Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wally - TRASKI ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 01 stycznia 2007, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no co wy chcecie ;p
No mi się osobiscie trasa podoba mimo ze to pierwsza takiego rodzaju, brawo Wally Wink ale nie dam awarda bo pogubilem hasło i login na tmx :/ Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 01 stycznia 2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:

jeśli musimy przejechac miedzy slupkami i tuz za nimi zlozyc się w zakret, niektorzy jak hack przejezdzaja je już za każdym razem bez myslenia po prostu sa przyzwyczajeni i za każdym razem im się udaje,

LoL a żeś walnał "przykład", Hack to antyprzykład, on grzeje w słup 9/10, a ty mówisz, że za każdym razem jedzie dobrze Very Happy <wow> :p
W sumie skad się wzieło powiedzenie : "Hack i jego regularnosc"

A co do samej trasy, to rzeczywiście nie wyszła ci najlepiej Smile Zostań przy trasach technicznych, bo to potrafisz robić, a speedtracków niedosc, ze nie lubie to jeszcze trase HAVE Fun jechało się nieprzyjemnie i w ogóle brak tam twojego stylu Smile

Pomysl nad kolejna trasa do Drifting pack, wtedy będzie git Very Happy

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 01 stycznia 2007, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do hacka, chodzilo mi o moja mape NC2, tam zawsze się wbijal miedzy slupki, kiedy ja wolalem objechac obok i jednak stracic te 0.2s niz ryzykowac, hack natomiast smigal se miedzy slupami i jakims trafem się zawsze wyrabial Razz Dobrze może przyklad zly ale trudno mi ocenic jak kto jezdzi w takich sytuacjach tymbardziej ze w NC2 mało było takich mapek (PHP-Az tego co pamietam) ktore mialy wlasnie takie fragmenciki w których ani bledu nie mozna było popelniac Smile
A co do Driftingu, mysle czy by nie zrobić bardziej rozbudowanej trasy z ciekawymi driftami, ale to już nie taki sam drifting by był Wink ale dobra póki co wszystko jeszcze w swoim czasie i tam jak znajde czas może i nawet dzisiaj to zrekompensuje się za ta trase Razz
pozdrawiam ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gering
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 45


PostWysłany: 01 stycznia 2007, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O tych słupkach co Wally pisał wcześniej to zapewne o trase Drifting Pro chodziło. Ja do regularnych też nie należe ale akurat między te słupki wchodze prawie za każdym razem a zakret zaraz za nimi też szybko wyćwiczyłem. Najgorszy kawałek tej trasy dla mnie to chwilke później, jak jest zeskok z tego "daszku" z dziurami. Po zeskoku są jakby dwa tory i jeden jest "ślepy". Ja zeskakuje z daszku na trawe i kieruje się odrazu na ten prawidłowy tor. I tutaj się pojawia problem bo gdy wpadam z trawy na tor to lekko podskakuje mi auto i mam problem wyrobić przed bandą przy skręcie w lewo. Ale to też coraz częściej mi się udaje. A tak w ogóle to to jest świetna trasa, a najbardziej mi się podobają te krótkie offroady na początku. Gratsy Wally za te traski Smile
_________________
" I never seem to understand the time, the place and who I am... "

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 01 stycznia 2007, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki bardzo Gering Smile No co do tego zeskoku polecic ci mogę jedynie zeby w powietrzu wyhamowac na dobra sylwetke i wtedy gry rowniutko skoczysz na asfalt, nie będzie mowy o zadnym podbiciu i zakret tez lzej wchodzi Wink


Dobra wiec postanowilem "wrocic do korzeni" i zrobić mape DriFting, ale jest to troszke inny DriFter Wink Polozylem nacisk na ciekawe rozwiazania a kilka driftow jest naprawdę wymyslnych aczkolwiek rownie dobrze (no może ma się troszke straty czasowej) zamiast robić niektorych driftow mozna po prostu zwolnic, ale coz driftera zrobilem dla tych ktorzy luba driftowac wiec nikomu tak nie odbije Razz
I mam nadzieje ze się będziecie dobrze bawic, polecam serdecznie nowa trase:
>DriFting KinG<

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 02 stycznia 2007, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

>Drifting King<:

Podoba mi się ta trasa, chociaż drift kingiem nie jestem Razz . Podobają mi się te offroady i w ogóle, a zwłaszcza końcówka Razz .

8/10

Have Fun:

Bardzo trudny jest ten pierwszy ostry zakręt. Za trudny. Jak się go nie przejedzie perfekcyjnie, to potem nie da się przejechać reszty trasy. Ogólnie trasa nie jest taka zła, ale lepiej żebyś został przy trasach technicznych.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 28 grudnia 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dawno tu nie pisalem, ale neidawno poproszony zostalem o zrobienier traski na serwer.
trochę już mialem zaczetego ale nie moglem wpasc na zakończenie.
I wymyslilem mysle, ze bardzo oryginalne ;p
czy takie zakończenie sprawdziloby się w PL9 ? Wink


_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 grudnia 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ciekawa trasa aczkolwiek... myślę, że takie zakończenie by się nie przyjęło i coś takiego w techu raczej jest "psujką" niż ulepszeniem Very Happy

Trasę oceniam na 7/10 . Nic specjalnego ale jeździ się fajnie Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?