Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problemy z logowaniem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 12 grudnia 2009, 20:52    Temat postu: Problemy z logowaniem Odpowiedz z cytatem  

Witam,
nie mam pojecia czy to wina mojej przegladarki (ale sprawdzalem w configach i wszystko jest jak nalezy) czy forum, ale za każdym razem gdy zamkne Opere i ponownie ja wlacze to znowu musze logowac się na forum, i to nie raz ale 2x, jak 1 raz się zaloguje znowu jest napisane "neiznajomy zaloguj się" (czy coś takiego) dopiero za drugim razem wszystko działa. Inne fora, strony na których wymaganie jest logowanie nie mam takiego problemu.

p.s mam zaznaczone zebym był ciagle zalogowany.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dbxdb
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 43



PostWysłany: 12 grudnia 2009, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi też nie loguje automatycznie ale żyje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
suV
Doświadczony driver


Dołączył: 30 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 113



PostWysłany: 12 grudnia 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jest chyba normalne Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dbxdb
Jeździ konno


Dołączył: 20 Lis 2009
Zakaz pisania
Posty: 43



PostWysłany: 12 grudnia 2009, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 4:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

suV napisał:
to jest chyba normalne Wink

To nie jest normalne.Ja wbijam z IE i jakos zawsze jestm automatycznie zalogowany, czy to z pracy(jak teraz) czy to z domu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sprobój usuńąć najpierw tmpl.info z menedżera haseł:

narzędzia->zaawansowane->menedżer haseł

jak już usuniesz, wyloguj i zaloguj się jeszcze raz, zaznacz żeby zawsze logowało automatycznie a jak opera zapyta czy zapamietać hasło (Tak, Nie, Nigdy dla tej witryny) wybierz tak. według mnie zaznaczyłeś kiedyś 3. odpowiedź i dlatego teraz Cie nie loguje, jak zaznaczysz "tak", powinno być wszystko cacy.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodzi o to, że parę tyg. temu automatycznie mi się logowało na forum, ale coś się stało (ch** wie co) i teraz musze się logowac 2x. Wykasowałem hasło z opery, znowu załozyłem, usunalem ciasteczka i nadal to samo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
suV napisał:
to jest chyba normalne Wink

To nie jest normalne.Ja wbijam z IE i jakos zawsze jestm automatycznie zalogowany, czy to z pracy(jak teraz) czy to z domu.


Ja mam IE i raz muszę się logować a raz nie. Czasem dwa dni bez logowania, a raz wszedłem godzinę później i znów musiałem. Też mnie to czasem denerwuje ale to chyba nic takiego. Jedyna rada którą mogę napisać to zainstalowanie Internet Explorer, bo jak widać u wszystkich lepiej chodzi na IE (zresztą inne strony też)

P.S. Chciałem jeszcze dodać że na tmx jest tak samo więc myślę zę to wina internetu

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dawid5791 napisał:
Leon napisał:
suV napisał:
to jest chyba normalne Wink

To nie jest normalne.Ja wbijam z IE i jakos zawsze jestm automatycznie zalogowany, czy to z pracy(jak teraz) czy to z domu.


Ja mam IE i raz muszę się logować a raz nie. Czasem dwa dni bez logowania, a raz wszedłem godzinę później i znów musiałem. Też mnie to czasem denerwuje ale to chyba nic takiego. Jedyna rada którą mogę napisać to zainstalowanie Internet Explorer, bo jak widać u wszystkich lepiej chodzi na IE (zresztą inne strony też)

P.S. Chciałem jeszcze dodać że na tmx jest tak samo więc myślę zę to wina internetu


może u Ciebie lepiej chodzi na IE, ja nie polecam, nie lubie o w ogóle radze usunac ta przegladarke Smile sam osobiscie uzywam Opery, ewentualnie czasami Firefox'a.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już się przyzwyczaiłem, a IE nie korzystam wcale (może raz swierzo po formacie zeby sciagnac Opere Laughing ) Jednak IE to syf jak dla mnie i najgorsza przegladarka(no offense), no nci temat do zamknieca:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam firefoxa i zwykle się loguje automatycznie, ale czasami jest tak, ze trzeba się zalogowac, coz zycie ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 16 grudnia 2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Używając IE i mając jakiekolwiek problemy z kompem to można mieć wyłącznie pretensje do siebie. To samo przeglądając strony w Filharmonii czy tam Muzeum Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 17 grudnia 2009, 2:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

U mnie tylko IE najszybciej pracuje, nie wiem czemu.FF lub Opera to tragedia.Czemu tak jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 03 lutego 2010, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może i już późno piszę po temacie ale znalazłem powód dlaczego tak jest. Instalowałem odnowa system (czyszczenie wszystkich dysków i install). Kiedy po raz pierwszy z "czystym" systemem zalogowałem system pamiętał mnie przez 2 tygodnie (przez 2 tygodnie nie wchodziłem- wyjazd na ferie).Po feriach znów się zalogowałem i do dziś mnie pamięta.Więc myślę, że jest to wina robienia np. przywracania systemu i resetów gdy gra się zawiesza... itp.A u mnie się często zdarzały wszelkiego rodzaju resety, więc na pewno nie jest to wina przeglądarki.
_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?