Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam klanu(początkujący)
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luki93sc
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 21 Mar 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 9

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22 marca 2010, 17:13    Temat postu: Szukam klanu(początkujący) Odpowiedz z cytatem  

Szukam klanu nie za dobrego , nie za słabego takiego w sam raz na moje umiejętności. Jeżdze na trasach laps , mini , mini tech i lol czasem.

Mój ranking to 40 000 z drobnymi groszami . Gram dopiero od paru dni. Zdobyte punkty zbliżają siędo 1000
Wins 503
Draws 210
Losers 858

Kontakt ze mną pod numerem gg 6052566

(Dodano 22 marca 2010, 17:17)
jak by co to siedze na niewidoku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 marca 2010, 17:25    Temat postu: Re: Szukam klanu(początkujący) Odpowiedz z cytatem  

Luki93sc napisał:
Szukam klanu nie za dobrego , nie za słabego takiego w sam raz na moje umiejętności. Jeżdze na trasach laps , mini , mini tech i lol czasem.

Mój ranking to 40 000 z drobnymi groszami . Gram dopiero od paru dni. Zdobyte punkty zbliżają siędo 1000



jeszcze nie wyprodukowali aż tak słabego klanu do którego byś się nadawał
w sam raz dla Ciebie to jest jazda w pojedynke bo po kilku dniach to Ty możesz wszystkim gałe possać.
w d*pie mają ludzie twój ranking bo nie jest on wyznacznikiem skilla...
a skoro już się tak chwalisz to nabicie 1000 tysiąca punktów to kwestia nie kilku dni a co najwyżej kilkudziesięciu minut...
żegnam..... i mała rada na koniec.... s***dalaj

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 22 marca 2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=3342&sid=83ea8570ef50c6088575f4dd9ec641ac
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Luki93sc
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 21 Mar 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 9

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 22 marca 2010, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grałem kiedyś w TM ponad pól roku i mniej wiecej wiem o co chodzi ale miałem roczną przerwe ale to nie ma znaczenia. A tak wogule to ty jesteś największym zbolałym ch***em i chamem jakiego tylko spodkałem i chciałbym powiedziec tak na marginesie tylko zebyś poszedł sięje*bac bo zbytnio mnie to nie interesuje jakie zdanie wyrazisz.

/warn


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 22 marca 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zedytuj swój poprzedni post z użyciem słownika, a następnie zastosuj się do instrukcji podanej wyżej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 marca 2010, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

posłuchaj Cappiego... zajrzyj do słownika bo jeżeli 93 to Twój rocznik urodzenia to twoje słownictwo jak i ortografia są żenujące... Ja Ci dałem tylko dobrą radę więc przestań mnie wyzywać Wink Dziękuję do widzenia Wink
( radzi Ci ktoś kto gra w to 3 lata więc z łaski swojej byś uszanował a nie obrażał lachociągu Wink )

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Perlej
Jeździ konno


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 31


PostWysłany: 22 marca 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomijajac fakt ze podanie jest zle napisane i nie masz szans nigdzie się zalapac, to zgodze się ze Slowik zachowuje się jak burak. Chlopak mysli ze jak 3 lata pgoral to wszystkie rozumy pozjadal i może kazdemu wrzucac jak mu się podoba. trochę kultury kolego, nie nauczyli Cie tego?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 marca 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Perlej napisał:
Pomijajac fakt ze podanie jest zle napisane i nie masz szans nigdzie się zalapac, to zgodze się ze Slowik zachowuje się jak burak. Chlopak mysli ze jak 3 lata pgoral to wszystkie rozumy pozjadal i może kazdemu wrzucac jak mu się podoba. trochę kultury kolego, nie nauczyli Cie tego?


mam Mozille i powiem Ci że po zacytowaniu tego co napisałeś prawie cały twój tekst mi podkreśliło ;ppp nawet mój nick źle napisałeś Wink)) Dla jednych burak dla drugich kumpel... jak Ci nie pasuje to też .... uciekaj ;ppp

i pomijając fakt że jesteś kompletnie bez obiektywizmu co pokazujesz czepiając się mnie... Lukas czy jak mu tam obraża i się rzuca jak burak... a ja tylko pomagam... jak to mówi mój nauczyciel od j.polskiego... Trzeba oddzielić plewy od nasion... plewy wyjebać jak najszybciej a nasionom dać się rozwijać... I stąd mocniejsze uderzenie przy tej pomocy... jak widać kolega Lukas nie wytrzymał psychicznie takiej błahostki i rzucił się na mnie jak pies na kiełbasę.... jednak jak to mówi inne przysłowie "nie dla psa kiełbasa"

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 22 marca 2010, 18:45    Temat postu: Re: Szukam klanu(początkujący) Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
jeszcze nie wyprodukowali aż tak słabego klanu do którego byś się nadawał
w sam raz dla Ciebie to jest jazda w pojedynke bo po kilku dniach to Ty możesz wszystkim gałe possać.
w d*pie mają ludzie twój ranking bo nie jest on wyznacznikiem skilla...
a skoro już się tak chwalisz to nabicie 1000 tysiąca punktów to kwestia nie kilku dni a co najwyżej kilkudziesięciu minut...
żegnam..... i mała rada na koniec.... spier**laj

No tak, to on cię obraża. Pokazałeś swój poziom, dobranoc.
Słowik napisał:

i pomijając fakt że jesteś kompletnie bez obiektywizmu co pokazujesz czepiając się mnie... Lukas czy jak mu tam obraża i się rzuca jak burak... a ja tylko pomagam... jak to mówi mój nauczyciel od j.polskiego... Trzeba oddzielić plewy od nasion... plewy wyjebać jak najszybciej a nasionom dać się rozwijać... I stąd mocniejsze uderzenie przy tej pomocy... jak widać kolega Lukas nie wytrzymał psychicznie takiej błahostki i rzucił się na mnie jak pies na kiełbasę.... jednak jak to mówi inne przysłowie "nie dla psa kiełbasa"

Czyli perlej jest nie obiektywny bo przyczepił się do Ciebie za to, że bezpodstawnie zacząłeś obrażać nowego gracza? Czy ty masz mózg?

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 22 marca 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ze temat jest fatalnie na pisany i powinien być od razu zamknięty i osunięty to JEDNO.

A to ze Słowik prezentujesz strasznie, ale to strasznie niski poziom intelektualny to DRUGIE.

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Perlej
Jeździ konno


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 31


PostWysłany: 22 marca 2010, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Slowik podkreslilo, bo nie uzywam polskich czcionek. To nie jest chyba zbrodnia. Jednak staram się sznaowac innych, nawet jeżeli pisza totalne bzdury. Nie będę wchodzil w sprzeczke z Toba, bo nie widze w tym sensu. Zebym tylko stal się obiektywny to powiem ze nie popieram tez tego co napisal kolega który zalozyl ten topic,zostal sprowokowany, ale mimo to mogl się powstrzymac i pokazac klase.

Pozdrawiam

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 22 marca 2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Perlej napisał:
Slowik podkreslilo, bo nie uzywam polskich czcionek. To nie jest chyba zbrodnia. Jednak staram się sznaowac innych, nawet jeżeli pisza totalne bzdury. Nie będę wchodzil w sprzeczke z Toba, bo nie widze w tym sensu. Zebym tylko stal się obiektywny to powiem ze nie popieram tez tego co napisal kolega który zalozyl ten topic,zostal sprowokowany, ale mimo to mogl się powstrzymac i pokazac klase.

Pozdrawiam

A ty byś się powstrzymał.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Perlej
Jeździ konno


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 31


PostWysłany: 22 marca 2010, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To pytanie? Jak tak to odpowiem, ze prawdopodobnie nie Wink Ale mi daaaleko do oazy spokoju.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 marca 2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Perlej napisał:
Slowik podkreslilo, bo nie uzywam polskich czcionek. To nie jest chyba zbrodnia. Jednak staram się sznaowac innych, nawet jeżeli pisza totalne bzdury. Nie będę wchodzil w sprzeczke z Toba, bo nie widze w tym sensu. Zebym tylko stal się obiektywny to powiem ze nie popieram tez tego co napisal kolega który zalozyl ten topic,zostal sprowokowany, ale mimo to mogl się powstrzymac i pokazac klase.

Pozdrawiam

A ty byś się powstrzymał.


skt7 jeśli chodzi o siebie to.... spójrz na swój avatar i skończ Wink Perlej toż to ja Ciebie rozumiem Wink Ale również wytłumaczyłem Ci wszystko to o co chodziło mnie czyli sens tego w jaki sposób napisałem posta do tego kleszcza ( omg znów go obrażam nie??? ) no i co z tego.... ehhh można by tu zaśpiewać "jed??? en na milion" świat nie stanie się bez niego gorszy... a ze mną nie jest lepszy... Każdy z nas prędzej czy później umrze bo "Bóg" sobie nabija ratio i jak na razie ma zajebiste staty jakby nie patrzeć i bije Diabełka na łopaty.... ehe... zaraz się przyczepi kolejna rzesza nupów takich jak ja , która również nudzi się w domu i zostanę zjechany za takie wyrażanie się o "Bogu"

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 22 marca 2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Adminie, zamknij ten temat Exclamation Proszę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 22 marca 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do tego avatara, to lepiej spojrz na to, co sam masz pod swoim Smile 16 ostrzeżeń mówi samo za siebie. Nie potrzebnie w ogóle zaczynasz kłótnie, sam się praktycznie prosiłeś, żeby ktoś cię zjechał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 marca 2010, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fan zanim napiszesz taką głupotę zobacz za co mam ostrzeżenia.... i nie pisz jeśli nie wiesz o takich rzeczach bo możesz kogoś strasznie urazić... jeśli jesteś tak leniwy że Ci się nie chce to Ci napisze.... mam ostrzeżenia za wpierdalanie jajecznicy, za jej brak, za lizanie sutków Lewego czy też za lililililaj...dziękuję za uwagę.... Envy miśku zamknij ten żałosny temat bo już nie mam siły ( ahhh ten hardkor gdy atakuje Cię kilka osób... ) no ale w KUPIE siła xDDD dziękuję i Dobranoc Wink
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 marca 2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Temat zamykam.

Trochę późno, ale dopiero się obudziłem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?