Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nagrywanie filmu
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S.O.A.D....
Jeździ konno


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 58


PostWysłany: 12 kwietnia 2010, 15:17    Temat postu: Nagrywanie filmu Odpowiedz z cytatem  

Witam
Przeszukałem forum ale nie znalazłem tematu który rozwiązałby mój problem.
Otóż chce nagrać film z powtórki na trackmanii, żeby wrzucić na YT, ale nie wiem co jak ustawić żeby film miał znośną jakość i nie za duży rozmiar żeby szybko go wrzucić.
Może mi ktoś powiedzieć jakie parametry ustawić?
Z góry dziękuje

PS. I jeszcze czy da się dodać tak żeby pokazywało czas mojego przejazdu, tzn nie tylko jaki miałem czas na mecie, a tak od startu do mety

_________________


"Chciałem dobrze"-A.Hitler

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hiszpan
Jeździ konno


Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 10


PostWysłany: 22 kwietnia 2010, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W tym widocznie mogę pomoc tylko ja Smile Zajmuje się profesionalnym montazem filmow , a wiec , w trackmanii wciskasz ,, nagraj film ,, , nastepnie nic nie zmieniasz w opcjach tylko wciskasz ,,ok,, . Plik zapisuje się w formacie .avi. Format jest bardzo dobry, proponuje sciagnac program Sony Vegas 9.0 studio. Po zmontowaniu filmu jakosc poprawia się o 200 % . Mozna ustawic także FULL HD. Jest dostepnych ponad 30 formatow w jakich mozna zapisac material. w razie problemow zapraszam na PW Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 22 kwietnia 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
W tym widocznie mogę pomoc tylko ja Smile Zajmuje się profesionalnym montazem filmow , a wiec , w trackmanii wciskasz ,, nagraj film ,, , nastepnie nic nie zmieniasz w opcjach tylko wciskasz ,,ok,, . Plik zapisuje się w formacie .avi. Format jest bardzo dobry, proponuje sciagnac program Sony Vegas 9.0 studio. Po zmontowaniu filmu jakosc poprawia się o 200 % . Mozna ustawic także FULL HD. Jest dostepnych ponad 30 formatow w jakich mozna zapisac material. w razie problemow zapraszam na PW Smile



Arrow S.O.A.D... - Owy przycisk "Nagraj film" znajduje się w menu po wybraniu edytowanej powtórki. Pewnie pan Hiszpan założył że wiesz gdzie ten przycisk jest, choć nie wiesz do czego słuzy.

Arrow OMFG Nie wiedziałem że Sony Vegas dysponuje kodem lepszym niż ziomki z NASA którzy poprawiają jakość zdjęć policyjnych w kryminalistyce i to z dość mizernym skutkiem. Nawiasem mówiąc, co znaczy owe 200% i jak to zmierzyłeś?

Arrow Nie wiem czy pan Hiszpan wie, ale po to są kodeki, by ich używać. Ot, chociażby po to by film minutowy zajmował 300MB a nie 2.3GB. Ze swojej strony polecam X-Vid MPEG 4 Video Decoder, do pobrania w sieci. Pozwala swobodnie ustawić stopień kompresji od zerowej (najwyższa jakość) do maksymalnej (mizerna jakość).

Arrow Nie wiem czy pan Hiszpan wie, ale by sprawnie obsłużyć Sony Vegas należy jednak się nieco z nim zapoznać, co nie jest łatwą sprawą. Dużo prostszy w obsłudze i bardziej intuicyjny jest Ulead VideoStudio, który z mojej strony polecam.

Arrow Jak widać, panie Hiszpanie, nie tylko ty możesz pomóc w tym temacie. Osobiście nienawidzę takich nadętych bufonów co myślą że pozjadali wszystkie rozumy. Szczęściem dla Ciebie na forum żadnej władzy nie mam.

Pozdro

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?