Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Need TEAM
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:41    Temat postu: Need TEAM Odpowiedz z cytatem  

Witam. A wiec szukam Teamu, sproboje jak najściślej i najkrócej opisać to co istotne.
Z TYNF mam styczność od 2 lat, jednak na poważnie grywam od jakiegoś miesiąca mam 20 lat, jestem ze Ślaska. Szukam Drużyny ponieważ mam duża chec rywalizacji z innymi teamami, początkowo sam próbowałem założyć gaming jednak za dużo czasu bym poświęcaj sprawom organizacyjnym wiec to nie ma sensu.

Od temu oczekuje:

- zgranej ekipy grającej już ze sobą od jakiegoś czasu (nowe teamy OFF )
- Ludzi chętnych coś osiągnąć ze świadomością iż na sukces trzeba ciężko zapracować, ludzi którzy ciągle chcą posuwać się o krok do przodu)
- ambitnych młodych ludzi ( nie za młodych Razz fajnie jakby przynajmniej lider i osoby zarządzające teamem miały +17 - 18 lat)
- serwera gry ( chociaż to nie jest czynnik bez którego się nie obędę ale fajnie jakby był serwer)
- możliwość komunikacji głosowej vt, ts,mumble. ( dużo lepiej ze sprawami organizacyjnymi dogadać się komunikatorem glosowym )
- Fajnie jakby w teamie było już 5 albo powyżej pięciu graczy. ( wyżej zaznaczyłem ze nie interesują mnie nowe drużyny wiec ten czynnik w już jakiś czas temu powstałych klanach nie jest chyba problemem.)
- Ludzi którzy są stanie poświęcić więcej czasu na grę w momentach kiedy trzeba coś wytrenować.

Oferuje:
- Poważne podejście do tego co robię
- Maksymalne zaangażowanie się w osiągnięciu celu założonego przez Team
- Pomoc w organizacji Teamem
- Podejście do gry 4fun a zarazem bardzo poważne podejście do gry w sytuacjach które tego wymagają.
- Wysoka kultóra osobista !

Przykładowe czasy:

ESL hockolicious – 0.56.88
ESL ReBorn – 1:04.32
STC BlackBuster – 1:02.53
Wierne – 59.70


PS. Proszę wziąć pod uwagę to iż zadanej z wyżej wymienionej mapy nie trenowałem, ponieważ nie było takiej potrzeby, wszystkie te czasy zostały zrobione podczas gry 4fun.

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL


Ostatnio zmieniony przez Memorial dnia 23 grudnia 2009, 20:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Memorial napisał:
PS. Proszę wsiąść pod uwagę to iż zadanej z wyżej wymienionej mapy nie trenowałem, ponieważ nie było takiej potrzeby, wszystkie te czasy zostały zrobione podczas gry 4fun.

Lepiej przytrenuj, bo czasy nie powalają :wink:
*wziąść - nie wsiąść

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*wziąć, nie wziąść ani wsiąść Oo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

WZIĄĆ
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cappy napisał:
Memorial napisał:
PS. Proszę wsiąść pod uwagę to iż zadanej z wyżej wymienionej mapy nie trenowałem, ponieważ nie było takiej potrzeby, wszystkie te czasy zostały zrobione podczas gry 4fun.

Lepiej przytrenuj, bo czasy nie powalają :wink:


Hmm czy ja wiem, chyba to bez sensu, trenic parę godzin jak nie parę dni mapke tylko do procesu rekrutacji.

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wźuńć !
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Hmm czy ja wiem, chyba to bez sensu, trenic parę godzin jak nie parę dni mapke tylko do procesu rekrutacji.

A skąd lider ma wiedzieć na ile Cię stać? Chyba, że do gry w meczach podchodzisz tak samo... "chyba to bez sensu trenić parę godzin, jak nie parę dni mapkę tylko na mecz..." .
Poza tym, im więcej czasu spędzisz nad tą grą tym większe prawdopodobieństwo na wzrost skilla ;P. Rozkimisz jak wchodzić w określone zakręty, jak długi drift na nawrotach i takie pierdoły.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Shakur
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie kapuje po kiego grzyba czepiacie się o te literki, napisal bardzo ładnie wszystko i skladnie, jedno z niewielu podan ktore jest konkretne i dobrze napisane. Jak masz ochote to wejdz na xs-team.pl -> rekrutacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@up masz racje nie wiem dlaczego ktos się doczepił literowki podczas pisania, tutaj poniżej np kolega chciał być profesorem a wyszedł na "durnia" Smile
Cappy napisał:

*wziąść - nie wsiąść

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale napisał gwiazdkę czyli kolejność znaków może zostać zmieniona ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?