Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Play-offy AGL. TOP32 wyłonione
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 marca 2010, 12:23    Temat postu: Play-offy AGL. TOP32 wyłonione Odpowiedz z cytatem  

Pierwszy etap inauguracyjnego turnieju All Games League za nami! Już wczoraj poznaliśmy najlepszych 32 kierowców z fazy Time Attack, którzy awansowali do drabinki 1v1. Teraz na uczestników czeka tryb Cup z limitem 150 punktów i zmianą trasy co dziesięć rund. Na in_errogaçăo -2 oraz Hipp-E -2 można umawiać się na spotkania do 2 kwietnia. [more]

W podsumowaniu fazy Time Attack na stronie AGL można znaleźć ciekawą informację dotyczącą ilości godzin spędzonych na serwerze. Najwyższym wynikiem może szczycić się Kinguś z prawie całą dobą przesiedzianą na serwerze (dziś siedział do 3 w nocy i nabił 25 godzin). Ponadto, nieletni redaktor zdaje się być szefem kampanii proalkoholowej. Temu samemu osobnikowi udało się jednak w miarę sprawnie ułożyć drabinkę, którą można znaleźć pod tym adresem.

Tutaj naotmiast znajdziecie ankietę, w której można głosować na naszą grę (przypominam, iż każdy oddany głos to kasa wyrwana CS-owi na nagrody! Chyba, że zostanie ona prędzej wydana na zachcianki Mastera).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 30 marca 2010, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

4 setne, najs ;d zapomniałem o tym i w ogole nie wchodziłem na serva w poniedziałek xd
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Szyna
Doświadczony driver


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 marca 2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie rozumiem czemu niby pikuś ze mna wygrał?? nie dawalem w/o...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 marca 2010, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sam jestem w szoku ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 30 marca 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie miałem czasu trenować i dowiedziałem się w niedziele, że turniej się zaczął... do końca kwali miałem -50 ale nie udało mi się dojechać :/
Więc można mi wpisać w/o, bo zamiast trenować na mecz z shadem, który przegram na 100% to wole trenować na mecz teamowy.
GG.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 marca 2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Ja nie miałem czasu trenować i dowiedziałem się w niedziele, że turniej się zaczął... do końca kwali miałem -50 ale nie udało mi się dojechać :/
Więc można mi wpisać w/o, bo zamiast trenować na mecz z shadem, który przegram na 100% to wole trenować na mecz teamowy.
GG.


no to z mojej strony gg dla Ciebie za podejscie, jak dajesz w/o to to z szadem ustalcie i wpiszczei wynik, imo glupota oto jest

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 30 marca 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej, jak ktoś daje w/o to dajcie nastepne miejsca, 33, 34, a nie rozwalajcie grupy, chetnie zagram...
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 marca 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sprawa pikusia i Szyny się wyjaśniła i wsztsko już jest ok Smile przperaszam za kłopot mam nadzieje że wybaczycie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cas
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 marca 2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do pikusia i szyny to nie wiem jak to się stało ale:
wszedłem w link podany do tabeli, myślałem, że można tu obstawiać mecze itp, wchodzę w pierwszy lepszy mecz z góry i ustawiam kto wygra.
Myślałem, że nic się nie stało a tu takie buty, jeśli to z mojej winy - przepraszam, ale poprawcie na tym AGL to. Smile

PS: To nie jest głupi żart.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 30 marca 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
skt7 napisał:
Ja nie miałem czasu trenować i dowiedziałem się w niedziele, że turniej się zaczął... do końca kwali miałem -50 ale nie udało mi się dojechać :/
Więc można mi wpisać w/o, bo zamiast trenować na mecz z shadem, który przegram na 100% to wole trenować na mecz teamowy.
GG.


no to z mojej strony gg dla Ciebie za podejscie, jak dajesz w/o to to z szadem ustalcie i wpiszczei wynik, imo glupota oto jest

Po prostu mam mecz w środe, mecz z shadem pewnie środa/czwartek, więc się nie wyrobię, a wolę pomóc drużynie niż przegrać krytycznie mimo starań. Gdybym zdążył zrobić lepszy czas to bym grał normalnie Mad

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?