Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
tm-rankings i update'y tamże
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 09 marca 2010, 23:38    Temat postu: tm-rankings i update'y tamże Odpowiedz z cytatem  

Nie wiedziałem za bardzo, gdzie się z tym wpasować, więc wbijam się tutaj.

Otóż tm-rankings.com powstało z martwych. Po jakichś trzech miesiącach, kiedy sam już straciłem nadzieję, że coś z tego jeszcze będzie.

Część z was zna być może tę stronę - to jedyna w swoim rodzaju baza danych TrackManii, zawierająca wyniki całej masy turniejów i informacje o "karierach" wielu, wielu graczy TMNF/TMUF z całego świata. Swego czasu starałem się tam poukładać informacje o polskich drużynach, graczach i turniejach. Potem strona padła. Na dodatek zgubiłem gdzieś plik z transferami polskich graczy z całego ubiegłego roku. Innymi słowy nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich zmian, które zaszły i zachodzą na polskiej scenie.

Prośbę mam taką: wejdźcie na tę stronę, popatrzcie, czego tam brakuje jeśli chodzi o polskie turnieje, drużyny i graczy i dajcie mi znać, albo tutaj, albo na GG. Postaram się to powoli pozbierać do kupy i uaktualnić, ale bez waszej pomocy tego nie zrobię (a i, prawdę mówiąc, nie chce mi się ganiać po wszystkich i pytać co się z kim działo).

Jeśli chodzi o transfery graczy, potrzebne mi są daty odejścia z/dojścia do danego zespołu, niekoniecznie dokładne, mogą być np. "lipiec 2009", a nawet "zima 2008" lub "tuż przed PL8" - jakoś się to poukłada, ale im dokładniej, tym lepiej. Smile

Nieistniejące dotąd w bazie tm-rankings drużyny mogą zostać tam dodane tylko i wyłącznie wtedy, jeśli choć jeden ich gracz ma jakiś wynik w jakimś turnieju już w tej bazie istniejącym. Podobnie ma się sprawa z nieobecnymi w bazie graczami, choć dla co lepszych mogę robić wyjątki. Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pikóś
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 130
Skąd: Stobierna

PostWysłany: 10 marca 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.tm-rankings.com/teams/tmnf/PL/100/2010-03-01/
Nie da się tego zmienić? Bo przynajmniej u mnie niczego tam nie ma.
Chyba że to przez to że strona była "umrznięta".
Pikuś: odejście z xx: Luty 2010, dojście do BVG: Luty 2010

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 10 marca 2010, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zmiany w składzie masz na tmpolska.com a co do turniejów Nadeo to wieczorkiem Ci podam ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 10 marca 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chmielu: Odejscie z BVG marzec 2010
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Matu
Team Poland


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 104


PostWysłany: 10 marca 2010, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Matu: Dojscie do FF - Styczen 2010
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 10 marca 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex napisał:
Zmiany w składzie masz na tmpolska.com


Problem z tymi zmianami jest taki, że nie zawsze są podane dokładnie tak, jakby należało. Przykładowo gracz A odchodzi z drużyny X cichcem (tzn. tak, że nikt z X tego nie wie/nie zauważa), po czym pojawia się parę dni później w drużynie Y pod nickiem B. X w końcu orientują się po paru tygodniach i wywalają go oficjalnie ze składu (którego on sam dawno już nie czuł się częścią). U Ciebie tego nie ma, będzie tylko najpierw, że "Y: dochodzi B", a parę tygodni później, czyli de facto dawno "po ptokach", że z X odszedł A.

Nie mówię, że to twoja wina czy coś, bo wiem z własnego doświadczenia, że nierzadko trudno się z tym połapać, ale póki nie mam pewności, że A to B, narażam się na wprowadzenie błędnego wpisu do bazy lub nawet stworzenie fikcyjnego gracza B nie wiedząc, że to A.
Ponadto może się zdarzyć, że jakiś inny gracz będzie miał taki sam nick jak A i dojdzie do jakiegoś innego zespołu Z, a wtedy to już katastrofa murowana. Nawet gdy sam pisałem newsy, miałem problemy ze zorientowaniem się, czy piszę jeszcze o pierwszym Dawidzie, czy może już o drugim lub trzecim, a i np. Dragonów czy Devilów też było więcej niż jeden...

Innymi słowy: nie ogarniam tego sam = wolę nie przepisywać bezmyślnie, chyba że chodzi o jakieś oczywiste, szeroko znane transfery.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Nothing
ESWC.pl&WCG.pl 2k10 Winner


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 200
Skąd: z kątowni

PostWysłany: 10 marca 2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nothing - odejście od xx luty 2010, dojście do KD-Gaming luty 2010
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 marca 2010, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Krzychu - Zmiana nicka na Diav3l(nie Diavel) Czerwiec 2006.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?