Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dostałem Furii... czyli ciąg dalszy perypetii klanu DF
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hory
Jeździ konno


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16
Skąd: D?browa Górnicza

PostWysłany: 17 kwietnia 2007, 3:26    Temat postu: Dostałem Furii... czyli ciąg dalszy perypetii klanu DF Odpowiedz z cytatem  

Dostałem Furii... czyli ciąg dalszy perypetii klanu DF.



DF DF DF DF DF ....... LESSON 1)

Jako ze podjąłem wyzwanie objęcia stanowiska lidera klanu DF, szczegolnie po dzisiajszym dniu (wtajemniczeni wiedzą ze chodzi o trening:) zamierzam w koncu "zdefragmentowac" atmosfere w klanie, uczynic, wszystko aby ludzie wiedzieli kiedy, co, gdzie i jak itp... . Bowiem organizacja w klanie na razie nie była zbyt "powalająca na kolana" (że tak się wyrażęSmile), co skłoniło mnie w koncu do podjęcia odpowiednich kroków w stronę, oczekiwanej, pewnie nie tylko prze ze mnie - "stabilizacji".

Na początek "klanowicze" DF wpiszcie swoje numery gg na forum w postaci postów lub odezwijcie się do mnie na gg pod numer: 5465598 . IMHO Kontakt na bieżąco jest podstawowym fundamentem odpowiadającym za istnienie klanu (= bo chyba skupia pewną grupę osób w celu osiągnięcia jakiegoś rezultatu, tak?).




Informacje opisujące obowiązki graczy naszego klanu zostały podane jasno i przejrzyście, więc proszę o szybki kontakt ze mną!




Ps.1) Maxe?, nie poddawaj się bo jest kilka rzeczy które musimy zrobić i zrobimy... Lecz ja sam nie wystarczę, nie zorganizuje wszystkiego, bo klan to ludzie a nie władca i reszta podwładnych. Liczę na współpracę, nie tylko z Twojej strony ale ze strony pozostałej części klubowiczów, za co pragnę w tej chwili z góry podziękować.


Ps.2) Czekam na Wasze sugestie, pomysły, rozwiązania, krytykę i......... na dobre czasy oczywiście Smile



...........................................................................POZDRAWIAM WSZYSTKICH

...........................Z POWAŻANIEM, HORY!!!

_________________
HORY &
GREEN EVIL always inverting....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanifiltH
Jeździ konno


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Swietochlowice

PostWysłany: 17 kwietnia 2007, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

+Gratki za samozaparcie Smile i za chęci , kiedyś też takie miałem .... I jak widziesz mój klan już nie istnieje Very Happy i huj+
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 17 kwietnia 2007, 16:21    Temat postu: ???????????? Odpowiedz z cytatem  

lol hory, dobrze pierdolisz na temat ;p. o to chodzi;;... ;D
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
BlackPL
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 9
Skąd: S?upsK

PostWysłany: 18 kwietnia 2007, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to życzę powodzenia. Z takim zapałem z jakim napisałeś tego posta, to masz duże szanse na osiągnięcie zamierzonego celu. Trzymaj tak dalej;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 18 kwietnia 2007, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no Maxer Ty nam pomogles, może mogę się zrewanzowac:>
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?