Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PTMA 2010 okiem expertów
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 Maj 2010, 20:20    Temat postu: PTMA 2010 okiem expertów Odpowiedz z cytatem  

Polish TrackMania Awards (chyba) wreszcie zakończone, nadeszła więc pora na skromne podsumowanie tego wydarzenia od mojej jeszcze skromniejszej osoby. Tym razem do pomocy wziąłem sobie Fefana i, mimo że pisaliśmy oceny każdej kategorii nie wiedząc, co pisze drugi osobnik, to wyszły nam praktycznie te same opinie - inaczej mówiąc każda kategoria została opisana tak samo, tylko przy użyciu innych określeń Razz [more]

Początkowo chodziło nam głównie o zabicie czasu, którego, jak powszechnie wiadomo, Fefan ma w ciągu tygodnia zbyt dużo. Po chwili doszliśmy do wniosku, że przy takiej okazji możemy z kilku scenowiczów zrobić małe pośmiewisko. Oczywiście nasz stosunek do tych osób totalnie się nie zmienił (przynajmniej mój, Fefan się jeszcze dąsa na parę osób Very Happy) i naszym celem nie jest ośmieszanie kogokolwiek. Po prostu uznaliśmy, że sporo awardów zostało przyznane błędnie i dość dobitnie tutaj to udowadniamy (chociaż Fefan musi nad tym jeszcze spoooro popracować). No to zaczynamy:

Najlepszy clan leader:

Shadow: Podopieczni Jakuba wygrali PL7, jego wychowanek poleciał do Kraju Kwitnących Trampek, no ale wygrał Fefan, który przez ten rok ułożył co najwyżej teksty do trzech piosenek Metexa, hitów na wrzuta.pl. Dalej z niewielką stratą Santacruz, hm, poza robieniem tras musiał się sporo napracować przy motywowaniu swoich graczy, aby ci zajęli ostatecznie ósme miejsce w kraju. Na trzecim miejscu trójka liderów jednego zespołu, ale zliczając ich głosy... także dostaliby brąz. A jak powszechnie wiadomo, w XX gra 30 ludzi, więc oznacza to, że mniej więcej połowa nie jest wierna swoim liderom!

Fefan: Ja jeszcze do tej pory nie wiem, czemu w miejsce o wiele bardziej zasłużonego w roku 2009 (jak i nawiasem mówiąc w każdym roku) Redzińskiego pojawiła się kandydatura mojej nieskromnej osoby, podczas gdy w nominacjach to właśnie Czerwony nominowany był o wiele częściej? Odpowiedzi nie znam i już raczej nie poznam. W każdym bądź razie, jakimś cudem wygrałem ja, drugi z niewielką stratą został SantaCruz, a na najniższym stopniu podium 3-osobowa delegacja Iksów. I że tak sobie pozwolę zapytać na końcu... czemu nie było żadnego kandydata z POL, który w końcu przez praktycznie cały rok był najlepszą ekipą w kraju?

Najlepszy klan:

Shadow: Drugie miejsce na PL8 jednogłośnie stawia POL w roli faworyta do tego awarda. W końcu to jest najważniejszy wyznacznik, czyż nie? Tymczasem POLanie zostali pobici przez jakichśtam zwycięzców Possaj Loda. Brąz ponownie dla Herbaciarzy, znów liczebność zespołu na nic się zdała. A na koniec polecam lekturę tego tematu i jestem niezmiernie ciekawy, jak wyglądałoby ciąg dalszy, gdyby dziś go z powrotem otworzyć?

Fefan: POL po raz kolejny musiało uznać wyższość ciotek i chwała za to głosującym. Chwalącego się Shadowa ciężko by było znieść, więc wspólnie pozbawiliśmy go okazji do świętowania (przynajmniej w tej kategorii). Trzecie miejsce dla XX przeszło jakoś zupełnie bez echa i może świadczyć o tym, ze klanowicze niekoniecznie głosują na swój domek. Ale to pewnie i tak jakiś spisek rządzącej ekipy, o którym dyskutować będzie TS-owska komisja śledcza.

Najlepszy polski turniej drużynowy ONLINE:

Shadow: Taaaa, PL8, kasa od ESL dla zwycięzców, błyskawiczny rozwój sceny dzięki tym nagrodom, no i oczywiście ogromne wsparcie ze strony władz ligi, co poskutkowało całym jednym slotem w eliminacjach EMS. Normalnie cud-miód turniej. Tej kategorii tu nie powinno być.

Fefan: Cóż za wybór i cóż za emocje. Masa drużynowych turniejów, z których wygrał ten najlepiej przeprowadzony. Słowem - nic ciekawego.

Najlepszy polski turniej LAN:

Shadow: „Wiesz Co? g*wno!” - tak najczęściej komentowana była organizacja turnieju, który zajął drugie miejsce w tej kategorii. Przed nim tylko Poznań Gej Arena, nie ma to jak społeczność zajadająca się serkami homogenizowanymi (pozdrawiam Pyszo).

Fefan: Trzy nominacje, więc wybór jeszcze większy niż poprzednio. Zwłaszcza, gdy ponad połowa głosujących wszystkie turnieje śledziła przez neta, a ich organizację poznało z opowiadań uczestników. Przy pomocy której wyliczanki by tu zagłosować?

Wydarzenie roku:

Shadow: No jaasne, chyba Was po***ało, jeżeli sądzicie, iż zajadanie się przez tydzień tymi ohydnymi, z tyłka Chińczyka wyciągniętymi rzeczami (+ niebezpieczny przelot przez teren Rosji!) było wydarzeniem roku. Samo pojawienie się TM na tak ważnej imprezie, jaką są Cybernetyczne Igrzyska to może i przyjemna sprawa, ale ta wyżej opisana już nie. Srebro dla świetnego występu XX na STC jak najbardziej zasłużone, braffka, bo to miało miejsce w tym roku, tak samo jak piąte miejsce repry.

Fefan: Tutaj można było się zastanowić, gdyż już było nad czym. Pytanie tylko, czy to wyjazd właśnie Shadowa był tak niespodziewany i zapewnił mu pierwsze miejsce, czy po prostu aż tak zaskakująca była właściwa kolej rzeczy, czyli wysłanie polskiego zwycięzcy na światowe finały? Bo chyba sam fakt, iż TMNF pojawiła się na WCG, to zupełnie inna kategoria. Srebro za najdalsze w historii zajście w TrackManiakowej lidze mistrzów niespodzianką być nie może. No, chyba że weźmiemy pod uwagę fakt, iż te najważniejsze mecze fazy play-off rozgrywane były już w 2010 roku.

Najlepszy polski serwer:

Shadow: Swensen rox, już od czterech lat, o ile dobrze pamiętam. Kiedy on się Wam znudzi? Nadeo jeszcze starsze, a otrzymało brąz na równi z nieporównywalnie bardziej obleganymi VeryShortami.

Fefan: I nastała kategoria, której nie dam rady skomentować. Nie pamiętam, na którym serwie grałem w poprzednim roku (jeśli w ogóle wtedy grałem), więc całkowicie zdaję się na Waszą ocenę. Chociaż serwer ps mini trochę kojarzę, więc może z moją pamięcią nie jest tak źle?

Najlepsza polska strona klanowa:

Shadow: Witryna TCW wygrała dzięki Shoutboxowi, na którym wszyscy scenowicze mogą codziennie podziwiać nagie zdjęcia Wiesiek – ¾ gej sceny za tym przepada, więc są wdzięczni (Magda nie burz się, znów o Tobie nie pomyślałem Very Happy). Strona RX to strona _multigamingu_ i w dodatku dotyczy to dywizji TM, która dołączyła tam już w roku 2010 – nie pierwsze i nie ostatnie, lekko mówiąc, „nieporozumienie”.

Fefan: TCW obroniło tytuł sprzed roku, z czego się bardzo cieszę i chciałem podz... Ale jako że Sradoł zabronił mi być poważnym w tych wypowiedziach i płaci mi za bezsensowne komentarze, więc chcąc dorównać do jego poziomu, zapytam się czy to tylko czemu w zestawieniu widnieje strona RX-Gaming? Nie mówię już nawet o tym, że jest to strona całego gamingu, ale bardziej o tym, iż dywizję TMNF pozyskali w marcu i to właśnie wtedy zaczęły się na niej pojawiać newsy z naszej sceny. I powtórzę po raz kolejny, że miały to być głosy za rok 2009, a nie 2 miesiące (marzec i kwiecień) roku 2010. No, chyba że to mi się coś pomyliło. Na wspomnienie o 3 miejscu dla KD nie starczy już po prostu miejsca, więc lecimy dalej.

Osobowość sceny:

Shadow: Bezkonkurencyjny żul Jacob. To właśnie tego, wkurzającego przynajmniej osiem razy w tygodniu każdego TMPL-owicza i będącego pod wpływem alkoholu przynajmniej sto razy do roku osobnika uwielbiającego jeże, podziwia cały naród. Runner-up to nasza lingwistka MAŁ(P)tula, niżej Star MAŁPa, zwany również Żabką. Prawie jak na wybiegu w zoo.

Fefan: Pierwsze miejsce Jakuba w tej kategorii to już chyba tradycja. Tak samo zresztą, jak drugie miejsce Marty. Swoją drogą, ciekawe czy jakby Marta zaczęła pisać na tmpl w stanie wskazującym, to w końcu zamieniliby się miejscami? (Marta, przekonamy się?Very Happy). Na 3 miejsce natomiast, kulturalnie z drzwiami wbił się Star, więc chyba mamy tu jakąś nowość w stosunku do poprzedniego roku.

Najlepszy gracz:

Shadow: Siur – wygrany jeden turniej=stabilna forma przez cały rok. Mnie jeszcze ratuje to, że faktycznie calutki rok cośtam się pokazywałem, ale Foxy, Hack? Dopiero najniższy schodek podium dla tego, który rzeczywiście przez dłuższy czas grał z widocznymi efektami, choć i tak brakowało go w reprezentacji. A, i gdzie jest Jarecki albo Shief?

Fefan: Widać 2 miejsce w PITMC2, 1 miejsce na PGA (1 dzień), 4 na WCG i bodajże dwukrotne wygranie PL to osiągnięcia nie wystarczające na zostanie najlepszym graczem roku. Nie umniejszając umiejętności Shadowowi i Nothowi, to chyba mieli trochę mniejsze osiągnięcia w przeciągu całego roku niż Paweł. No ale teraz to już mogę sobie tylko popisać…

Najlepszy polski turniej indywidualny ONLINE:

Shadow: Pierwsze miejsce można było wywróżyć już w połowie ubiegłego roku, bowiem nic nie było w stanie przewyższyć Reda i jego pomocniczków przy robieniu PITMC. Ale później już żenua. Nikt nie pamięta turniejów od PGS-u czy BVG, za to pojawiają się jakieś jednodniowe eventy (swoją drogą świetne, ale czy można im nadawać miano turniejów?).

Fefan:  1 miejsce dla PITMC i prawdziwa deklasacja „rywali”. W końcu, to dobry turniej był. No ale czy były jakieś inne godne turnieje? Tzn, z tego co pamiętam, to na organizację turnieju od BVG też zbyt wiele narzekań nie było, ale o nominowaniu go nikt nie pamiętał. Dlatego też na 2 miejscu mamy formułę, a na 3 turniej, którego w ogóle nie kojarzę. No ale nic to. Ten rok pewnie będzie lepszy (oby…)

Najbardziej zasłużony dla sceny:

Shadow: Największa klapa tegorocznych awardów. Tak znienawidzony, tak mieszany z błotem i kałem, najbardziej o*****alający się, totalny tępak, złodziej graczy i ten, przez którego zespoły się rozpadają - Jakub – wygrał! Jakubie, Ty podły „kradzieju” (jak to się w podstawówce mówiło), mała rada – podkradaj w tym roku jeszcze więcej graczy, co prawda mamy już 30 botów w POL (prawie jak Iksy), ale z nimi nie damy rady wygrać STC. Reszty nie komentuje, bo każdy, na swój sposób, działał. Ale o szerszą wypowiedź w tym temacie poproszę Kyzzn, o ile przypominasz sobie Małtulo naszą rozmowę z początku 2009 roku. Smile

Fefan: Osoby organizujące 2 najlepsze turnieje zeszłego roku nie uzyskały więcej niż 5 głosów. Za to osoba, która pod koniec roku przejęła reprezentację, a poza tym raczej nie zrobiła nic, wygrała całe głosowanie. Pogratulować. Reszty już mi się opisywać nie chce, chociaż działalność pozostałych zwycięzców była o wiele bardziej widoczna.

Odkrycie roku wsród graczy:

Shadow: O proszę, tu mamy efekty błyskawicznego rozwoju sceny. Aż pięciu kandydatów do odkrycia roku, z czego dwóch tak naprawdę pokazało coś dopiero w ostatnich pięciu-sześciu miesiącach. Ledwie jeden duet trochę potriumfował, jednak Noth już na początku roku grał w PGS-ie (tu ujawniam mało znany fakt, mianowicie Kondziu jeździł jakieś trzy godziny z tagiem PGS-u Very Happy), a jak powszechnie wiadomo, PGS kradł pozostałym drużynom tylko najlepszych.

Fefan: Co do 2 pierwszych miejsc to żadnych zastrzeżeń mieć nie można. Co do Mikusia również. Jeśli natomiast chodzi o Cyborga, to według mnie tak na „poważnie” wybija się dopiero w 2010 r. No ale jak głosowaliście, takie wyniki macie. A naszej scenie pozostaje tylko pogratulować aż 5 odkryć. Może teraz będzie lepiej?

LAN-Gwiazda roku:

Shadow: Cóż, rok 2009 był chyba rokiem najbardziej obfitym w LAN-y i smutny jest fakt, że w takich kategoriach nominowane są Rzygadła i inne Warszawskie obszczymury. Przynajmniej goryl wyważający drzwi zasłużył sobie na tytuł... Lan-STARa.

Fefan: Jedyny lan na jakim byłem, to takie małe, skromne spotkanie u Magdy, więc na temat tej kategorii się nie wypowiem, bo i po co.

Najlepszy polski mapper:

Shadow: Cobham rozgromił konkurencję, wszystko dzięki mapie wykonanej w marcu 2010, pozazdrościć. Srebrny Jarecki zapamiętany tylko jako mapper, ładnie, no i ledwie brązowy Santa, który harował, robiąc miniasy, techy i pewnie coś jeszcze, o czym nie mam pojęcia. Dziwi brak nominacji dla Freda za mapę kwalifikacyjną na PITMC.

Fefan: Jak wiecie, wygrał Cob. Ale gdy pytałem paru graczy aktywnych (nie to co ja), to jakoś nikt mi nie mógł wymienić trasy, która ten mapper zrobił w 2k9 r. Jedyną odpowiedzią była trasa ESWC, tylko że to już rok bieżący. No ale parę miechów, to przecież żadna różnica. Przynajmniej sądząc po wynikach. 2 i 3 miejsca już raczej zasłużone, więc pewnie Shad i tak mi o tym nie pozwoli nic napisać...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 28 Maj 2010, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szadolik, a co Ty robiłeś 12 kwietnia 2003r o 20:37? Very Happy Tak samo ja pamiętam rozmowy z początku 2009r, ale jak mi przypomnisz, to może uda mi się nawiązać Very Happy

Fefan, na szczęście ja mam resztki samokontroli Razz I tylko jeden Jarecki wie co to znaczy Marta w stanie bardzo wskazującym Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 Maj 2010, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przepraszam bardzo, ale ja, jak każdy inny, nie wybral sobie tych awardow, ale inni na je glosowali.

na teamleadera nawet nie bylem kandydatem, mimo ze wygralismy PL7 (również bylismy 2. na PL8) i jednak zalatwilem naszemu teamowi zmianę barw z PGS na FF, z ktorym zaliczylismy chyba dwa w historii polskiego esporty najbardziej znaczace multigaminigi.

za to może inni byli w tym roku wiecej zasluzeni, ale ja wygralem (i tak zrobilem wiecej niz wy opisujecie, ale samochwalipienstwo smierdzi, wiec nie będę opisywal).

tak to już jest, co mam zrobić?

ciesze się bardzo z kazdego awarda.

EDIT: fotka na newsie pokazuje, ze tegoroczni scrapplanowicze ze swoim zdieciem z wypchanymi dupskami, wcale nie byli tacy oryginalni, jak niektory moglby myslec. już wypychalem dupsko na PGA 2008!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 28 Maj 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo trafne komentarze Shadow'a i Fefana Smile Nic dodać nic ująć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 Maj 2010, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Również popieram autorów. Ciesze się, że to co wymagało - nie pozostało bez komentarza Wink. Naprawdę warto poświęcić chwilkę na przeczytanie całości. Brawo chłopaki Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 29 Maj 2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
I tylko jeden Jarecki wie co to znaczy Marta w stanie bardzo wskazującym Very Happy Very Happy Very Happy


Czuje się zaszczycony Very Happy

PS. Qrwa gdzie tu na forum jest opcja 'zgłoś nadużycie' odnośnie zdjecia... ??

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 29 Maj 2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
kyzzn napisał:
I tylko jeden Jarecki wie co to znaczy Marta w stanie bardzo wskazującym Very Happy Very Happy Very Happy


Czuje się zaszczycony Very Happy

PS. Qrwa gdzie tu na forum jest opcja 'zgłoś nadużycie' odnośnie zdjecia... ??

Czyżby zagadka odnośnie zdjęcia została rozwiązana? Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 29 Maj 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zagadka, jak dla kogo Very Happy O ile się, na grafice widnieje d*pa Jakuba oraz Mister TM roku 2009 albo 2008- Jarecki Mr. Green

@topic:
Fajnie, że ktoś się wreszcie tym zajął. Oczekiwałem takiej reakcji Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 30 Maj 2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cóż, oceny "expertów" rox!
na ps mini (obecnie rbf) swensenów na pewno już niewiele.... ale experci wiedzą lepiej, więc sry Very Happy

co do osobowości sceny to chyba pasowało by zrobić dwie podkategorie: poważna osobowość i wariat sceny (w tym pozytywnym słowa znaczeniu, jak z gwiazdą lana)

sam mam pewien niedosyt, bo widzę że scrapplany nie są zbyt popularne Razz wśród głosujących i expertów Razz

gz all i show must go on Razz Very Happy

ps.
co za d*pa na tmpl goła!! Very Happy, kto tak pozwala? Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 czerwca 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielke mi halo z tymi drzwiami tej. Rolling Eyes
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11 czerwca 2010, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

focia zajebista, to d*pa jareczka czy jest tylko na celowniku?? Very Happy
btw to już nie ma awarda na zula sceny? jakub konkurencji nie ma?^^

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 czerwca 2010, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brzerzanin napisał:
focia zajebista, to d*pa jareczka czy jest tylko na celowniku?? Very Happy
btw to już nie ma awarda na zula sceny? jakub konkurencji nie ma?^^


Fota by Diav3l © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zdjęcie zrobione drugiego dnia podczas PGA 2008. Jakubowi zachciało się wypiąć dupsko akurat w tym momencie gdy miałem aparat w ręku Very Happy
Co do żula to ja i Marta nie mamy konkurencji, Jakub był by w najlepszym wypadku trzeci i przekupił Coofa by jej nie robił.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11 czerwca 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub trzeci?? :shock: co watraba mu siada??^^
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 czerwca 2010, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brzerzanin napisał:
jakub trzeci?? :shock: co watraba mu siada??^^


Wątroba odmówiła współpracy i uciekła. Za to mózg siada. Marta jest mega Żulerką. Nawet jak nie ma nikogo na tsie to siedzi pije sama i sama do siebie gada Razz (Marta nie bij Razz)

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11 czerwca 2010, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
brzerzanin napisał:
jakub trzeci?? :shock: co watraba mu siada??^^


Wątroba odmówiła współpracy i uciekła. Za to mózg siada. Marta jest mega Żulerką. Nawet jak nie ma nikogo na tsie to siedzi pije sama i sama do siebie gada Razz (Marta nie bij Razz)


i sama na tsie czyta gazete "EL" ^^

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 czerwca 2010, 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brzerzanin napisał:
Diav3l napisał:
brzerzanin napisał:
jakub trzeci?? :shock: co watraba mu siada??^^


Wątroba odmówiła współpracy i uciekła. Za to mózg siada. Marta jest mega Żulerką. Nawet jak nie ma nikogo na tsie to siedzi pije sama i sama do siebie gada Razz (Marta nie bij Razz)


i sama na tsie czyta gazete "EL" ^^

ta gazeta nazywa się "ELLE", ty pijaku.
to jest po francusku i znaczy "ona"".

a te dupe wystawilem specialnie w twoj kierunek, wiec brzeg, w ktorym trakotrem ruszasz się od punktu A do punktu B, HA!!

piszesz o zulu.
przypomne ci chetnie wynik roku 2007, kiedy chyba z niepowtarzalna przewaga pokazales, co to znaczy być zulem http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=3708

gg, brzezik Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 14 czerwca 2010, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I oto jak sexy usta z sexy d*pa się kloca Very Happy stara gwardia Smile)) i niczego k... nie będzie, ... " a ty już drinka sobie zrobiłeś ?" ..., jak jabub malował ściane na webcamie Very Happy, ... pierwsze wejscie maxera na tsa ..., ... chrapanie na tsie Very HappyD

Smile)) szeroko Very Happy

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?