Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dostałem bana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 30 grudnia 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ban zdjęty.

do cholery, co się dzieje z tym serwem? Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IreminatorPL
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 stycznia 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam taki problem więc tak:
Weszłem na server Mini Lool a tam był admin Fred lag
Potem napisałem Hejka Smile A następnie spytałem czy ktoś będzie pisać po Polsku a wszyscy odpowiedzeli: nie
Więc grałem dalej Very Happy
Ale później kiedy powiedzałem że Fred lag ma ciężki dzień to powiedzał żeby mówił po angielsku ale zbyt dobrze nie umiem a kiedy znów pisałem po polsku zablokował mnie Crying or Very sad I nie mogłem pisać Sad Potem weszłem drugim kontem-Ireminator i wtedy się domyślił żę to ja i dał Bana Sad Czyli dostałem bana za to że nie umiem pisać po angielsku :? A to już trochę skandaliczne Exclamation Wiem dużo się w jesnym temacie rozpisałem ale od tego jest ten temat Very Happy

(Dodano 13 stycznia 2010, 17:22)
Ja mam taki problem więc tak:
Weszłem na server Mini Lool a tam był admin Fred lag
Potem napisałem Hejka Smile A następnie spytałem czy ktoś będzie pisać po Polsku a wszyscy odpowiedzeli: nie
Więc grałem dalej Very Happy
Ale później kiedy powiedzałem że Fred lag ma ciężki dzień to powiedzał żeby mówił po angielsku ale zbyt dobrze nie umiem a kiedy znów pisałem po polsku zablokował mnie Crying or Very sad I nie mogłem pisać Sad Potem weszłem drugim kontem-Ireminator i wtedy się domyślił żę to ja i dał Bana czyli nie mogłęm wejśc na serv Sad Czyli dostałem bana za to że nie umiem pisać po angielsku :? A to już trochę skandaliczne Exclamation Wiem dużo się w jesnym temacie rozpisałem ale od tego jest ten temat Very Happy
P.S Ban może jest krótki ale za co jego dostałem tp skandal!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 13 stycznia 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak polski serwer i po angielsku trzeba pisać to naprawdę lol Very Happy Ja banuję tych co po nie polsku piszą Razz Jesteś w Polsce to pisz po polsku jak nie to won Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 13 stycznia 2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Swego czasu na mini lolu panowała zasada tylko po polsku bądź angielksu, ci co pisali po niemiecku, rosyjsku etc. dostawali kicki. driga sprawa to ze ten Fred to strasznie nie ogarniety koleś, ostatnio gralem trochę na mini lolu i mialem okazje go trochę poznac. Jak prosilismy o resa to koleś wychodzil i wracal po minucie Rolling Eyes I tak z rzedu 4 mapy na których prosilismy o resa.


Edit

Pery musisz coś zrobić z tym Fredem bo troszkę mu odpierdala, przed chwila dostałem 2x warna ignora, po czym bana. A tylko dlatego ze rozmawiałem z nim w sprawie perleja. Oczywiście na mini lolu. Albo dzieciak ma przyrost ambicji jako ze ma adma, albo porostu jest dziwny. W każdym bądź razie nie tylko ja się "skarze" na niego.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Perlo
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 stycznia 2010, 3:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Perlej z tej strony. Pery mozesz porozmawiac z Fredem? (ale to brzmi Wink )
Gosc mnie ogolnie nie lubi bo nie zgadzalem się z nim odnosnie tego czy osoby nie biorace udzialu w glosowaniu nad nastepna mapa bądź resem , sa przeciwko czy neutralne. Dzisiaj wszedl Kielecki Gram to sobie zaczalem z nim pisać, poszedl jakiś zarcik , a pozniej napisalem, ze wole go jak adma niz Freda bo Fred jest strzasznie spiety. Ten spytal dlaczego go obgaduje po polsku. Wiec mu przetlumaczylem, ze uwazam ze jest gorszym adminem niz Kielecki. Wyrazilem po prostu swoja opinie, nie napisalem nawet ze jest zlym admem , tylko gorszym od Kieleckiego (ktorys gorszy być musi , wiec nie widze tu zadnej obrazy). Gosc nic mi nie odpisal tylko od razu mnie wrzucil na czarna liste... zglupialem totalnie ,bo ja pamietam ze tam się cziterow dawalo itd Jak już taki duny jest mogl wrzucic mi warna i skończyć sprawe, ale on wolal pokazac ze ma wladze. Kielecki oczywiście mnie zdjal z czarnej listy, ale fred zapowiedzial ze jak mnie tylko zobaczy na serwie to znowu nie tam wrzuci. Wszedlem wiec z innego ip i innego konta na serwa i mowie sobie, niech strace. Przeprosilem go, napisalem mu tez ze po prostu będę unikal rozmow na jego temat... jego reakcja było zbanowanie mojego drugiego konta.

Dziwnie jest. Z Toba Pery tez czasami się nie zgadzalem , wrzucales najwyzej warna i było po sprawie, mozna się było normalnie dogadac, a z nim jak z dzieckiem, mimo ze gosc sadzi ze ma 28 lat. Admin może z niego neizly, bo zna się na obsludze serwa, ale podejscia do ludzi to mu brakuje.

Dobra ale rospisalem się,a nawet nie napisalem czego chce. Otoz chce zebys z nim pogadal i powiedzial mu zeby zostawil mnie w spokoju i pozwolil normalnie grać. Nie chce mi się z nim bawic w kotka i myszke, zwlaszcza ze jestem niewinny.

To tyle, trzeba isc spac, bo rano d roboty :/ Pozdrawiam

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 15 stycznia 2010, 5:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie potrafia docenic ludzi na serwerze bo za dużo ich maja.Sa inne serwery i przestancie ubolewac na dziecmi majacymi ponad 20 lat.Kto się debilem urodzil to madrym nie zdechnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaniarker
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 1


PostWysłany: 26 stycznia 2010, 17:32    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem  

Witam,

prawdopodobnie na mini lool'u grał mój młodszy brat, pewnie pisał jakieś głupoty i teraz nie chce się przyznać, ale dostał bana i nie mogę grać na tym serwerze. Proszę o odbanowanie konta i zapewniam, że to już więcej się nie powtórzy, przepraszam za brata. Z góry dziękuję.

P.S. Nick w grze szaniarker.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karst8
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 1


PostWysłany: 29 stycznia 2010, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jechałem normalnie i po przekroczeniu mety dostałem bana "time incoherence" i było napisane że mój czas zostanie zignorowany nie wiem czemu.
Serwer: Polish F1 League
Nick: karst8

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 29 stycznia 2010, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to wina serwera sam banuje, jutro powinieneś już nie mieć bana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 22 lutego 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siostra grala na #p~s*mini i zostala zbanowana ;/ a ze mamy stale ip dotyczy to tez i mnie. proszę o odbanowanie.
login siostry młoda
z gory dzięki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 22 lutego 2010, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Done.
BTW Kojarzę ją, nigdy nie wykazywała jakiegoś zachowania podchodzącego pod bana Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 marca 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakiś debil wlepił mi bana za nic na serverze Heinekena... ( Jakub coś tam ) jeśli ktoś ma kontakt jakiś z ich cl'em lub któryś z tych nubów wchodzi na tmpl to ładnie proszę mnie odbanowac... bo pokazywanie jak dużym debilem się jest poprzez pokazywanie wyższości na swoim serverze nie jest fajne

(Dodano 21 marca 2010, 16:05)
jakubze
zbig

na te dwa loginy poproszę baniki...
albowiem debili tępic trzeba Wink
Kto może to byłbym wdzięczny Wink

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Roadrunner
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 2


PostWysłany: 21 marca 2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym prosił jednak o lekkie utemperowanie kolegi Słowika. Bo nie lubię jak ktoś obraza innych nawet ich nie znając. Tym bardziej, że kto jak kto ale akurat kolega Słowik nie jest tu od temperowania chociażby z racji wieku (może jakby miał z 10 lat wiecej...)
A bana dostał za prowokowanie i pokazywanie kim on nie jest kogo nie zna i że jest nietykalny ( co później zostało zweryfikowane), a także za odgrażanie się, że nie będziemy mogli wejść na żadne polskie serwery (Heineken jest traktowany jako drużyna nie pojedyncze osoby i atak na jedną osobę odbierany jest jak atak na cały zespół).

I proszę nie wysuwać argumentów, że ban został zdjęty, ponieważ ktoś w tym sporze musi być mądrzejszy a dawanie banów nie jest jakaś przyjemnością jedynie formą reprymendy.

Także zwracam się z prośba o nie traktowanie poważnie apelu kolegi Słowika o bany dla Jakubze i Zbiga.

Pozdrawiam Roadrunner.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwanpl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3


PostWysłany: 16 kwietnia 2010, 23:23    Temat postu: BAN ? Odpowiedz z cytatem  

Witam czy może ktos mi powiedziec o co chodzi gralem sobie na serwerze QUO VADIS XL nagle dostalem disconnet i w ogóle z tym serwerem polaczyc się już niemoge zniknol również z moich ulubionych gdzie go mialem nikt mi nic nienapisal wiec chyba dostalem bana tylko czy ten ban jest chwilowy czy na zawsze jak to sprawdzic będę wdzieczny za pomoc najlepiej na gg 2690663 albo tutaj na forum POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 16 kwietnia 2010, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skoro zniknął z listy serwerów to może jednak po prostu został wyłączony? pomyśl czasami zanim coś napiszesz.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iwanpl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3


PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już go nieraz wylaczali ale zawsze w MOIM ULUBIONYCH był tylko a teraz nagle mnie z gry wyrzucilo z ulubionych tez zniklo i w ogóle go nigdzie niema
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie powtarzaj się Razz
Tak jak Mały powiedział, kiedy na tym serwerze grałeś, być może nagle został wyłączony i go nadal nie ma (to świadczy o tym jak nie masz go właśnie w "Ulubionych").

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poza tym jakbyś został zbanowany, to wcale by nie zniknął, tylko byłby nadal na liście i wku*wiał Cie okienkiem z napisem:
"Nie można się połączyć z serwerem.
Twoje IP zostało zablokowane na tym serwerze."

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sensor305
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 1


PostWysłany: 26 kwietnia 2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dostałem bana na serwerze VEryGames Server by HawKs. Proszę o odblokowanie. Login: sensor305
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 27 kwietnia 2010, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdybyś napisał powód, panie... nie ma usprawiedliwień za byle co m.in za cheaty lub ostre wyzywanie kogoś Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?