Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tragedia w rosji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą ale warto dodac że obwinianie pilota jest słuszne.... dlaczego???
Otóż ten samolot potrzebuje/potrzebował do wylądowania 2000m a pas startowy na którym próbował wylądowac ma uwaga 1600m... więc to był czysty idiotyzm

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potman napisał:

Jeśli chodzi o pilota, to 3 razy podchodzil do ladowania, proponowano mu ladowanie w Mińsku lub Moskwie, zrobił jak uważał. Lądowanie na polowym lotnisku nie przystosowanym do współczesnych wymogów nie jest takie proste.


Pilot cywilny pewnie by poleciał do Mińska bądź Moskwy, ale, na nieszczęście, był to pilot wojskowy z rozkazem wylądowania w Smoleńsku. I tu był problem.

//edit//

Słowik: Mówisz nie o pilocie a o tym, kto zarządził lądowanie w Smoleńsku. Nie był to pilot.

Potman napisał:
A zdjecia na nk to tez tragedia ale społeczeństwa

To wie każdy normalny człowiek nie korzystający nałgowo z n-k.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DameK napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=hkAWrQeTMHQ

a ja mam to dlawas wszystki co e swieczki umiecie palic.. ktore g*wno wyrazaja za przeproszeniem...


Racja czasem go wyśmiewałem byłem przeciwny jego rządom, mówiłem o nim różne nieciekawe rzeczy, ale był głową państwa i zgiął tragicznie wraz z innymi ważnymi ludźmi w Polsce i należy im się szacunek. A świeczek nie stawiałem i nie stawiam bo to jakaś głupia moda. Może ludzie czują się fajniejsi jak takową postawią.

DameK napisał:
P.S wolnosc slowa jest.. dlaczego dostalem ostzrezenie?
Za głupie żarty. Jeśli uważasz, że ostrzeżenie przyznane ci jest niesłusznie złóż skargę do Admina.
_________________



Ostatnio zmieniony przez [POL] Diav3l dnia 10 kwietnia 2010, 15:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fakt... tak czy owak zawinił człowiek i głupota tego czlowieka
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zginął najlepszy prezydent od 1990 roku. Najbardziej charyzmatyczny, tez kontrowersyjny, ale wielki patriota i przede wszystkim prezydent, Polak. Wraz z nim jedni z lepszych polityków i najlepsi wojskowi w kraju, księża i cała rzesza innych ludzi, tak samo też ważnych a przede wszystkim wszyscy oni są ludźmi.

Co do niektórych komentarzy - pisanie, że im się należało itp. Widać że autorzy takich rzeczy nigdy nie dorosną do pewnych rzeczy. Zresztą niektórzy z was to g*wnażeria nie interesująca się własnym krajem, więc też g*wno wiecie i piszecie. Zginęli jedni z największych patriotów, ludzie którzy COŚ robili dla kraju. Ci co tego nie potrafią dostrzec niech lepiej szerzej otworzą oczy.

A ty Leon (i inni siepacze) se nie płacz itd, ale jak umrze twoja matka to mogę też napisać, że 'umarła k**wa cieszmy się!! I idź do kościoła na pogrzeb". I jak się poczułbyś? To był Polski prezydent, nasz prezydent, jaki by nie był, nie powinniśmy się w takich chwilach dzielić...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mysle, ze jest to porpostu dziwny paradox, ze akurat w locie na obchodzenie rocznicy katynu, gdzie zabili powiedzmy polska inteligencje, umarlo az tyle polakow, ktorzy jakby nie było i czy ich się lubialo czy nie, mieli wazne pozycje w spolecznosci.
poprostu tragedia, nie ma innych slow.

akurat w ostatnim semestrze mielismy temat katyn.

aj aj aj , no nie wiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale on nie pisał o prezydencie k**wa tylko napisał że go nie on nie ma zamiaru z tego powodu płakać zapalać zniczy na gg i użalać się na forum...

więc nie trafne porównanie z mamą kurwą Smile...

nie ma się co tutaj spierać jak kto powinien to przeżywać każdy przeżyje to na swój sposób i tyle, a damek co innego wolność słowa a co innego obrażanie innych osób Razz - bo to jest karalne.

Ja jak mnie mama budziła o 10 mówiąc że samolot się rozbił nie wiedziałem co mam myśleć...
Nie lubiłem naszego prezydenta ale chyba nikt mu śmierci nie życzył tylko jak coś to porażki w wyborach.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Coof napisał:
Leon - gdy w Polsce ogłaszano żałoby z powodu śmierci 10 górników, uważałem podobnie. Że na polskich drogach ginie więcej ludzi co jakiś czas. A jednak tu zginęło prawie 90 osób kluczowych dla Polski. Polskie wojsko straciło praktycznie WSZYSTKICH istotnych zarządzających. Czy Ty tego kur** nie widzisz? Ale ch**, jak Cie to nie rusza to pozdro.

I co? Mam płakać ? To nie mi rodzice, po nich mogę zapłakać a ty chcesz to idź rycz w poduszkę.
A i wez chybecka bo też się chłopak rozżalił Very Happy


Psikuta - to plus wcześniejszy post Leona składają się na to co napisałem, skierowane nie tylko do Niego, ale i reszty prześmiewców. A może ktoś z tego forum miał tam członka rodziny?? Nikt nie wie, kto pisze z innego krańca Polski. Nigdy nic nie wiadomo. Wyśmiewanie się z kogoś, kto się przejął też nie jest na miejscu...


Ostatnio zmieniony przez Cosworth' Abszt dnia 10 kwietnia 2010, 15:25, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta gdzie kogos obrazilem? napisałem Lech Kaczynski ? nie wiec.. proszę.. gram na komodorze w te kaczki co się strzela z pistoletu do TV i jedna ubilem tyle Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexaeus napisał:
Pilot cywilny pewnie by poleciał do Mińska bądź Moskwy, ale, na nieszczęście, był to pilot wojskowy z rozkazem wylądowania w Smoleńsku. I tu był problem.

//edit//

Słowik: Mówisz nie o pilocie a o tym, kto zarządził lądowanie w Smoleńsku. Nie był to pilot.


Mieli godzinę do uroczystości. Z najbliższego nie-Smoleńskowego lotniska było 200km drogi do lasu katyńskiego- zorganizowanie transportu i dojechanie na miejsce zajęłoby 4-5h. Nie pochwalam podjętej wtedy decyzji, ale mieli niewielki wybór: albo lądować w pod Smoleńskiem, albo wracać do Polski (jeżeli wylądowaliby w Mińsku lub Moskwie, po dojechaniu autokarami do celu, byłoby już dawno po uroczystości). Być może więc nawet sami pasażerowie wpłynęli, lub próbowali wpłynąć na decyzję pilota. Trudno tu więc mówić, że "zawinił człowiek i głupota tego człowieka" odnośnie pilota.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Obudziłem się i usłyszałem, że Komorowski przejmie obowiązki prezydenta, więc od razu wiedziałem, że coś niedobrego się stało... Ciężko pojąć, że ludzie, których na codzień oglądamy w TV już nigdy więcej nie zobaczymy. A co muszą czuć rodziny ofiar - tego nawet nie chcę sobie wyobrażać Confused Teraz PiS i SLD mówią o tym, że maszyny stare blablabla... Byli przy korycie, mieli swoje 5 minut i co zrobili? No właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cappy napisał:
Mieli godzinę do uroczystości. Z najbliższego nie-Smoleńskowego lotniska było 200km drogi do lasu katyńskiego- zorganizowanie transportu i dojechanie na miejsce zajęłoby 4-5h. Nie pochwalam podjętej wtedy decyzji, ale mieli niewielki wybór: albo lądować w pod Smoleńskiem, albo wracać do Polski (jeżeli wylądowaliby w Mińsku lub Moskwie, po dojechaniu autokarami do celu, byłoby już dawno po uroczystości). Być może więc nawet sami pasażerowie wpłynęli, lub próbowali wpłynąć na decyzję pilota. Trudno tu więc mówić, że "zawinił człowiek i głupota tego człowieka" odnośnie pilota.


Gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. To powiedzenie nie wzięło się z byle skąd, ot, dla przykładu pod bliską ci (a mi jeszcze bliżej) miejscowością Mirosławiec - wypadek podobny - wieczór, mgła, niska widoczność. Niestety nie sprawdziło się inne przysłowie - Mądry Polak po szkodzie...

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DameK napisał:
Psikuta gdzie kogos obrazilem? napisałem Lech Kaczynski ? nie wiec.. proszę.. gram na komodorze w te kaczki co się strzela z pistoletu do TV i jedna ubilem tyle Smile


Skoro tak to dostałeś ostrzeżenie za spam.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobiła mnie informacja o tym, że Piotr Nurowski (tak, ten z PKOL) też nie żyje... k**wa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
A ty Leon (i inni siepacze) se nie płacz itd, ale jak umrze twoja matka to mogę też napisać, że 'umarła kur** cieszmy się!! I idź do kościoła na pogrzeb". I jak się poczułbyś? To był Polski prezydent, nasz prezydent, jaki by nie był, nie powinniśmy się w takich chwilach dzielić...

Od mojej matki to ty się od****dol gówniarzu bo cie k**wa dopadnę w tym Strzyżowie i zobaczymy czy w realu będziesz tak kozaczył.Kurwy to sobie w rodzinie szukaj.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
DameK napisał:
Psikuta gdzie kogos obrazilem? napisałem Lech Kaczynski ? nie wiec.. proszę.. gram na komodorze w te kaczki co się strzela z pistoletu do TV i jedna ubilem tyle Smile


Skoro tak to dostałeś ostrzeżenie za spam.

Skoro tak to to kolejny jego post, który jest spamem. A sprawy ostrzeżeń się chyba na pw załatwia a nie na forum?? I skoro nie rozumie ostrzeżenia ani regulaminu to proponuję ZP.

P.S. W tych okolicznościach nie mam cierpliwości dla takich ludzi...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Abszt napisał:
A ty Leon (i inni siepacze) se nie płacz itd, ale jak umrze twoja matka to mogę też napisać, że 'umarła kur** cieszmy się!! I idź do kościoła na pogrzeb". I jak się poczułbyś? To był Polski prezydent, nasz prezydent, jaki by nie był, nie powinniśmy się w takich chwilach dzielić...

Od mojej matki to ty się od****dol gówniarzu bo cie kur** dopadnę w tym Strzyżowie i zobaczymy czy w realu będziesz tak kozaczył.Kurwy to sobie w rodzinie szukaj.


Więc może "przykozacz w realu" przy kimś z rodziny ofiar te tragedii, hipokryto? Że Ciebie to ch*j obchodzi, to lepiej nic nie pisz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za płaczkę kutasie robisz? Dojadę cię w realu, prędzej niż się spodziewasz.A teraz weź różaniec w rękę i płacz kurwo zjebana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://demotywatory.pl/1395496/Kaczynski

Dokładnie to co w linku wyzje.. niestety taka jest polska.. był prezydentem mialem go w d*pie niema prezydenta tez mam to w d*pie .. jedynie szkoda ludzi

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 kwietnia 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Za płaczkę kutasie robisz? Dojadę cię w realu, prędzej niż się spodziewasz.A teraz weź różaniec w rękę i płacz kurwo zjebana.

ej leon, mimo ze nie zawsze się lubimy, mogę być przy tym?
tez bym chetnie pseudointelektualnym rasista (aka abszt) dal w leb.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 6 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?