Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Taa... ING szuka przeciwnika... a może i nie?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Mecze, sparingi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ArtAnonim
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 19
Skąd: Tarnowo Podgórne

PostWysłany: 18 stycznia 2010, 18:23    Temat postu: Taa... ING szuka przeciwnika... a może i nie? Odpowiedz z cytatem  

Jak w temacie.
Takie coś miałem założyć kupę czasu temu, wyleciało mi z głosy Razz

ING więc szuka rywala do spara, tylko United. Ta, wiem, słyszę te głosy "Przecież jesteście tylko wy!". Chodzi nam głównie o zbiór Unitedowców z drużyn TMNF bądź graczy United z pojedynczej drużyny (tak jak to na PLU było).

Rozgrywka byłaby w systemie "wybierz dwie mapki dla drużyny" - wybieramy po 2 mapki do jazdy dla naszego teamu i to samo drugi team. Tryb Team, do 7 punktów. Spar 4 fun Razz Ewentualni chętnie proszeni na nasze forum: http://ing.artanonim.boo.pl/phpBB3/ (dział "Sparingi")

Może ktoś zagra <z nadzieją>?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Mecze, sparingi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?