Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mistrzostwa Województw na ESL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
f1-arek
User no.6900


Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 110
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

* Dolnośląskie - 1)Pyszo, 2)Floccus, 3)Mirs, 4)Fistashi, 5)rugger 6)Santacruz 7)h0lus
* Kujawsko-pomorskie - 1)Botrex, 2)Kamilos, 3)dertas 4) Ekwador 5) Raven 6) BaRt
* Lubelskie - 1)Rafallo, 2)ketraBN0N!, 3) jeffrey, 4) maziarz, 5) manta, 6)Styś
* Lubuskie - 1)MzM, 2)John 3)Siekiera
* Łódzkie - 1)Jero 2) arsen 3)Mysterio
* Małopolskie - 1)Xardas, 2)Offline 3)Leopl 4)Picek 5)Davox
* Mazowieckie - 1)Diav3l, 2)(Noth?), 3)envy = rezerwa, 4)Pikaczu, 5)Mariowit, 6)Basia 7)Kiciak 8)Wally-czas się znajdzie ;p 9)Furious45
* Opolskie - 1)pszczola 2)freddy 3) BOBofrutPowahh
* Podkarpackie - 1)Kubek, 2)Sriczkos, 3)Luksyk, 4)Pikuś 5)Shion 6) Potman
* Podlaskie - 1)skt7 , 2) Mały 3) Matu 4) Mtik 5) Godaniel
* Pomorskie - 1) nugget, 2)ShaDDy 3) Lewy 4) Mac 5) Reżuś 6) Michaś 7) uniq
* Śląskie - 1)Ordon, 2)oddo, 3)Tal, 4)dameK 5) BonGo 6) MEMORIAL 7) Katalonczyk Cool Voj4k [rezerwa ofkorz] 9) glooch [ ręczniki }
* Świętokrzyskie - 1)King 2)Tomczan 3) Anubis 4) Soso 5) Gostek
* Warmińsko-mazurskie - 1)gregorian 2)xen 3) JarOo 4) Amerd
* Wielkopolskie - 1)biluś, 2)Manek, 3)Słowik ,4)ksdfan,5)naaz 6)Sal
* Zachodniopomorskie - 1)Perlej, 2)CreativePL

_________________
podpis...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widzę, że trzeba pomóc

* Dolnośląskie - 1)Pyszo, 2)Floccus, 3)Mirs, 4)Fistashi, 5)rugger 6)Santacruz 7)h0lus
* Kujawsko-pomorskie - 1)Botrex, 2)Kamilos, 3)dertas 4) Ekwador 5) Raven 6) BaRt
* Lubelskie - 1)Rafallo, 2)ketraBN0N!, 3) jeffrey, 4) maziarz, 5) manta, 6)Styś
* Lubuskie - 1)MzM, 2)John 3)Siekiera
* Łódzkie - 1)Jero 2) arsen 3)Mysterio
* Małopolskie - 1)Xardas, 2)Offline 3)Leopl 4)Picek 5)Davox
* Mazowieckie - 1)Diav3l, 2)(Noth?), 3)envy = rezerwa, 4)Pikaczu, 5)Mariowit, 6)Basia 7)Kiciak 8)Wally-czas się znajdzie ;p 9)Furious45
* Opolskie - 1)pszczola 2)freddy 3) BOBofrutPowahh
* Podkarpackie - 1)Kubek, 2)Sriczkos, 3)Luksyk, 4)Pikuś 5)Shion 6) Potman
* Podlaskie - 1)skt7 , 2) Mały 3) Matu 4) Mtik 5) Godaniel
* Pomorskie - 1) nugget, 2)ShaDDy 3) Lewy 4) Mac 5) Reżuś 6) Michaś 7) uniq
* Śląskie - 1)Ordon, 2)oddo, 3)Tal, 4)dameK 5) BonGo 6) MEMORIAL 7) Katalonczyk Cool Voj4k [rezerwa ofkorz] 9) glooch [ ręczniki 10) ajem aka apex
* Świętokrzyskie - 1)King 2)Tomczan 3) Anubis 4) Soso 5) Gostek
* Warmińsko-mazurskie - 1)gregorian 2)xen 3) JarOo 4) Amerd
* Wielkopolskie - 1)biluś, 2)Manek, 3)Słowik ,4)ksdfan,5)naaz 6)Sal
* Zachodniopomorskie - 1)Perlej, 2)CreativePL `

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* wasciu
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 82


PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skoro się tak wszyscy chwalą

* Dolnośląskie - 1)Pyszo, 2)Floccus, 3)Mirs, 4)Fistashi, 5)rugger 6)Santacruz 7)h0lus 8)Wasc
* Kujawsko-pomorskie - 1)Botrex, 2)Kamilos, 3)dertas 4) Ekwador 5) Raven 6) BaRt
* Lubelskie - 1)Rafallo, 2)ketraBN0N!, 3) jeffrey, 4) maziarz, 5) manta, 6)Styś
* Lubuskie - 1)MzM, 2)John 3)Siekiera
* Łódzkie - 1)Jero 2) arsen 3)Mysterio
* Małopolskie - 1)Xardas, 2)Offline 3)Leopl 4)Picek 5)Davox
* Mazowieckie - 1)Diav3l, 2)(Noth?), 3)envy = rezerwa, 4)Pikaczu, 5)Mariowit, 6)Basia 7)Kiciak 8)Wally-czas się znajdzie ;p 9)Furious45
* Opolskie - 1)pszczola 2)freddy 3) BOBofrutPowahh
* Podkarpackie - 1)Kubek, 2)Sriczkos, 3)Luksyk, 4)Pikuś 5)Shion 6) Potman
* Podlaskie - 1)skt7 , 2) Mały 3) Matu 4) Mtik 5) Godaniel
* Pomorskie - 1) nugget, 2)ShaDDy 3) Lewy 4) Mac 5) Reżuś 6) Michaś 7) uniq
* Śląskie - 1)Ordon, 2)oddo, 3)Tal, 4)dameK 5) BonGo 6) MEMORIAL 7) Katalonczyk Cool Voj4k [rezerwa ofkorz] 9) glooch [ ręczniki 10) ajem aka apex
* Świętokrzyskie - 1)King 2)Tomczan 3) Anubis 4) Soso 5) Gostek
* Warmińsko-mazurskie - 1)gregorian 2)xen 3) JarOo 4) Amerd
* Wielkopolskie - 1)biluś, 2)Manek, 3)Słowik ,4)ksdfan,5)naaz 6)Sal
* Zachodniopomorskie - 1)Perlej, 2)CreativePL `

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 kwietnia 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

* Dolnośląskie - 1)Pyszo, 2)Floccus, 3)Mirs, 4)Fistashi, 5)rugger 6)Santacruz 7)h0lus 8)Wasc
* Kujawsko-pomorskie - 1)Botrex, 2)Kamilos, 3)dertas 4) Ekwador 5) Raven 6) BaRt
* Lubelskie - 1)Rafallo, 2)ketraBN0N!, 3) jeffrey, 4) maziarz, 5) manta, 6)Styś, 7) chybeck
* Lubuskie - 1)MzM, 2)John 3)Siekiera
* Łódzkie - 1)Jero 2) arsen 3)Mysterio
* Małopolskie - 1)Xardas, 2)Offline 3)Leopl 4)Picek 5)Davox
* Mazowieckie - 1)Diav3l, 2)(Noth?), 3)envy = rezerwa, 4)Pikaczu, 5)Mariowit, 6)Basia 7)Kiciak 8)Wally-czas się znajdzie ;p 9)Furious45
* Opolskie - 1)pszczola 2)freddy 3) BOBofrutPowahh
* Podkarpackie - 1)Kubek, 2)Sriczkos, 3)Luksyk, 4)Pikuś 5)Shion 6) Potman
* Podlaskie - 1)skt7 , 2) Mały 3) Matu 4) Mtik 5) Godaniel
* Pomorskie - 1) nugget, 2)ShaDDy 3) Lewy 4) Mac 5) Reżuś 6) Michaś 7) uniq
* Śląskie - 1)Ordon, 2)oddo, 3)Tal, 4)dameK 5) BonGo 6) MEMORIAL 7) Katalonczyk Cool Voj4k [rezerwa ofkorz] 9) glooch [ ręczniki 10) ajem aka apex
* Świętokrzyskie - 1)King 2)Tomczan 3) Anubis 4) Soso 5) Gostek
* Warmińsko-mazurskie - 1)gregorian 2)xen 3) JarOo 4) Amerd
* Wielkopolskie - 1)biluś, 2)Manek, 3)Słowik ,4)ksdfan,5)naaz 6)Sal
* Zachodniopomorskie - 1)Perlej, 2)CreativePL `

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Regulamin podesłany Werkosowi, na dniach będą ogłoszone rozgrywki

Mapy: 3 z europejskiego ESL + 3 ESL PL
Format: 1v1, 1v1, 3v3, wszystko na TeamMode.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli teamy w PL nie sa nieraz w stanie zmotywowac skladu lub w ogole znalesc graczy na rozgrywki, to niestety musze wam powiedziec, ze bardzo ciemno widze te mistrzostwa wojewodstw, gdzie gra się bez organizacji teamowej.

tymbardziej, ze wydaje mi się, ze niektorzy się tutaj wpisuja, nie zdawajac sobie z tego sprawy, ze trzeba będzie coś trenic lub grać mecze, ale poprostu chca wyrazic swoje nalezenie do danego wojewodstwa czy ciul wie co.

miejmy nadzieje, ze się myle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To trasy na esl pl są wybrane?
mSr - a że niby kim ty jesteś? Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"


Ostatnio zmieniony przez eXiliado skt7 dnia 19 kwietnia 2010, 17:52, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mSr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam, dołączając się do dyskusji:
Chętnie zajmę się tzw. menadżerką mazowieckiej/warszawskiej trackmanii, chętnych do teamu proszę o kontakt via esl (http://www.esl.eu/eu/player/1978309/) albo GG (1648195).
Zarazem apeluję do innych by spinali pośladki, gdyż zostało raptem 6 dni do końca zgłoszeń, a warto byłoby wykorzystać szansę daną przez ESL.

Kim jestem hmmm... były admin ESL, głównie zaangażowany w CSS'a. Menadżer i gracz repki Warszawy w CSS (4te miejsce), top 1 eu 5n5 CSS itd itp. ale czy to ważne? Mi bardziej zależy na ogólnym rozwoju e-sportu niżli na podziałach. Nie wiem jak jest w TMNF, ale w CSSa ESL to najwazniejsza liga która cieszy się największą renomą wśród graczy, chociażby ze względu na organizowanie Mistrzostw Europy, Major czy Pro Series. Nie będę oszukiwał, znajomość sceny TMNF jest mi obca, ale jest jedna prosta zasada: jeżeli gra jest aktywna internetowo, masz olbrzymią szansę, że pojawi się w następnym sezonie np. w polskim EPS. Wy wszyscy rozwijacie tą grę. Czym więcej osób jest aktywnych w ladderach tym większa nadzieja na rozwój gry. I wg mnie Mistrzostwa Miast, w tym wypadku województw są niejako darem na esl. Bo patrząc po aktywności w ladderach nie cieszy się ona zbytnią popularnością. Po prostu namawiam do udziału Mad

/3 edit

Chce wam po prostu pomóc w rozkręceniu tego. Nie zmuszam do dołączania ani nic w tym rodzaju, ino wiem na czym to wszystko polega. W zasadzie nie napisałbym nic na tej stronie gdyby niejaki Matu mi jej nie polecił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety w TrackManii ESL jak na razie traktowany jest jak bubel. Jako kapitanów postanowiłem wybrać osoby ze sceny, które mają dobry kontakt z resztą. Odezwe się do tych osób via GG

@Jakub -> na to niestety leku nie ma. Dlatego zamiast 5v5 zrobiłem 1v1, 1v1, 3v3, a nuż znajdzie się chociaż dwóch-trzech ogarniętych graczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mSr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czemu uważasz to za bubel? Jestem ciekaw Smile

"Jako kapitanów postanowiłem wybrać osoby ze sceny, które mają dobry kontakt z resztą." Bardzo dobry pomysł. Pochwalam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex, raczej tak nie mysli, tylko ogólnie scena, która rozwijała się dosyć dobrze sama i różne proby wspolpracy z ESL konczyly się raczej marnie.

Istotnym czynnikiem jest to ze ESL opiera się na ladderach, których scena raczej nie potrzebuje... potrzeba lig, pucharów.
Ladder jest automatycznie w grze w pewien sposob, łatwo jest tez się umowic na mecz. Rozgrywki druzynowe wymagaja jednak większej organizacji czy też ligi, cupy z nagrodami...

Ja jestem ZA ESL. EPS, EMS itp rzeczy są fajne, ale jest pewne bledne kolo w wykonaniu ESL:"Uruchommy Ladder i sprawdzmy czy sa gracze na lige"
Scena: "Nie chcemy grać Laddera zagralibysmy lige puchar"
ESL:"Nie ma graczy w Laderze nie będzie w lidze"

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mSr, gdybym uwazał osobiście to za bubel, nie byłbym adminem ESL z prostego powodu - g*wna nie tykam, bo śmierdzi.

Ale z drugiej strony w pewien sposób staram się zrozumieć działania zarządu ESL. W csa reprezentacja miasta byłaby utworzona nawet dla jakichś Wąchocków, z Tm mamy trudniej (patrzcie na przykład zachodniopomorskie - 2 graczy.)

Od powodzenia takich turniejów jak Mistrzostwa Wojewodztw zależy wizerunek Trackmaniaków na scenie. Nie dadzą nam od razu tysięcy euro na turnieje, nie oszukujmy się.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mSr napisał:

Zarazem apeluję do innych by spinali pośladki, gdyż zostało raptem 6 dni do końca zgłoszeń, a warto byłoby wykorzystać szansę daną przez ESL.


stworzylem zespół, zebralem odpowiednia ilosc osob, po czym dowiedzialem się, ze nie mogę zarejestrowac ekipy z racji takiej, iz Main Head Super Admin sam stworzy druzyny i przydzieli do nich graczy, co moim skromnym zdaniem już obniza zainteresowanie ~dwukrotnie. http://www.esl.eu/pl/city_championship/news/100646/
http://www.esl.eu/pl/city_championship/season2/fifa09/news/94267/
powyzsze linki odsylaja do stron, ktore jednoznacznie pokazuja jak "pojebane" sceny fify i aa mamy w naszym kraju. Laczac obie gry wychodzi nam brak szczecina, wroclawia, calego slaska, warmii i mazur, czestochowy, bydzi, kielc, opola, zielonej gory, za to sa jakieś gda i tcw oddzielnie, nowy sacz, piotrkow trybunalski, ostrowiec swietokrzyski, tarnowskie gory. A w TM na pewno znajda się gracze ze wszystkich wojewodztw (dodam, ze ani w AA ani w FIFIE nie było 16 drużyn w ubieglym sezonie).

mSr napisał:
w CSSa ESL to najwazniejsza liga która cieszy się największą renomą wśród graczy, chociażby ze względu na organizowanie Mistrzostw Europy, Major czy Pro Series.


startowalem w EMS. wygralem polskie kwalifikacje. jako jedyny mialem szanse wystartowac w QR2 (!) mimo iz nasza scena byla trzecia, jeśli chodzi o aktywnosc, scena przed rozpoczeciem tych rozgrywek. nie chce sklamac, ale w PL8 przez mniej wiecej 2 miesiace bralo czynny udzial 200-300 osob. Renomy tu nie będzie bo ENC nie ma, EPS w Polsce nie ma, a na EMS ten jakze ogromny portal NIE POTRAFI POSTAWIC SERWEROW i musialem grać na jakims portugalskim zadupiu z internetem jak zwykle niszczacym mi gre doszczetnie (jednak jakos z tym netem wygralem kwalifikacje w naszym kraju, dodam ze dwukrotnie piatym na NC, fart?). Wracajac do ilosci slotow, ogromna szkoda ze jakieś nic nie znaczace kraje maja zapewnione miejsca wyzej lub maja tych miejsc po prostu wiecej tylko dlatego, ze u nich 10 osob gralo w jeszcze mniej znaczacych ladderach, za ktore nawet badziewnych ESL-owskich odznaczen się nie otrzymuje. A w organizowanych przez ESL druzynowych mistrzostwach kraju, jak już mowilem, wzielo udzial 200-300 i przeszlo to bez najmniejszego echa, bo po co komu wiedziec, jaka jest najlepsza drużyna w kraju wyloniona podczas rozgrywek tej ogromnej ESL-owskiej machiny?

mSr napisał:
jest jedna prosta zasada: jeżeli gra jest aktywna internetowo, masz olbrzymią szansę, że pojawi się w następnym sezonie np. w polskim EPS. Wy wszyscy rozwijacie tą grę. Czym więcej osób jest aktywnych w ladderach tym większa nadzieja na rozwój gry. I wg mnie Mistrzostwa Miast, w tym wypadku województw są niejako darem na esl. Bo patrząc po aktywności w ladderach nie cieszy się ona zbytnią popularnością.


jest jedna prosta zasada: nie będę trenowal tras do beznadziejnych turniejow (choć mapy, paradoksalnie, sa na ESL-u wysmienite) czy ladderow, z których nie będę mial zadnych korzysci (niepoprawny materialista?). bo dla dobrej zabawy mogę sobie wejsc na mini/nadeo i w gronie znajomych się posmiac czy nawet skromnie porywalizowac, a nie napierdalac meczacych techow, ktore wymagaja wielu godzin zmudnego i nudnego treningu.

to tak w ogromnym skrocie dlaczego ESL jest bublem (Bot nie musisz dziekowac za to ze Cie wyreczylem Smile ponadto dochodzi fakt, ze takie akcje z ESL-em w roli glownej mialy miejsce już bodajze dwu- lub trzykrotnie na przestrzeni blisko czterech lat. za każdym razem były obiecanki-sracanki i calosc obracala się w jedno wielkie g*wno, co przekonalo mnie do tego, ze ESL nie jest wart mojej i wielu innych trackmaniakow uwagi.

niestety, dopoki nie zacznie się tam dziac nic powaznego, zainteresowania nie będzie. A jeśli ESL uwaza, ze nie będzie organizowal nic powaznego dopoki nie będzie zainteresowania, to z przykroscia stwierdzam, ze sa w ciemnej d*pie. może niech z tej dupy wychyla przynajmnie swe oczeta, zobacza jakieś swiatlo, choć może je na poczatku porazic, zobacza o co tak naprawdę chodzi w TrackManii, bo na chwile obecna mało kto jest w stanie pojac, ze w te gre nie moga trwac wiecej niz dwa turnieje jednoczesnie, gdzie każdy narzuca swoje zasady (a przede wszystkim mapy!). Zwyczajnie nie da się trenowac tylu tras, nawet pro-gamer koreanski nie bylby w stanie niektorych rzeczy ogarnac, wiec gdzie zwyklym uczacym się/pracujacym ludziom takie rzeczy w glowie, w dodatku grajacym w to wylacznie 4fun (gwoli jasnosci tu się nawet dennych podkladek (ktore i tak bylyby bezuzyteczne^^) za 1 miejsce w kraju nie dostaje)?

EDIT: widze, ze jednak niepotrzebnie wyreczalem, zrobil to za mnie mor_rolon Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nom. Gdybyś chociaż jakiś swój pseudo zart dodał...a tak to bez sensu pisałeś...
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Botrex napisał:
Od powodzenia takich turniejów jak Mistrzostwa Wojewodztw zależy wizerunek Trackmaniaków na scenie.

ale czemu tak jest?
jak shadow już napisal, w Polish League na ESL bralo udzial przez tygodnie 200-300 graczy.
stalo się tak, bo my trackmaniacy uwazamy tego rodzaju rozgrywki jako "naturalne".
jednak laddery i stuczne tworzenie teamów wojewodzkich jest dla nas mniej "naturalne".

czy ten ESL jest już taka rozkrecona maszyna, ze nie da się ja zastopowac lub inaczej ustawic?
przeciez to ma być platforma dla esportlerowcow i jako tako MUSI się do nich dostosowac, nie odwrotnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 19 kwietnia 2010, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad, k**wa, myślisz że ja tego nie zauważam? Za wypowiedzenie podobnego poglądu EUROPEJSCY (a nie pro master head admini polscy) admini stwierdzili, że jakim prawem mam porównywać ESL do Nations Cupów robionych przez PODRZĘDNĄ et-leagues (notabene k**wa mać każdy o NC słyszał, widział niejeden mecz na headshocie).

PL8 przeszło bez echa, bo po pierwszej kolejce rozgrywek informacje o turnieju na ESL zamilkły.
Ostatni post: Sobota, 24/10
TrackMania Nations Forever | 19:33
PL8 - terminarz i I kolejka

Obrzucać można obie strony, więc nie traktuj mnie jak pachołka ESL tylko dlatego, że nie mogę Ci utworzyć drużyny Tczew bo nie jest stolicą województwa, lol.

Jeśli ten turniej nie wypali, to pewnie będzie trzeba zmienić ESL na AGL, które pewnie i tak skończy się na słomianym zapale tak jak prawie WSZYSTKO na tej scenie (Cybercenter odpadło po miesiącu, ludzie pytają 'Czy w tej Trackmanii to coś się dzieje w ogóle?')

Wniosku żadnego moja wypowiedź nie wysuwa, bo za późno jest.
Temat-rzeka, nagadamy się na lanie ;p

(Dodano 19 kwietnia 2010, 22:49)
@topic - mapy na ten turniej:

1. ESL-Narguilé by maxil
2. ESL-TaMaGo by mustava_dc
3. ESL-Mostachon by Dominhead
A. ESL PL Courage by skt77
B. ESL PL Project by rafallo
C. ESL PL Julie by ordonek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mSr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę, że zapoczątkowałem offtop, z góry przepraszam. Zapewne macie mnóstwo racji, szczególnie, że to wy jesteście aktywnym elementem wpływającym na rozwój tej gry. Botrex jeżeli jesteś HA Trackmania PL to czemu tego nie rozkręcisz? Ktoś z góry to blokuje? Jakiś kolega wypowiada się, że brakuje pucharów. Nie wiem jakich konkretnie oczekuje, przykład dosyć dawny, ale w wakacje było coś takiego jak Weekend Cup Series. W trackmanii upadło bodajże po 3 "odcinku" bo nie było chętnych. Być może sposób myślenia rządzących esl wam się nie podoba. Ale gdybyście jednak mimo to, pomęczyli się w tych ladderach, to jestem pewien, że później otrzymalibyście te rozgrywki których oczekujecie. Dla mnie otwarcie nowego laddera 1n1 w pl trackmanii jak narazie wyszło na plus, bo jest znacznie aktywniejszy niż dwa poprzednie.

damianhhh - nie wiem jak to jest w TM, grałem EMS CSS w main round z Niemcami, nawet nie marzyliśmy, żeby ktoś nam pożyczył cudowny olśniewający server. Graliśmy na przeciwników i to wszystko. Co do "pojebanej" sceny FIFY nie mogę się zgodzić. O dziwo gra jest popularna wśród Polaków, co więcej reprezentacja odnosi znaczące sukcesy. To jest karta przetargowa. Fenomenu AA nie zrozumiem nigdy, gra ani nie jest grywalna, ani dobra do oglądania, ani nie gra w nią jakoś dużo osób.

"Wracajac do ilosci slotow, ogromna szkoda ze jakieś nic nie znaczace kraje maja zapewnione miejsca wyzej lub maja tych miejsc po prostu wiecej tylko dlatego, ze u nich 10 osob gralo w jeszcze mniej znaczacych ladderach" - tu nie mogę się zgodzić. Wybierane są tak jak w Polsce przez CUP'a albo przez serię turnieji. Ilość slotów zależy od osiągnięć z poprzednich lat. A jakich korzyści oczekujesz od ESL?

Tak jak zresztą Botrex mówi, te mistrzostwa miast są szansą.

PL8 przeszło bez echa, bo po pierwszej kolejce rozgrywek informacje o turnieju na ESL zamilkły - a jest jakiś newsman od Trackmanii? To już pretensje do niego.

"nie traktuj mnie jak pachołka ESL tylko dlatego, że nie mogę Ci utworzyć drużyny Tczew bo nie jest stolicą województwa, lol." - to jest dosyć ciekawe. Czemu nie, skoro jest dużo chętnych? W 1.6 było bodajże 8 Warszaw w pierwszej rundzie, a w CSSie były 4. Może jednak pomysł z tymi miastami nie jest zły? Szczególnie, że admini są wyrozumiali i masz duży zakres odległości od miasta gdy chcesz się do niego zapisać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, tak, miejcie pretensje, że nie było newsów z PL8, ale żeby ktoś się łaskawie ruszył na ESL i coś tam zrobił, to już chętnych nie ma. Gdyby nie mój temat na tmpl z prośbą o zajęcie mojego miejsca (które zresztą przypadło mi w dziwnych okolicznościach), to prawdopodobnie dalej na esl.pl/tmnf wszystko stałoby w tym samym stanie, co dwa lata temu.

Nie wytłumaczę się, dlaczego na PL8 nie pisałem newsów, bo, prawdę mówiąc, nie pamiętam już dokładnie przyczyn, a zmyślać nie chcę. Niemniej złośliwe dopowiem, że moje zaangażowanie do pisania newsów było równie wielkie, jak zaangażowanie graczy do wypełniania formalności koniecznych do załatwienia na ESL przy każdym meczu. Razz

Botrex napisał:
Za wypowiedzenie podobnego poglądu EUROPEJSCY (a nie pro master head admini polscy) admini stwierdzili, że jakim prawem mam porównywać ESL do Nations Cupów robionych przez PODRZĘDNĄ et-leagues


Bo zrobiłeś to publicznie, mając pod nickiem napisane "ESL Staff" (czy tam ESL Admin, wiadomo o co chodzi). Pretensje jeden admin miał o to, że wywlekałeś to na zewnątrz, zamiast przedyskutować to wśród adminów. Taką reakcję jestem w stanie zrozumieć.

mSr napisał:
Botrex jeżeli jesteś HA Trackmania PL to czemu tego nie rozkręcisz? Ktoś z góry to blokuje?


Nie wiem, ile Botrex może teraz, ale gdy pytałem się o coś podobnego polskiego admina ogólnego w czasie PL8, to otrzymałem odpowiedź, że nie można wprowadzić byle czego, bo każde rozgrywki muszą być zatwierdzone, a w nieaktywnej sekcji nie otworzą nagle kilku rzeczy naraz. Co zresztą, z ich punktu widzenia, ma trochę sensu.

mSr napisał:
W trackmanii upadło bodajże po 3 "odcinku" bo nie było chętnych.


Eee, nie, z 8-9 ich się odbyło. Inna sprawa, że w połowie startowało po 3-4 graczy. Smile To jednak akurat wina mądrych głów z ESL, które wcisnęły taki turniej o pietruszkę co tydzień i myślały, że gracze się na to rzucą.

mSr napisał:
Ale gdybyście jednak mimo to, pomęczyli się w tych ladderach, to jestem pewien, że później otrzymalibyście te rozgrywki których oczekujecie.


Albo można się nie męczyć i zorganizować takie rozgrywki gdzie indziej. To nie jest tak, że one muszą być na ESL - w końcu ESL nie daje jakichś wielkich nagród (a właściwie nie daje żadnych), by koniecznie grać właśnie tam. Tym bardziej, że Trackmania jest już i na WCG, i na ESWC, więc argument o zdobywaniu popularności nie jest już tak silny jak kiedyś.

Nie mówię, że mamy stosować postawę roszczeniową wobec ESL, ale ręce do góry niech podniosą ci, którzy szczerze spodziewają się, że te Mistrzostwa Województw nie będą pełną walkowerów klapą. I jak, 10 rąk się zebrało? Smile Chodzi o to, że, jak pisał Shadow, nie można dawać turnieju w formacie, który się w danej grze/na danej scenie nie sprawdzi, a potem na tej podstawie twierdzić, że zainteresowania nie ma wcale. W Polsce nie ma ESL Pro Series? No OK, ale czemu nie ma np. Amateur Series? Tam się chyba nie wygrywa niczego, ESL na to pieniędzy nie łoży, więc w czym problem?

mSr napisał:
Wybierane są tak jak w Polsce przez CUP'a albo przez serię turnieji. Ilość slotów zależy od osiągnięć z poprzednich lat. A jakich korzyści oczekujesz od ESL?


System w zamyśle jest dobry, ale w praktyce miejsce w QR2 ma jakiś zupełnie nieznany kołek ze Szwecji, Belgowie mają łącznie 3 miejsca, a Słowacy 2 (w tym po jednym od razu w głównym turnieju), a nasi gracze od dawna muszą przebijać się przez naprawdę niełatwe grupy kwalifikacyjne. Dlaczego? Bo Polacy nie pojawili się na kwalifikacjach do EMS IV jakiś rok temu, a u Słowaków dobrze grał jeden jedyny Hakki Jr. Paranoją jest, że niektóre kraje rok w rok mają dużo slotów, bo ich JEDEN zawodnik dobrze gra w turnieju... nic dziwnego, skoro ma zagwarantowane miejsce w jego głównej części!

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja bym chciał jeszcze raz powtorzyc, co już pisalem kiedyś i co dalej wydaje mi się wazne.

ESL nie jest jakas charytatywna organizacja dla esportowcow, ale powazny biznes, na ktorym ludzie u gory jej zarzadu niezle zarabiaja.
to jest poprostu firma, która zarabia miedzy innymi na sponsorami, na reklamie, ewentualnie na offlinowych ewentach i może na tych swoich kontach premium. czym wiecej zapisanych graczy, tym lepiej.

na poczatku wspolpracy z ESL bylem bardzo pozytywnie ustawiony na jej temat, bo mialem nadzieje, ze pomoze naszej grze przy roz rozwoju.

wydaje się jednak ciegle wiecej, ze, conajmniej w przypadku trackmanii, nie ma tu na co liczyc.

jeżeli wspolpraca ma wygladac tak, ze ESL dyktuje formy rozgrywek, nie jest w stanie napisac newsow lub zrobić jakiekolwiek inne reklamy dla naszej gry, to nie widze w tym wiekszego sensu.

estaszczescie w znakomitej sytuacji, ze trackmanie jest obecna na dwoch najwiekszych offlinowych turniejach swiata, WCG i ESWC, gdzie bez wielkich wysilkow obok brania udzial i mocnego treningu mozna wygrac fajne nagrody i calkiem niezly prestiz na miedzynarodowej scenie jako gracz.

ja wcale nie mowie, ze ESL jest zlo i ze scnea TMN nie powinna z nia wspolpracowac, ale pytanie jest takie, czy nie robimy naszej scenie może jednak czegoś zlego z tymi probkami istniec na ESL, bo chyba każdy przyzna, ze naprawdę dziwnie to wyglada, kiedy na jakiś weekendcupach wystepuje 5 graczy.

jak już wyzej pisalem, jesteśmy w szczesliwej sytuacji, ze tak naprawdę nie potrzebujemy ESL.
moim zdaniem oni powinni się poztarac o nasza scene, albo conajmniej wysilki powinne być podzielone pol na pol. jednak sa to głównie oni, ktorzy chca nad graczami zarabiac.
tego niestety jednak widocznie nie mozna się oczekiwac od strony ESL, a szkoda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mSr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 4


PostWysłany: 20 kwietnia 2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox, było EAS i nawet w CSSie się to nie przyjęło więc uważam, że tym bardziej nie przeszłoby to w trackmanii. Nie można wprowadzić byle czego to prawda, bo nie na wszystko się zgadzają. Może się coś zmieniło, ale gdyby ktoś chciał się zająć organizacją to dla mnie jest niemal pewne, że przyjeli by propozycje czegoś takiego jak Spring, Summer etc cup, szczególnie że takie coś istniało nawet w mało rozwiniętych dyscyplinach.

"Eee, nie, z 8-9 ich się odbyło" - sam zauważasz, żę po 3 to już było po 3 graczy. Mimo, że to nic nie dawało to jednak w innych grach ciągle ta pula 16 graczy była zapełniania. Być może nie potrzebujecie ESL, nie mnie to oceniać.
Polacy męczą się w QR? No skoro takim problemem jest przejście tych rund kwalifikacyjnych to czemu oczekujesz większej ilosci miejsc? Znowu porównam do mojej rodzimej gry, CSS. Niby oczekiwania wielkie, mnóstwo graczy na esl a slotów i tak nie ma. Dlaczego? Bo chyba jeszcze nigdy Polacy nie weszli swoim teamem do main rounda.

"ESL dyktuje formy rozgrywek, nie jest w stanie napisac newsow lub zrobić jakiekolwiek inne reklamy dla naszej gry, to nie widze w tym wiekszego sensu" - Wychodzę trochę na obrońcę ESL, acz nie jest wcale tak, że jestem ślepym wielbicielem tego serwisu. Mówicie, że gra się o pietruszkę. A czego oczekujecie? Że ktoś wam wyśle kilo kartofli za bycie pierwszym w ladderze w którym jest 10 osób? Brak newsów - to jest akurat tylko i wyłącznie wina albo adminów, albo ich braku. I w mniej popularnych grach jest ścisła współpraca (widziałem coś takiego np w AA) między najpopularniejszym serwisem w Polsce o tej grze a ESL. Może warto wypróbować by coś takiego tutaj? Akurat chęci zysku przez ESL nie zaprzeczę. Ale też się nie dziwie, sam chętnie za poświęcany czas dostawałbym pieniądze. Kubo a w jaki sposób rozmuiesz to, że to właśnie ESL powinno się starać o was jako graczy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?