Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nasza wspólna mapa www.tmpl.info >> runda 3 głosowanie
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 04 Maj 2006, 14:54    Temat postu: Nasza wspólna mapa www.tmpl.info >> runda 3 głosowanie Odpowiedz z cytatem  

zasady głosowania:

-w głosowaniu wziąc udzial może każda zarejestrowana na forum osoba
-nie mozna głosowac na siebie
-głosujemy sumiennie na rzeczywiście najlepsza mape
-w przypadku remisu decydujacy glos będzie nalezal do jakiegoś jeszcze nie sprecyzowanego vipa
-oddajemy 1 glos piszac nick osoby której dorobiona czesc podoba nam się najbardziej


zamkniecie tematu: sobota 06:05 20:00

mape do której dorabialismy swoje dziela mmozna pobrac stad:

http://www.easy-sharing.com/407401/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3.Challenge.Gbx.html

a tak wygladaja zgloszone mapki

nawro - http://www.easy-sharing.com/407564/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3%20-%20$006nawro.Challenge.Gbx.html
radass - http://www.easy-sharing.com/408618/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3%20RADASS.Challenge.Gbx.html
JUREK - http://www.easy-sharing.com/410509/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3-JUREK%20.Challenge.Gbx.html
nawias - http://www.easy-sharing.com/411150/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3%20nawias.Challenge.Gbx.html
Shibby - http://www.easy-sharing.com/412602/$f00www.tmpl.info01-%20part3%20-%20Shibby.Challenge.Gbx.html

glosujemy piszac swoj komentarz do kazdej trasy (co wam się podoba, co wam się nie za bardzo podoba) oraz podajac nick tworcy mapy która się wam podoba najbardziej. Ta runda byla ostatnia, ale niedlugo mozna spodziewac się nastepnej mapki tmpl.info

good luck Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 04 Maj 2006, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja oddaje głos na Radassa , dajmy szanse nowej krwi;)

Komentarze pożniej

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 Maj 2006, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shibby - na początek... ja już to skądś znam! z poprzedniej części - pętla kończąca się ostrym zakrętem. Druga pętla już dużo lepsza, a potem skoko-pułapka która mi się nawet spodobała. Potem to seria technicznych zakrętów i krótka jazda po rampach. Nawet niezła część

nawias - pierwszy skok... nigdy bym na taki nie wpadł! Wspaniale! Skok w dziurę i to salto, które prawie zawsze kończy się bardzo czystym lądowaniem. Potem zakręty na rampach i zeskok w dół. Następnie offroad, na którym na początku wcale nie trzeba hamować, ale potem można nie zapanować nad sytuacją kiedy jest ten ostry zakręt.

Radass - TU POWINNO DOJść DO DYSKWALIFIKACJI! Maksymalny czas trasy w regulaminie to 1:35, a ty jeszcze dodałeś ponad 10 sekund. Ale jeśli mam już ocenić no to dobra. Na początek wielki skok z rampy do rampy. Potem symetryczna nieźle zaprojektowana część. Ale te zeskoki są trochę dziwne. Finisz ładny, wysoki skok i przejazd przez linię mety. Jednak wiedz że na Ciebie nie zagłosuję ze względu na czas

Jurek - najpierw szeroki wallride, starasz się chłopie. Wink Tuż po zakręcie ładny skok i trochę szybkich zakrętów. Ale potem ten skok, który potrafi okazać się koszmarem, te pętle po których nie trzeba jechać mogą przeszkodzić, można w je przywalić. No a potem na ten czarny podest (dziury przeszkadzają ale to nie twoja wina) i meta.

U mnie to jest tak - dyskwalifikacja dla Radassa za zbyt długi kawałek i dla nawiasa za to, że on swoją część już zrobił. Mój głos idzie do Shibby'ego

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 04 Maj 2006, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, ciężki wybór. Zacznę w kolejności alfabetycznej.
Radass – nieźle się skacze po tej ścianie, choć jej wygląd psuje wrażenia wizualne. Dalej zrobiłeś kawał dobrej roboty, choć złamałeś zasady (ponad 5000 klocków). Najbardziej podobał mi się ten symetryczny kawałek z wyskokiem ( trochę trudny, ale hamulec pomaga). Nie wiem czemu dałeś kilka finiszy, skoro zawsze wpada się na jedną.
Nawias – kolejny raz niekonwencjonalne zaskoczenie. Coś takiego widziałem po raz pierwszy – niezły majstersztyk z tym skokiem. Dalej już spokojnie: trochę balansowania, nabrania prędkości, skok z łagodnym zjazdem i łukiem po trawie do mety.
Nawro – w przeciwieństwie do innych skręciłeś tor w lewo dodając fajną kamerkę w czasie skoku i pułapkę dla powolniaków na zeskoku. Niestety bardzo ciężko jest dobrać odpowiednią prędkość po jeździe na łuku, żeby przeskoczyć na czarną platformę (5 lub 6 prób w moim przypadku). Dalej już gładko po owalu do mety.
Shibby – Dwie przewrotki, z których ta pierwsza mniej mi się podoba (nie lubię tak ostrych zakrętów po przewrotce). Z drugiej nabieramy prędkości do pięknego balansowania na dobrze wyprofilowanych łukach. Ten odcinek Twojej trasy najbardziej mi się podoba.
Uważam, że końcowy odcinek trasy powinien być w miarę łatwy do przejechania, dlatego, że nie lubię zaczynać przejazd od nowa po wypadnięciu tuż przed jej końcem. Ograniczyłem więc wybór do tych, które ukończyłem w pierwszej próbie: tor Nawiasa i Shibby’ego.
Z obu torów bardziej mi się podoba tor Nawiasa, dlatego swój głos oddaję na Nawiasa.

P.S. Połamania pióra na maturze.
Jeśli, będziecie się dalej bawić w budowanie torów to ja się piszę, tylko może konkurs zacząć od pierwszego etapu. Zachęcam też innych do udzialu w tej zabawie. Jest to odskocznia od samych wyścigów (przydatna zwłaszcza, gdy serwery szwankują).
Mam jeszcze pytanie: Ja rozumiem to tak, że wszyscy forumowicze mogą głosować na przedstawione trasy. Dlaczego więc nikt oprócz nas nie uczestniczy w głosowaniu? Apeluję, ściągajcie trasy i głosujcie, i sami włączcie się do zabawy. Trzymajcie się wszyscy, pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 04 Maj 2006, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Być może niektórzy z Was forumowiczów nie wiedzą jak przeglądać trasy. Wobec tego podaję:
Ściągnięte pliki z trasami zapisujemy w katalogu z grą, w podkatalogu: GameData\Tracks\Challenges\Downloaded...
Włączamy grę i jedziemy na trasach wybierając w menu głównym gry ikonę: JEDEN GRACZ --> Przeglądaj trasy --> Chellenges\Downloaded...
No i głosujcie! Pa pa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 05 Maj 2006, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro nie jest powiedziane ze nie mozna zrobić wiecej niz 1 kawalka bo wygrywa na każdym kawalku najlepsza trasa.

co do mapy radassa to rzeczywiście jest za dluga i zostaje zdyskwalifikowana

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 Maj 2006, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jednak moim zdaniem trochę dziwne że w stworzonej zespołowo trasie jest ktoś dominujący. Wsyzscy powinni być sobie równi Exclamation Surprised
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 06 Maj 2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to mamy remis.
o zwyciestwie zadecyduje Yard Wink

czekamy..

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 06 Maj 2006, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to w takim razie ja zdecydowanie oddaje swoj glos na kawalek nawiasa, swietny pomysl ze skokiem, bardzo dobry lagodny finish, zdecydowanie najlepsza mapa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?