Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Żenua na całego! _Ale to nie wina Sunrise'a!_
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 Maj 2010, 20:15    Temat postu: Żenua na całego! _Ale to nie wina Sunrise'a!_ Odpowiedz z cytatem  

Całkiem niedawno cały e-sportowy świat obiegła informacja, że polskie finały ESWC odbędą się przez Internet. Dziś, spocony nie tylko od biegania ale i ze zdenerwowania, docieram do Was z jeszcze lepszą wiadomością dotyczącą naszej platformy na ESWC.PL. Mianowicie finał w TrackManię odbędzie się, podobnie jak eliminacje, w trybie 1v1 na rundach! Mój stosunek do tych rozgrywek przyjął kształt obrazka w newsie niżej. _To nie wina Sunrise'a!_ [more]

Włodarze ESWC najwyraźniej uznali, że po utracie głównego sponsora nie muszą starać się o poprawny przebieg eliminacji on-line. Finaliści ESWC zagrają w drabince pojedynczej eliminacji w trybie rund systemem 1v1. Oznacza to całe trzy mecze dla zwycięzcy i osoby z drugiego miejsca, z pewnością emocje sięgną zenitu, szczególnie wtedy, jeśli przypadek sprawi, iż teoretyczni faworyci spotkają się już w pierwszej rundzie.

Wspomnieć należy także o tym, że cztery dni przed planowanym rozpoczęciem "finałów" ESWC oficjalnie nie mamy podane ani systemu rozgrywek, terminarza, nagród, kolejności map, przydzielenia do grup, a raczej "par" - NIC! Z pewnością ESWC uratuje swój wizerunek, wysyłając do Paryża zwycięzcę tak sprawnie przeprowadzonych zawodów. Tam reprezentantowi naszego kraju przyjdzie zmierzyć się w całkiem innym systemie, z włączonym bolidami rywali, na wszystkich pięciu trasach naraz. Życzę powodzenia.

Na koniec krótkie komentarze dwóch innych finalistów, żebyście nie sądzili, iż jestem obłąkany:)

Nothing:
Mówiąc wprost: jestem, jakby to dyplomatycznie ująć, wstrząśnięty tym, co wyprawiają organizatorzy ESWC. Tryb 1v1, taaaa.... W TrackManii oznacza to jedno: pomyłka! Podczas finałów WCG 09 gracze rywalizowali w trybie CUP. Sprawdził się on bez zarzutów. Więc nie rozumiem, czemu organizatorzy odchodzą od tego wprowadzając do turnieju nutkę szczęścia, która pojawia się podczas meczu 1v1. Nie wspominam już nawet o innych aspektach. Terminarz, nagrody.... mamy cztery dni do oficjalnego rozpoczęcia imprezy, a mi na ten temat dalej nic nie wiadomo! Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jest jeszcze jakaś szansa na "uratowanie" tego.

DiabloS:
Od początku uważałem, że drabinka POJEDYNCZEJ eliminacji to była porażka. Spotkanie się faworytów w jednej ósemce było zapewnione, przez co balans rozgrywek był ostro zaniżony. Szczególnie widać to było w III turze eliminacji, gdy gracz, który, prawdę mówiąc, realnych szans nie miał na finały, znalazł się w finałowym pojedynku. Kolejnym poważnym zaniedbaniem było nie informowanie graczy na bieżąco co, gdzie, jak i dlaczego. Wszystko praktycznie sami musieliśmy robić, prócz podania wyników kwalifikacji, które jakimś cudem do nas docierały, chociaż nikt nie informował nas o tym. Brak sędziów na meczach, całkowita wolna wola. Nikt nie kwestionował braku zdjęć czy wyniku, nie mówiąc już o tym, że nie mogliśmy wprowadzić prawidłowego wyniku, gdyż system nie posiadał map, które rzeczywiście jechaliśmy. Dosłowne "Róbta co chceta", byleby wyłonić dwóch finalistów. Skoro w Paryżu ma być inny system rozgrywek, to się dziwię czemu włodarze polskiego ESWC nie posłuchali rad większości aktualnych finalistów, że to nie jest dobry system i powinniśmy innym sposobem wyłaniać zwycięzców. Właśnie takim, jaki obowiązywać będzie na finałach. Gracz, który pojedzie do Disneylandu będzie dzięki temu miał niezły szok, przez który najprawdopodobniej szybko odpadnie, niestety.

POWTARZAM - TO NIE JEST WINA ADMINA, SUNRISE'A, I UPRZEJMIE PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ MACIUSIOWI, BO DOSTAJE NERWICY Smile


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 31 Maj 2010, 20:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Norad
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 5


PostWysłany: 31 Maj 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym poinformować, że po przeczytaniu tekstu natychmiast zareagowałem bezpośrednio u organizatora. Poinformowano mnie, że taka formuła to pomyłka i zostanie ona zmieniona.

Tak też bądźcie dobrej myśli, zagracie "normalnie" Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 31 Maj 2010, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z poglądami DiabloSa. Trzeba wszystko robić od początku do końca tak samo, żeby potem nie było, że ktoś miał łatwiej, a ktoś trudniej. Wiecie jak to wygląda w innych krajach? Chodzi mi o system eliminacji oczywiście.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 31 Maj 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wlasnie skonczylem rozmawiac z firma odpowiedzialna za ESWC Polska - beholder. Wszystko powinno być poprawione i finaly prawdopodobnie odbeda się na zasadach panujacych na globalnym finale w Paryzu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 Maj 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja troszkę zmieniłem treść newsa z racji niewłaściwego zachowania co poniektórych - Sunrise'owi rosną siwe włoski powoli. Naprawdę tekst nie miał dotyczyć jego osoby. I lepiej będzie, jeśli szanowna Lady Emi to przeczyta zanim zacznie jechać swojego Bogu ducha winnego admina Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sunrise to człowiek ze złota, oby nie padł z wkurwienia to będziemy mieli lidera wielkich wydarzeń, jest na to szansa. ESWC organizatorzy to raczej mają nastawienie olewatorskie nie od dzisiaj chyba?
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wlasnie już powoli pada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a czy nie można olać tych zgrywusów z eswc? przecież możemy mieć wyjebane na nich i robić dobrze to co nam wychodzi, pl etc bez nich.
Sun zrobi jeszcze nie jedną zajebistą rzecz, lecz jak dostanie nóż w plecy od eswc i innych to będzie JEŻYK k**wa NR2 Sad

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, Ty mozesz miec stosunek jaki chcesz i rob pl etc bez niczyjej pomocy. slodkich snow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba źle mnie zrozumiałeś, patrzysz przez utarty sobie pryzmat. Ja mówię, że nie warto czasem pchać kupy z piachem pod góre, warto poczekać a słońce spali kupę a wiart rozwieje piach Very Happy i znów jest czysta piaskownica Very Happy
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 Maj 2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mysle ze slonce zacznie razic, wtedy kupa wleci do wozka z biedronki i odjedzie hen daleko, a my dostaniemy piaskiem po oczach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31 Maj 2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki no niestety jestem zawiedziony tym co tutaj jest napisane ale są to błędne informacjie. Finał będzie zupełnie inny i licze na to że przypadnie wam on do gustu. Oficjalnie nic nie zostało podane i nie wiem skąd tutaj takie info się pojawiło , pewnie jakaś zła myśl Smile Na dniach na stronie eswc.pl będzie wszystko podane.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?