Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Podsumowanie Nations Cup 1
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Maj 2006, 18:55    Temat postu: Podsumowanie Nations Cup 1 Odpowiedz z cytatem  

No cóż, skończyła się już dla nas przygoda z Nations Cup 1 i przyszła pora na krótkie podsumowanie tych rozgrywek.
Uważam, że wypadliśmy bardzo przyzwoicie. Wygraliśmy parę bardzo trudnych meczów, w kilku grach musieli uznać wyższość zdecydowanie mocniejszych rywali. Jednak trzeba przyznać otwrtcie, że trafiliśmy do dużo mocniejszej grupy z reweklacyjnymi Włochami, UK, Francją czy Szwecją. Teamy te zdecydowanie nas przewyższały i ciężko nam było nawiązaqć równą walkę. No, ale już po pierwszym meczu widzieliśmy, że będzie ciężko.

Chciałęm więć podziękować wszyskim graczom, którzy przyczynili się do bardzo dobrego występu Polaków w NC:

- Yardowi, za świetną grę i stworzenie serwisu TMPL.info, któy umożliwił nam stworzenie niewielkiej społecznośći polskich maniaków TMN Smile
- nawro, za to, że czasami jako jedyny potrafił nawiązać walkę z najlepszymi i był naszym czołowym graczem
- nawiasowi, za świetną jazdę i organizację ciekawych konkursów dla TMN dla polskiej społęczności graczy
- MOR_OLO, etatowemu rezerwowemu Smile, który wspierał nas w najtrudniejszych momentach oraz organizował TMPL League mobilizujące nasz do mocniejszego treningu
- Toxicowi, za hosting i bardzo solidny serwer TMN, który umożliwiał nam spokojnie i "bezlagowe" treningi Smile
- ShockBoyowi za bardzo dobrą grę i solidne podejście do sprawy
- Boskiemu, Barkowi_H, Akirze i Majakowi, za to, że zawsze można było na nich liczyć w kryzysowych momentach

oraz pozostałym członkom reprezentacji, za ich zaanagażowanie i starania

Mam nadzieję, że z wieloma z was będę miał jeszcze przyjemność zagrać w kolejnej edycji Nations Cup

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 02 Maj 2006, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o jak fajnie Very Happy

-wiadp1-owi (kapitanowi) za organizacje, pozytywne i profesjonalne podejscie do sprawy, za zaangazowanie i dbanie o dobre morale zespolu, za wyrozumialosc i poczucie humoru. Cool

Podsumowujac cala moja dotychczasowa gre w reprezentacji musze przyznac ze treningi i mecze były chwilami na ktore dlugo się czekalo. Niewatpliwa zaleta naszej repry jest mila atmosfera i brak obwiniania siebie nawzajem o coś, brak wywyzszania się itd. to mi się podoba. Wiadomo ze staramy się grać jaknajlepiej i fajnie jest wygrywac ale po porazce tez nie ma tragedii (no chyba ze sa lagi eheh Razz ) Szkoda tylko ze sporo osob ze skladu mało się w to wszystko angazuje, wiec polecalbym jakas remobilizacje i rekrutacje do Team Poland Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 Maj 2006, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musze przyznać że do NC podszedlem bardzo poważnie. Miałem nadzieje że zrobimy sporą niespodziankę lecz po pierwszym meczu z UK zobaczylem ze sam ciezki trening nie zawsze wystarcza. Grupe mieliśmy straszną no ale uznajmy ze zostalo to zrobione sprawdieliwie Wink. Jakby nie patrzec po wygranej z ITA itakbysmy grali GER więc nie ma się czym martwić. Mam nadzieje ze nastepny NC będzie 3vs bo 5vs5 to zbyt dużo liczac lagi , liczba zaslon trasy:P, i zbierania się druzyny i jej siły.
Na szczęście CDD jest dalej i może tam osiagniemy coś więcej w co głeboko wierze Trzymajcie kciuki.
Dzięki wszystkim za wspieranie Team Poland...mam nadziejezew nastepnym będzie lepiej i pamiętajcie "trening czyni mistrza...mistrza nudzi trening"Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 03 Maj 2006, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy w jakikolwiek sposob zaangazowali się w gre w Team Poland, no oczywiście w pierwszej kolejnosci wiadpowi, który uzbieral mimo wielu trudnosci druzyne, co stworzlo nam mozliwosc rozegrania kilku ciekawych spotkan z roznym wynikiem, ale to już inna sprawa Smile
ogolnie, mysle, ze wyklarowalo się kilku podtswaowych graczy i teraz chyba latwiej będzie się zabrac do przygotowan do NC2, chociaż nie mam pojecia, kiedy może być on organizowany. być może do tego czasu gra zainteresuje się wiecej Polakow, Nadeo obiecalo dodac niedlugo Polske do gry, wiec zobaczymy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?