Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by Foxy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 20:44    Temat postu: Trasy by Foxy Odpowiedz z cytatem  

Prezentuję jedną z moich pierwszych tech-trasek. Liczę na jakieś komenatrze. Z czasem będę robił kolejne i je tutaj dodawał Smile

*EpiC Night*
Kod:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2155349#auto

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A wiec jak to twoja 1 trasa to gratki, jednak gdybym mial oceniac w skali 1-10 to daje 7, poniewaz zabardzo zakrecona jest dla mnie i za mało plynna Smile no i na poczatku trochę musialem pokminic gdzie w ogóle jechac:) ale ogolnie jak już pisalem jeżeli to twoja 1 mapka to widac potencjał.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podobnie jak wyzej, daje 7/10, imho z dupy poczatek, bug na skoku i koniec - te elementy do poprawy i bylaby wypas traska Smile

na przyszlosc polecam dawac mapki do sprawdzenia komus - bardzo czesto ludzie tak robia, zeby wlasnie przed opublikowaniem poprawic calosc Smile

ahhh i nawet nie probuj tego wysylac na pl9 Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 23 grudnia 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie to 9/10 Wink

zajebiste pomysły, płynność też dobra. Jedyny malutki mankament to w ok 28s na skoku lubi bug wyskoczyć. Ale traska naprawdę wypas.

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja dam 6/10

Nie jestem ani dobrym graczem ani mapperem, ale jako słabszy gracz miałem na początku problemy z płynnością. Po kilku przejazdach było lepiej, lecz nadal nie dobrze. Uważam, że troszkę za trudna jak na nieturniejową trasę. Very Happy

Jako mapper widzę raczej dobrze zbudowaną technicznie trasę, lecz są miejsca gdzie się bug zdarzy lub nodrift ;d

Zapraszam do mojego tematu: http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7963

Proszę o opinie i ewentualne replaye i awardy.

Co do najnowszej trasy, która jest jeszcze w becie, proszę o dość krytyczne i dokładne opinie Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow napisał:
na przyszlosc polecam dawac mapki do sprawdzenia komus - bardzo czesto ludzie tak robia, zeby wlasnie przed opublikowaniem poprawic calosc


Mógłbyś wymienić kilka osób? Smile

Co do Waszych uwag, to wielkie dzięki za nie Wink Na pewno je wykorzystam. Co do wysyłania na PL itd. to raczej "to" nie miałoby szans Smile Spróbuje zrobić wtedy coś lepszego/wyczesanego. A propos buga na zeskoku -> dzisiaj mi nie wziął ani razu (mimo wielu przejazdów) -> spróbujcie ladowac jak najbardziej na prawo. Smile

Jutro dodam następną.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Foxy napisał:
Mógłbyś wymienić kilka osób? Smile


osob ktore sprawdzaja czy daja sprawdzac? daje sprawdzac wieksza czesc mapperów, wysylaja je znajomym, czy jakichś znanym osobom robiacym techy Smile i moglbys na GG odpisac? Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 grudnia 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do osób, które sprawdzają. Zrób tak jak ja i tak jak inni robią. Dodaj najpierw trasę do zakładki Beta na TMX Very Happy Spróbuj jak najczęściej dawać o niej znać na forum Beta ( Jakieś update'y itp) i na 100% ktoś wyrazi opinię o niej. A potem nawet łatwiej jest tą trasę wypromować, ponieważ dużo osób jak polubi bety, to tylko czeka na ich release Very Happy

Pomaga też zrobienie SC (Screen Competition) na TMX. Very Happy
Oraz jak coś to możesz się pytać tych bardziej kojarzonych mapperów z Polski. Nie będę wymieniał, ponieważ każdy wie kto jest kojarzony w Polsce Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?