Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ESWC przez neta!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 Maj 2010, 12:11    Temat postu: ESWC przez neta! Odpowiedz z cytatem  

Niestety. Czytajcie - http://eswc.pl/frm-cm-list.php?b=index.php&sc=1&cm_id=10628

I co, nikt nie leci do Francji?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 27 Maj 2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O ile dobrze zrozumiałem, zwycięzca nadal jedzie do Francji, nagrody będą, tylko finał będzie online. Bez stresu towarzyszącemu grze "na żywo" będzie z pewnością "wspaniałym" sprawdzianem przed paryskim finałem.

Szczerze mówiąc wygląda mi to trochę na wykorzystanie powodzi jako wygodnej wymówki, tym bardziej, że "dopinanie szczegółów na ostatni guzik" (czyżby problemy z komunikacją na linii organizatorzy-sponsor?) trwało już dobre dwa tygodnie, jeśli nie dłużej... No, ale ja nic w sumie nie wiem, to tylko domysły.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 27 Maj 2010, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak Scooter - Na żywca a online to zupełnie dwie różne rzeczy. Szkoda, że tak się to odbędzie, bo dla niektórych to chyba byłaby pierwszy taki konkretny wyjazd by pograć w jakimś konkretnym evencie...

PGA też już nie będzie. To jakie konkretne LANiory z TMNF w tym roku się odbędą jakby co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 Maj 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hah teraz pytanie... co z ludźmi którzy zrezygnowali przez to że nie mogli pojechac do Wawy a się dostali??? jakaś parodia....
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 Maj 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
hah teraz pytanie... co z ludźmi którzy zrezygnowali przez to że nie mogli pojechac do Wawy a się dostali??? jakaś parodia....


skoro nie mogli do wawy to i do paryza nie mogli chyba?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 27 Maj 2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Słowik napisał:
hah teraz pytanie... co z ludźmi którzy zrezygnowali przez to że nie mogli pojechac do Wawy a się dostali??? jakaś parodia....


skoro nie mogli do wawy to i do paryza nie mogli chyba?


no niekoniecznie??? nie pasująca data np... Co?

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 27 Maj 2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dobrze, że urlop wziąłem tylko na piątek a nie tak jak zawsze piątek i poniedziałek. Tak by były 2 dni urlopu nie potrzebnie zmarnowane a tak jest tylko 1. Ale ciała dali ostro. Jeżeli chodzi o tych co oddali miejsca bo nie mogli jechać do wawy. Jak dla mnie powinni wystąpić online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 Maj 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki niestety ta wiadomość mnie załamała wczorajszego dnia i sam nie pojechałem z familią do Włoch tylko zostałem na eswc a tutaj widzicie sami Smile no cóżstało się muszę was bardzo przeprosić za zaisniałą sytuacjie ale nie jest to z mojej winy bo gdybym miał te 2-3 tygodnie wiecej nawet gdzies w łodzi znowu by się zrobiło samą TMN by się ogarneło lecz teraz musimy dokończyć all online. Finalista poleci do Paryża a pozostałe 2 miejsca jakieś rzeczówki się znajdą Wink. Jeszcze raz bardzo was przepraszam Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 Maj 2010, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak to jest jak się robi finały w Warszawie....

W Poznaniu takich kłopotów nie było Razz

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 Maj 2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmh, kiedyś ten dziwny obrazek z pytajnikami po prawej stronie na AGL odnosil do witryny Zdobywcow Pewnych Oskarow, zespolu.
Kawalek z profilu Harry'ego Kasperskiego (fota - http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs523.snc3/29776_102282846485935_100001126604489_19571_4046558_n.jpg Very Happy) (producenta, scenarzysty) na Goldenline:


Firma:
Zdobywcy Pewnych Oskarów (od 2009-12)
Stanowisko:
Pomysłodawca i Menadżer PROJEKTU " COME BACK ZPO"
Obowiązki:
Menadżer projektu.
Materiał na płytę i teledyski powstaje. Nowe utwory już gotowe ( kwiecień 2010), czas na teledyski.



Na tej samej stronie Kasperski polecał film w reżyserii Michała Goldmana. Inny "M." Goldman to Marek Goldman, właściciel Gold-Sport, sklepu sportowego. Jednak na stronie ESWC widzimy pseudopodpis "N." Goldmana, więc FOMFNY podejrzewa, że to będzie zagraniczny inwestor - rzeczywiście w KRS-ie takiej osoby nie ma. który z tej czworki mogl miec wielomilionowe straty z powodu powodzi? I czy umowy sponsorskie 'dopina się na ostatni guzik', jak to powiedzial Scooter, 9 dni przed eventem?

9 dni przed eventem: albo były zalatwione komputery, ktore zostaly oplacone i teraz ta kasa przepadla, albo jeszcze nie były zalatwione... identycznie miejscowka. Nagrody - sponsor nic nie daje i kasa leci od Beholdera (z czego niby tyle maja?), czy leci od sponsora? jeśli to drugie to miejscowka i komputery były na bank zalatwione (oplacone), wiec nie moglo być mowy o naglym wycofaniu się sponsora, skoro już tyle kasy stracil.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 27 Maj 2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej weźcie! Ale przyjeżdżacie, nie? Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 27 Maj 2010, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm, uncleS przybywa na ratunek Very Happy

Kto może nie rezygnować niech jeszcze nie rezygnuje Razz, zobaczymy może coś z tego wyjdzie Very Happy Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 Maj 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej no nie rob tego! my już ustalone LANa na Pomorzu mamy;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 27 Maj 2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam i tak mam urlop, Xen też pisał, że by się wybrał do wawy tak więc my się piszemy jak coś będzie się działo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 27 Maj 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i d*pa, wujek nie pomoże Razz
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 Maj 2010, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z Emilka gadales? :F bo scena quake'a zamierza robić to na wlasna reke i coś tam im niby wychodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 Maj 2010, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słuchajcie niestety nie dało się wywalczyć lana na finałSmile bo no nie możemy są pewne powody Smile ale za to będzie niespodzianka mała Smile i kończyć się będzie lanem Smile Obiecać wam to mogę Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 28 Maj 2010, 1:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

... brak mi słów ... naprawdę. Zapierdalałem z Włoch 12 godzin ;f (w tym 10 autem z Katowic do Koszalina Happy) a wy mi tu wyskakujecie z takim k**wa jebanym w dupe info ;F. Widziałem tą jebaną wartę która prawie wlazła na autostrade, ale prawie nie oznacza że wlazła ;D. Finał powinien się odbyć, a wykorzystywanie powodzi, która jednak jest poważna w wielu rejonach to normalnie dziecinna zagrywka -.-. W sumie bardzo nie leżało mi, że nic nie wiedziałem, a teraz się w sumie nie dziwię.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 28 Maj 2010, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mowia nic, jakoby powodz byla przeszkoda w organizacji lana, tylko sponsor poniosl przez nia na tyle duze straty ze kasa wylozona na eswc moglaby być gwozdziem do trumny(?) calej firmy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?