Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Grubas bloguje o tym, jak spędził WCG China z... mamą.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 16:30    Temat postu: Grubas bloguje o tym, jak spędził WCG China z... mamą. Odpowiedz z cytatem  

Fredrik "Bergie" Bergmann, brązowy medalista finałów World Cyber Games, napisał bloga o pierwszym roku spędzonym w Team Dignitas. Wpis dotyczy głównie rozgrywek toczonych pod banderą angielskiej drużyny, między innymi Wielki Finał World Cyber Games, na który... wybrał się razem ze swoją mamą. Poniżej przedstawiam fragment bloga w dość luźnym tłumaczeniu:

Cytat:
Byłem gotów na chińskie finały WCG, ale nie mogłem w to uwierzyć. Po norweskich kwalifikacjach dalej byłem tym przytłoczony i to, że lecę do Chin uświadomiłem sobie dopiero, gdy wsiadłem do samolotu w Amsterdamie (ciekawe ile miejsc zajmował - dop. red.). Chiny były cudowne, dużo lepsze niż przypuszczałem. Gościnność i zorganizowanie przezajebiste. a nas traktowano jak megagwiazdy. To była moja pierwsza podróż do Chin, w sumie nawet do Azji, jeśli nie liczyć Turcji jako kraj azjatycki, więc byłem bardzo podekscytowany tą kulturą, starymi budynkami itd. Po dwóch dniach zwiedzania (my tego nie mieliśmy, może nawet i lepiej^^ - dop. red.), po wizycie w rezerwacie pand oraz otwarciu, miał zacząć się turniej.


Całość w języku angielskim można przeczytać pod tym adresem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bardziej dziwie jak on się mieści do bolidu ;O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o k**wa, myslalem po tytule, ze to blog kruszyny xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 2:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I'll be damn. skromny to on jest... "i crushed my opponents" damn, gdybym był tak zapatrzony w siebie jak on, to bym nie pisał takich rzeczy tylko w lusterko patrzył. głupio mi tak po nim jechać, ale jakoś wybitnie wygląda na takiego cFaniaka, który każdą okazję wykorzysta by wygrać, być w najlepszym zespole.

W dodatku to co napisał o Turcji Very Happy zależy w której części kraju by się znajdował, to by był albo w Europie albo w Azji. Jakby był (przed odkupieniem od ZSRR Alaski) na Alasce, to by napisał, że nigdy nie był w Ameryce, bo ZSRR to euroazjatycki kraj? ^^ może się czepiam, ale tylko troszkę Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 3:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Blog mnie jakoś nie zainteresował...tak sucho pisany, już nawet ten shaodw lepiej pseudohumoryzuje * ;P

A co do Turcji, Chybek ja tez byłem tam (równiez w azjatyckiej cześci) i zawsze sobie bajeruję że nawet w Azji byłem Very Happy ale wiesz to nie jest taka prawdziwa Azja mówiąc o odczuciach, a politycznie to zależy od punktu widzenia Wink Mnie jakoś nie oburzyło jak wyszukałem to zdanie o Turcji.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Blog mnie jakoś nie zainteresował...tak sucho pisany, już nawet ten shaodw lepiej pseudohumoryzuje * ;P


Sad a myslalem caly rok, ze jestem megafajny piszac te wszystkie bzdury na newsie, no ale dzięki ze chociaż po tym roku mnie uswiadomiles, ze na marne moje starania Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
mor_olo napisał:
Blog mnie jakoś nie zainteresował...tak sucho pisany, już nawet ten shaodw lepiej pseudohumoryzuje * ;P


Sad a myslalem caly rok, ze jestem megafajny piszac te wszystkie bzdury na newsie, no ale dzięki ze chociaż po tym roku mnie uswiadomiles, ze na marne moje starania Sad


shad! zapomniałeś? olo napisał tam gwiazdeczkę, także nie smutaj już :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Andrzeju, nie denerwuj się... Smile
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 25 stycznia 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prawdziwy rocker musi zwiedzieć wszystkie kontynenty morolo Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 stycznia 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Andrzeju, nie denerwuj się... Smile


fail, tu nie ma andrzeja ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?