Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy Daimosa [nowa trasa (TECH): 2010-02-15]
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 03 stycznia 2010, 21:33    Temat postu: Trasy Daimosa [nowa trasa (TECH): 2010-02-15] Odpowiedz z cytatem  

Ostatnio dodana mapa zawsze na początku
-------------------------------------------
Nazwa Mapki: Downhill Drift
Data dodania: 2010-02-15
Typ: TECH
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2365477
Czas: ~1min
Chyba nie widziałem tego typu mapek... jak wiadomo najpopularniejszy drift w Japonii to downhill drift Wink dlaczego więc nie spróbować w TM
Mod i ghost jako dodatek, aby trzymać klimat Smile w razie czego wrzucę też mapkę bez bajerów
Pozdrawiam
-------------------------------------------
Nazwa Mapki: [RPG] Training Center
Data dodania: 2010-02-02
Typ: RPG
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2309833
Czas: ~3min

Kolejny RPG, tym razem łatwiejszy i przyjemny, do trenowania podstawowych elementów, które często spotykamy na innych trasach typu RPG
-------------------------------------------
Nazwa Mapki: [RPG] Old Monastery
Typ: RPG
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2273129
Czas: ~4min jak się zrobi idealnie

RPG dla maniaków, myślę, że nie jest łatwy, ale sam gram na RPGach sporadycznie (tylko kilka przejechalem Wink ) ... więc co ja mogę wiedzieć, jakiś maniak może w moment zrobi Very Happy
-------------------------------------------
Nazwa Mapki: First Time
Typ: Tech
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2216097
Czas: 55sek
-------------------------------------------
Nazwa Mapki: MINI-NOLIGHT
Typ: Mini Tech
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2201129


Ostatnio zmieniony przez Daimos dnia 15 lutego 2010, 22:23, w całości zmieniany 12 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa dobra bo.... Twarogowa:) ale i tak znajde tego cuta tam;p on gdzies tam jest Smile
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 03 stycznia 2010, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zapomniałem napisać. Jeśli to Twoja pierwsza trasa to congratz jest nawet niezła Very Happy Lecz ja jej nie polubiłem ; P Nie podoba mi się i już. Ale nie mówię, że jest zła Very Happy

I ogólnie to społeczność TMPL Go Go Go! Niekomentowanie polskich tras powa! A później narzekacie, że na PL słaby poziom tras. To jest zemsta mapperów bo nie sprawdzacie ich tras Mad

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 04 stycznia 2010, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Racja Rezy, ludzie sprawdzają trasy tylko jeśli są zrobione np. przez jareckiego,zordona,xenuna. Z nieznanymi mapperami jest już gorzej Razz A nawet jak już przejadą to i tak nic nie napiszą, co najwyżej doda ktoś repa Smile
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 10 stycznia 2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tech (pierwszy długi Wink ale nie zrażajcie się Smile )
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2216097
Czas: 55sek
Liczę na szczere oceny Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 15 stycznia 2010, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z nudów pojeździłem chwile First Time i muszę przyznać, że w przyszłości możesz robić dobre traski.Masz dobre pomysły i wykonaniu traski pod względem scenerii jest również dobrze.Traska posiada jednak jedną bardzo istotną wadę - przyjemność z jazdy.Ktoś kto ledwo co ogarnia gre raczej się załamie ponieważ traska jest wymagająca i trzeba się natrudzić aby uzyskać jakąkolwiek płynność przejazdu. Piszę to na podstawie chwilki jaką poświęciłem na tą traske więc po kilku przejazdach może być lepiej ale na pewno nie w przypadku pierwszej styczności z trasą.Jeżeli chcesz robić lepsze trasy radze Ci popracować nad płynnością traski aby była bardziej przyjemna :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 16 stycznia 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nomercy napisał:
Z nudów pojeździłem chwile First Time i muszę przyznać, że w przyszłości możesz robić dobre traski.Masz dobre pomysły i wykonaniu traski pod względem scenerii jest również dobrze.Traska posiada jednak jedną bardzo istotną wadę - przyjemność z jazdy.Ktoś kto ledwo co ogarnia gre raczej się załamie ponieważ traska jest wymagająca i trzeba się natrudzić aby uzyskać jakąkolwiek płynność przejazdu. Piszę to na podstawie chwilki jaką poświęciłem na tą traske więc po kilku przejazdach może być lepiej ale na pewno nie w przypadku pierwszej styczności z trasą.Jeżeli chcesz robić lepsze trasy radze Ci popracować nad płynnością traski aby była bardziej przyjemna :wink:

dzięki za pierwszą opinię Smile co do płynności, to fakt, że ciężko było mi ją utrzymać (w sensie, dla graczy, którzy przejadą się kilka razy tylko)
dlatego, że jak ją robiłem, każdy zakręt wymęczyłem po 100 razy ;p zresztą to chyba logiczne, więc wydawała się płynna, chociaż nie ukrywam, że moim zamierzeniem było utrudnić przejazd - żeby nie było tak łatwo Wink
a że doświadczenia jeszcze w robieniu mapek nie mam, to wyszło jak wyszło Smile
w każdym razie jeszcze raz dzięki za opinię i za motywację do robienia dalszych mapek Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 stycznia 2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do trasy first time, to mnie zaskoczyłeś Smile
Spodziewałem się nadeo z zakrętami nie do przejazdu, a tutaj ładny, wymagający tech + 10x lepsza sceneria niż moja Very Happy Kombinuj dalej, świetlana przyszłość przed tobą Smile

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 25 stycznia 2010, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Co do trasy first time, to mnie zaskoczyłeś Smile
Spodziewałem się nadeo z zakrętami nie do przejazdu, a tutaj ładny, wymagający tech + 10x lepsza sceneria niż moja Very Happy Kombinuj dalej, świetlana przyszłość przed tobą Smile


hehe dzięki dzięki, będę kombinował z techami dalej, ale poki co RPG Smile

Nazwa Mapki: [RPG] Old Monastery
Typ: RPG
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2273129
Czas: ~6-7min jak się zrobi idealnie

RPG dla maniaków, myślę, że nie jest łatwy, ale sam gram na RPGach sporadycznie (tylko kilka przejechalem Wink ) ... więc co ja mogę wiedzieć, jakiś maniak może w moment zrobi Very Happy


RPG korzysta z moda TOMBRIDER wiec 40mb do sciagniecia Wink sory, ale no wygląd kosztuje ;d muzyka tez parę mb, ale klimatyczna mysle

pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 02 lutego 2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nazwa Mapki: [RPG] Training Center
Typ: RPG
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2309833
Czas: ~3min

Kolejny RPG, tym razem łatwiejszy i przyjemny, do trenowania podstawowych elementów, które często spotykamy na innych trasach typu RPG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daimos
Jeździ konno


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 27


PostWysłany: 15 lutego 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

-------------------------------------------
Nazwa Mapki: Downhill Drift
Data dodania: 2010-02-15
Typ: TECH
Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2365477
Czas: ~1min
Chyba nie widziałem tego typu mapek... jak wiadomo najpopularniejszy drift w Japonii to downhill drift Wink dlaczego więc nie spróbować w TM
Mod i ghost jako dodatek, aby trzymać klimat Smile w razie czego wrzucę też mapkę bez bajerów
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?