Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Fear Factory X-Fi rekrutuje.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 grudnia 2009, 15:06    Temat postu: Fear Factory X-Fi rekrutuje. Odpowiedz z cytatem  

Ostatnie sytuacje zmusiły nas do całkowitej reorganizacji naszej ekipki. W składzie ostało się dosłownie parę osób, którym chce się jeszcze grać w tę nudną grę i są to:
  • Diav3luś
  • ShaDDuś
  • CzarnaBrejuś
  • fatuś
  • Jakubuś
  • Khasiuś
  • khorinisuś
  • Kolumbuś
  • Loluś
  • oddowiczuś
  • SREJSUŚ
  • Szynuś
  • TuneRuś
  • Xarduś


Za to na liście Honorowych Obywateli Fabryki Strachu znajduje się ośmiu byłych no-life'ów (z powyższego składu jeszcze ktoś może tutaj dołączyć w najbliższym czasie):
  • Bax
  • Brzerz
  • Coof
  • Hektor
  • Lechu
  • Mat
  • mor_olo
  • Szopek


W związku z tym, iż na mecze nie treni nawet połowa, zmuszeni jesteśmy do przyjęcia pod nasze skrzydła kilka osób na co najmniej przyszłoroczne zmagania. Niestety, jako młoda ekipa, dać możemy niewiele, za to wymagania wygórowane jak na polskie warunki. Oto i one:

Co oferujemy?
  • jedyny w swoim rodzaju brechający z jeża najebany Jakub na TS-ie
  • serwer klanowy, nie lagujący, gdy gra maksymalnie trójka graczy
  • profesjonalną stronę klanową (sic!)
  • natychmiastowy kontakt za pośrednictwem Gej-tu Gej-tam
  • dwóch przygłupów na stanowisku lidera, łatwo można nimi manipulować


Czego oczekujemy?
  • najlepiej wolnego stanu cywilnego
  • odpowiedniego wieku, maksymalnie 16 lat
  • zgrabnego tyłka
  • dostępności


Teraz mała uwaga dla wszystkich kandydujących (a takowych na pewno jest masa). Szanse przyjęcia do drużyny Fear Factory X-Fi wzrastają wraz z przysłaniem nam swojego zdjęcia, najlepiej z jak najmniejszą ilością ubrań na sobie, jednocześnie prosimy o podanie swoich gabarytów.

Swoje zgłoszenia prosimy wysyłać (do wyboru):

  • pod adres damianhhh@wp.pl
  • pod numer Gej-tu Gej-tam: 7310681
  • ewentualnie można wysłać linki do swoich roznegliżowanych fociszek na serwerze, przy obecności co najmniej trzech aktualnych klanowiczów


P.S. Serio szukamy ludzi, bo Ci, których mamy, są do dupy, nawet Berżerak jedzący pizze jest lepszy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 grudnia 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
P.S. Podajcie normalne wymagania.


pozwole sobie przetlumaczyc slowa shadowa, bo ten temat ogolnie nie mial być jakims zartem.

szukamy wiec graczy chętnych do gry. wcale nie uberbotow, ale raczej nowa krew, która jest chetna gry i dozy w kierunek bycia ciagle lepszym.
szukamy graczy, ktorzy oczywiście maja już wyrobiana technike, nie poczatkujacych. najwazniejsze jest jednak, zeby nie było trzeba namawiac do treningu, ale ze samemu z siebie poprostu podoba się ta gra tak bardzo, ze spedza się w niej chetnie czas, tz chetnie się trenuje, chce się miec ciagle lepsze czasy i chetnie się gra mecze.
wiek nie ma znaczenia, preferujemy nawet takich, ktorzy nie graje jeszcze za dlugo, ale sa już w stanie zrobić na rundach czasy nie za dalekie (< 1 sec.) od tych, ktore robia gracze reprezentacji.

jeżeli ktos wiec bylby chetny, shadow podal swoj kontakt.

ps.: nietrzeba wcale się rozbierac, shadow tylko tak mysli, bo jak on dolaczyl, powiedzielismy mu tak, a on musial nam wysylac te fotki, z czego mielismy nie zla breche.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 grudnia 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zmieńcie tytuł tematu ^^ bo jest z deczka mylący, nieprawdaż ?


...a ogólnie, tak w kwestii własnych przemyśleń... coraz gorzej widzę rekrutowanie nowych zawodników..

Z jednej strony są momenty w których na naszej polskiej scenie TM przybywa graczy, a potem są różne przestoje i nie widać nowych twarzy. Ale też nie o to mi właściwie chodzi... Chodzi mi bardziej o to, że coraz mniej graczy decyduje się na grę bardziej na poważnie... Nie wiem czy to ze względu na to,że w tej chwili jest nas dosyć sporo dobrych graczy... w każdym klanie prawie całe drużyny są tzw. botami i teraz, można pomyśleć, że albo nowi zapaleni gracze nie decydują się na szlifowanie jazdy ze względu na powyższe wymienione powody, albo po prostu... może już takich nowych graczy na poziomie nie zobaczymy...? Szczerze to wchodzę ostatnio na serwerki, przypatrując się troszkę graczom i jak na razie nie widzę potencjalnych przyszłych botów ^^... ale być może jest to tylko... tak to nazwałem przestój.

W każdym razie, nie wiem czy obecnie można oczekiwać, czy ktoś rzeczywiście zdecyduje się na poważne granie w MG albo w zwykłym team'ie. Shadow tam zdobywa nowych graczy i rzeczywiście mogę się mylić w swoich spostrzeżeniach, ale mam nadzieje, że zauważy jakiś dobrych graczy, którzy wspomogą naszą i nie tylko naszą drużynę ale i scenę trackmanii na kolejny rok !.


Jakby nie było ludzie przychodzą i odchodzą, grają i przestają grać... A i może nie być tak kolorowo... a może i będzie odwrotnie... ? Może wcale nie ma czym się martwić ;>?

Z góry bardzo zachęcam do próby dołączenia się do naszego ef ef teamu Wink. Nie zaszkodzi spróbować, a i może przy rekrutacjach czasem okryje się różne ciekawe talenty, o innej technice jazdy... itp.

W każdym razie, jeżeli macie możliwości i czujecie to w sobie, że naprawdę może z waszej jazdy było by coś pożytecznego na korzyść waszą i naszą, to zachęcam do spróbowania, bo to nic nie kosztuje,a może po jednej drugiej lub trzeciej rekrutacji nabierzecie wprawy i zobaczycie różnice jazdy miesiąc, dwa lub trzy miesiące temu i zastanowicie się wtedy, że to jednak jest pora albo zacząć grę troszkę bardziej na poważnie, albo zdecydować się na jedynie grę for fun. Smile


Nie wiem czy to co napisałem ktoś przeczyta, ale czasem mam różne przemyślenia i czasem miło jest mi się z kimś tam( nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie szkła lub nvm...) podzielić tymi zdaniami.


A co do ostatniego meczu z dignitas ;D Chciałem tylko powiedzieć, że bez dobrej organizacji i zgrania nie osiągnie się za wiele... A czegoś tam brakowało jednak... Co nie zmienia faktu, że już się poprawia sytuacja i już jestem zadowolony, że coś się w dobrym kierunku dzieje ! Smile


GL HF !

Wesołych świąt i życzę żeby się wszyscy najedli potrawami jakie wam mamusie i żony przygotowały ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 24 grudnia 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 grudnia 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nazwa tematu zmieniona ;] Żeby nie było spamu to powodzenia we wzmacnianiu składu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?