Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z pełnoekranowym trybem w TMUF
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zgnilek16
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 1


PostWysłany: 17 czerwca 2010, 7:21    Temat postu: Problem z pełnoekranowym trybem w TMUF Odpowiedz z cytatem  

Witam,
mam problem z grą TrackMania United Forever.
Gra na moim PC zawsze śmigała, ale teraz nie mam dostępu do swojego PC, więc chciałem ją zainstalować na laptopie. Wszystko gładko się zainstalowało, włączam grę, wyskakuje napis 'proszę czekać' i gra się chowa do paska. Gdy klikam w schowaną w pasku grę, uruchamia się na ułamek sekundy i znowu się chowa. W 'okienku' działa bez problemu.

Parametry komputera to:
karta graficzna mobile intel 965 express chipset family 132mb
procesor intel pentium dual t2310
ram 2gb

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 czerwca 2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sadzac po procku, masz ekran widescreen, wiec 16:10 lub 16:9.

spróbuj zaznaczyc "widescreen" z odpowiednia rozdzielczoscia w ustawieniach w grze i uwazaj na to, zeby nie był zaznaczony "window" modus.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?