w każdym razie zapraszam Cię do nas. Czasy masz ładne, więc łatwo sobie poradzisz z naszą trasą rekrutacyjną -

Wymagany czas : 1:09:50.
Trochę się rozpisałeś, i dobrze, z tego wnioskuję, że jesteś rozgadany, i na pewno będziesz się wypowiadał dużo na forum Wink. W skrócie co oferujemy to dwa serwery, serwer ts, dobrą atmosferę. Czego wymagamy? Aktywności w grze i forum, no i budowania naszej atmosferki.;p

Strona : http://xs-team.pl/index.php

Pozdro.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nieaktualne. : D Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdzie dołaczyłes? ;d
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nar ;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dbxdb
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 43



PostWysłany: 12 grudnia 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
gdzie dołaczyłes? ;d

do was raczej by się nie dostał a H5F I KD mieliście fuzje?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

h5f to tylko gaming, kd to prawdziwa nazwa teamu.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?