Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wybory II Tura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Bronislaw Komorowski
31%
 31%  [ 22 ]
Jaroslaw Kaczynski
27%
 27%  [ 19 ]
Nie będę glosowac mimo iz mam do tego prawo
11%
 11%  [ 8 ]
Nie będę glosowac bo nie jestem pelnoletni
30%
 30%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 70

Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chce mi się tutaj za bardzo rozpisywac, wiec zapytam tylko: Abszt, a czy wg Ciebie ciagle podsluchy nie sa godzeniem w ludzka prywatnosc?

A co do programow wyborczych, to nawet się w nie specjalnie nie zaglebiam. Bo i po co, skoro nikt tego nie dotrzyma? I to nie tylko dlatego, ze nie chce, ale po prostu nie może, bo nie będzie mial takiej wladzy... No ale jeśli już o programach mowa, to wole brak programu (jako takiego) Komorowskiego, niz program Kaczynskiego, w ktorym sa same ogolniki. Przyklad? Na jakiejs konferencji Jarek obiecywal komu to nie będzie lepiej, komu nie da pieniedzy itp. Gdy jakas Babcia powiedziala, zeby skończył z ogolnikami, a powiedzial jak tego dokona, i skad te pieniadze wezmie, to jakos zaraz ja wyprowadzono z sali, a odpowiedzi się nie doczekalismy.

@up rozliczenie z komuna? proszę bardzo: http://wybory.onet.pl/blogi/cudowne-zycie-madrzejszego-brata,1,3283468,blog.html

Od razu mowie, ze nie wiem na ile ten blog jest prawdziwy, aczkolwiek musze przyznac ze jest calkiem ciekawy.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartok
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 8


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:


@up rozliczenie z komuna? proszę bardzo: http://wybory.onet.pl/blogi/cudowne-zycie-madrzejszego-brata,1,3283468,blog.html



Same domysły nic konkretnego, samo to ze napisane przez Palikota to już wystarczy by nie brać tego poważne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mighty Stefan
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 czerwca 2010, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety, z przykrościa muszę stwierdzić, że nie każdy oddjąacy głos na Jarosława K jest moherem, idiotą, a mózg ma tylko do tego, żeby jak myje podłogę, to żeby nie pił z wiadra. Przerażajace jest to, że ludzie inteligentni głosuja na niego, mimo, że widzieli co się działo: Konferencje prasowe, na których pokazywano, jak zwykłych ludzi zakuwano w kajdanki w obecności oddziału antyterrorystów, jak jak jakiegoś seryjnego morderce. Brakowało tylko, żeby im zakładali maski, takie jak miał Hannibal Lecter. Non stop jakieś wybiórcze wyciąganie teczek i przez całą niepełna kadencje kadencje tylko słychać było Ziobra "Aresztowalismy go, jest winny". TVPis, też jest ładnym przykładem tego co się stało dobrego za Kaczorów. No i ta słynna koalicja - jakżesz było wtedy pięknie. Więcej może potem, bo chciałem o czymś innym Wink

Co do słów Ruggera i programów: Komorowski jest w tej szczęsliwej sytuacji, że on nie potrzebuje programu, bo on ma być tylko murzynem od klepania ustaw i ładnego usmiechania się jak jakieś szychy przyjadą. Ale program oczywiście posiada, tak samo jak Kaczyński, który podobno jest prezesem PiSu i jak mu przyjdzie klepać ustawy, to będzie to robił zgodnie z tymże programem. Obaj politycy sa ścisle związani z partiami politycznymi, wiec moim zdaniem, nie ma się co rozwodzić jakie Kaczor ma program, czy jaki ma Komor, bo to nie ich programy, tylko Programy PiS i PO.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartok
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 8


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mighty Stefan napisał:
Niestety, z przykrościa muszę stwierdzić, że nie każdy oddjąacy głos na Jarosława K jest moherem, idiotą, a mózg ma tylko do tego, żeby jak myje podłogę, to żeby nie pił z wiadra. Przerażajace jest to, że ludzie inteligentni głosuja na niego, mimo, że widzieli co się działo: Konferencje prasowe, na których pokazywano, jak zwykłych ludzi zakuwano w kajdanki w obecności oddziału antyterrorystów, jak jak jakiegoś seryjnego morderce. Brakowało tylko, żeby im zakładali maski, takie jak miał Hannibal Lecter. Non stop jakieś wybiórcze wyciąganie teczek i przez całą niepełna kadencje kadencje tylko słychać było Ziobra "Aresztowalismy go, jest winny". TVPis, też jest ładnym przykładem tego co się stało dobrego za Kaczorów. No i ta słynna koalicja - jakżesz było wtedy pięknie. Więcej może potem, bo chciałem o czymś innym Wink



A jak ty byś traktował przestępcówCo? Wozil byś ich limuzynami??? Faktem jest ze rzad JK walczył z zwykłym złodziejstwem którego nie brakowało wtedy. może nie zawsze to pięknie wyglądało ale efekty były widoczne ( niestety nie dla wszystkich w TVN nie mowili ojoj)


TVP jest może trochę proPisowskie no i co z tego??? Zobacz jaka cześć medi jest mu nieprzychylna ale co tam za Pisem to trzeba z gnojem zmieszać.


Jeżeli komuś możesz być wdzięczny za koalicje Pis-lpr-samoobrona to naszemu kochanemu premierowi. Po wygranych wyborach przez Pis ,PO nie chciało z nimi koalicji (PO chciało polowe resortów i chyba premiera o ile dobrze pamietam mimo iż przegrali wybory). A gdy już stalo się faktem ze nie będzie koalicji PO-Pis aby dokończyć swojego chamskiego dzieła PO nie chciało rozpisać nowych wyborów. W tym przypadku Pis miał dwa wyjścia robić koalicje z lpr i samoobrona czy rządzić w rządzie mniejszościowym (koalicja z SLD kategorycznie odpadała). Jak wiadomo rząd mniejszościowy jest szkodliwy dla państwa wiec wybrali koalicje...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 22 czerwca 2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PO=PiS.
Nie widzę między nimi różnic (oprócz otoczki wokół partii).
Nie ma reprezentanta, który byłby mniejszym złem, nie idę na drugą turę wyborów.

Wsio.

Edit:
"Poseł Iwona Guzowska z PO, zapowiedziała stworzenie systemu odpytywania w szkole wszystkich dzieci z tego, czy rodzice w domu zachowują się poprawnie. Namawianie dzieci do donoszenia na rodziców, znane z modelu szwedzkiego, jest według pani poseł jedyną szansą na sprawne działanie ustawy."

A może wybranie Kaczyńskiego to jednak mniejsze zło, niż socjalistyczna samowolka PO?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 22 czerwca 2010, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co ciekawe informacja podana przez Egzegezy widnieje również na stronie Radia Maryja, pie*dole takie źródło informacji, imo kolejny numer wyborczy których jeszcze zobaczymy w ciągu 2 tygodni nie jeden. Na wszytskie "informacje" które będą wychodzić w trakcie kampani nagle na temat polityki leje ciepłym moczem tyle są warte. Ktoś prędzej pisał o nieznajomości programów kandydatów, nie znam programu żadnego a komora jakoś nigdy specjalnie nie lubiłem. Wiem tylko jedno nie chce kaczora, to mi wystarcza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 22 czerwca 2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przypuśćmy, że Komorowski będzie Prezydentem RP, Tusk jest rząndującym premierem. Co z tego wyjdzie? Wszystko z tego wyjdzie. Co będzie chciał Tusk to zrobi to Komorowski. Nie może rządzić Polską jedna partia!!! To prawda, gdy panowali kaczyńscy polska na tym straciła, a wy chcecie aby było jeszcze gorzej? A po za tym jak Komorowski wygra, to to oznacza lepsze życie dla ludzi bogatych. Mi to akurat wisi, ale patrząc na statystyki polaków(choć nie wiem czy są one jeszcze ważne) to tylko dla 28% ludzi rządzenie komorowskiego wyjdzie na dobre. Ludzie głosują na Komorowskiego tylko dla tego bo inni na niego głosują. Zapewne ogromna ilość polaków nie zna jego wprowadzeń. Na dodatek wydłużenie wieku emerytalnego. Kto chciałby dłużej pracować? A ponadto Komorowski po katastrofie lotniczej został prezydentem. No...ale nie mógł poczekać na podpisanie ustawy. Powinien to zostawić (nawet jak wygra) po wyborach prezydenckich, lub zostawić to dla nowego prezydenta.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rainbow
Jeździ konno


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 11


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie można dopuścić żeby potomkowie AWSu zawładnęli całą Polską, po śmierci ś.p. Prezydenta Lecha Bronek Sronek już się poczuł jako prezydent podpisując ustawy uchwalone przez swojego szefa wbrew woli ś.p. tragicznie zmarłego prezydenta mojego i moich rodaków. Po prezydenturze PO-wce zabiorą jeszcze telewizję byleby zagarnąć wszystko dla siebie, mam nadzieje ze spotka ich ten sam los co AWSu, zobaczą to samo dno a do władzy wejdą ukochani socjaliści (oby w koalicji PiS-SLD) Wtedy ten tuskowy prezydent zacznie tak samo wetować ich ustawy jak ś.p. Lechu wetował mierne notabene ustawy Tuskowe i tuskowopodobne. Ciekawe czy opinia publiczna zarzuci wówczas Komorowskiemu partyjną prezydenturę i nadużywanie weta (o ile wygra).
Wszystko w rękach młodzieży! (nie pozwólmy żeby polityk brał kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie za kopanie piłki co drugi dzień!)
Co z tego że nie będzie prezydentowej Smile (lepsza żadna niż postury typu pań z Jerry Springer Show) Dla dobra Polski trzeba na niego głosować!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 22 czerwca 2010, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm nikt nie pamięta afer za zarządów kaczyńskiego ?
Afera Doktora G., gdzie Ziobro na konferencji wypowiada słowa "Ten Pan już nikogo nie zabije" ?
Próba wrobienia Leppera ?
Beaty Sawickiej ?
Akcja z Barbarą Blidą ?
Próba "przekupienia" Beger i reszty z Samoobrony ?

Czy serio wyborcy PiS nie pamiętacie tych faktów ? mam 17 lat a pamiętam wszystkie, a było tego w ch** więcej.
Nikt nie pamięta obietnicy Jarka że jak brat zostanie prezydentem to on premierem nie będzie ?
3 miliony mieszkań ? ktoś to pamięta ?


serio przypomnijcie sobie jak było a nie pierdolicie ciągle o wielkiej zmianie jarusia jak to się zmienił po śmierci brata...


jak ktoś wyżej pisał : ciemny naród.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 22 czerwca 2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja napisze dla jelopow wszechwiedzacych.

Gospodarka reaguje na decyzje rzadowe z poslizgiem 2-3 lat, a nie od razu po decyzji.

Potem pierdolicie bez sensu i bez namyslu po liderach, ze to przez obecny rzad jest tak czy tak.

I do tego jelopa twierdzacego, ze kaczynski jest prawdomowny:
http://www.skubi.net/obiecanki2-a6.html
było tego kolo setki, ale nie chce mi się teraz szukac. (mam gdzies to na poczcie, ale nie chce mi się szukac)

Co do wetowanych ustaw i podpisanych. Przypisujecie zasluge Kaczynskiemu ze podpisal 870 (czy ile tam jest) ustaw i wielbicie go pod niebiosa. A kto te ustawy tworzyl i zatwierdzal? on? Widac, ze rzad jest aktywny skoro tyle ustaw poszlo do podpisu i zadna w tym zasluga sp. prezydenta, który jedynie podpis skladal. Jak tylko brat powiedzial co mu nie pasi, to wetowal, najczesciej to co mialo sporo zmienic. Nie mowiac o tym ze nawet nie patrzyl komu ordery przyznaje.

Widze ze nie macie kompletnie swoich pogladow, jedynie co to powtarzacie co wam powiedza. Np. "to TVN i GW wina, oni sa zli" tylko k**wa może 5% osob oglada i czyta to zeby miec jakieś poglady polityczne, reszta ma to w d*pie bo i tak ma zdanie wyrobione i zadne tvny itp tego nie zmienia, ale wy i tak będziecie pierdolic. Wszystko co negatywne o kims lapiecie jak tonacy powietrze, nie majac kompletnie nic na potwierdzenie tego.

Paranoja jak ograniczeni ludzie sa w Polsce, zeby lapac tak łatwo bzdurne notki politykow. I powiedzcie jak się nie wkurwiac widzac takie podejscie ludzi?

A tak w ogole
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3302649,aktualnosc.html
Majac w nazwie prawo i sprawiedliwosc kolejny raz się odwolywac to już niezle zaklamanie.

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] Khasius dnia 22 czerwca 2010, 17:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 22 czerwca 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rainbow napisał:
Nie można dopuścić żeby potomkowie AWSu zawładnęli całą Polską, po śmierci ś.p. Prezydenta Lecha Bronek Sronek już się poczuł jako prezydent podpisując ustawy uchwalone przez swojego szefa wbrew woli ś.p. tragicznie zmarłego prezydenta mojego i moich rodaków. Po prezydenturze PO-wce zabiorą jeszcze telewizję byleby zagarnąć wszystko dla siebie, mam nadzieje ze spotka ich ten sam los co AWSu, zobaczą to samo dno a do władzy wejdą ukochani socjaliści (oby w koalicji PiS-SLD) Wtedy ten tuskowy prezydent zacznie tak samo wetować ich ustawy jak ś.p. Lechu wetował mierne notabene ustawy Tuskowe i tuskowopodobne. Ciekawe czy opinia publiczna zarzuci wówczas Komorowskiemu partyjną prezydenturę i nadużywanie weta (o ile wygra).
Wszystko w rękach młodzieży! (nie pozwólmy żeby polityk brał kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie za kopanie piłki co drugi dzień!)
Co z tego że nie będzie prezydentowej Smile (lepsza żadna niż postury typu pań z Jerry Springer Show) Dla dobra Polski trzeba na niego głosować!


HELL YEAH! z tym ze wsrod mlodziezy jarek przegral i to sporo z tego co widzialem, za to kaczorex wygral wsrod emerytow. racja, wszystko w rekach mlodziezy co by jarka nie wybrac a pan który napisal slowa ktore zacytowalem to jak widze jakiś fanatyk skoro dla jarusia jest w stanie polaczyc w koalicje lewice i prawice o.O tzn ze nie masz zadnych pogladow skoro myslisz ze taka koalicja jest mozliwa, a jeśli dojcie do PIS-SLD tzn ze pisowcy dla wladzy sa w stanie sprzedac wlasna matke. gz idioci.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartok
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 8


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
hmmm nikt nie pamięta afer za zarządów kaczyńskiego ?
Afera Doktora G., gdzie Ziobro na konferencji wypowiada słowa "Ten Pan już nikogo nie zabije" ?
Próba wrobienia Leppera ?
Beaty Sawickiej ?
Akcja z Barbarą Blidą ?
Próba "przekupienia" Beger i reszty z Samoobrony ?
.



1 To ze lekarz został złapany na korupcji nikogo nie obchodzi , wszyscy tylko o jednym niefortunnym zdaniu.
2 Jakie k**wa wrobienie??? Normalna prowokacja CBA, Lepper był podejrzany o takie rzeczy to go chcieli złapać na gorącym uczynku
3 Beata S to była posłanka PO ,ale dojebałeś...
4 każdy kto ma troszkę rozumku wie ze Blida zabiła eis bo była zamieszana w aferę węglowa , co myślałeś ze ja zabili??? niby po co?? ona nic nie znaczyła wtedy
5 Polityka , polityka , to ze Pis zachęcał posłów samoobrony do przejścia na ich stronę to nic złego , a o żadnych przekupieniach nie słyszałem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 22 czerwca 2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rainbow napisał:
(...)Bronek Sronek już się poczuł jako prezydent podpisując ustawy uchwalone przez swojego szefa wbrew woli ś.p. tragicznie zmarłego prezydenta mojego i moich rodaków.


Tak się składa, że zwłoki Prezydenta mają g*wno do gadania, tak samo obywatele (wyobraź sobie, jakby mieli robić referendum o każdą jedną małą ustawę), a podpisywanie ustaw to jeden z obowiązków p.o. Prezydenta. Uważasz więc, że lepiej byłoby, gdyby p.o. Prezydenta nie wypełniał swoich obowiązków? Wink Twój post brzmiał jak ofiarna próba uratowania świata przed zagładą.

Boje się o swoją przyszłość czytając tutaj poglądy niektórych z Was, dotychczas myślałem, że na Kaczora głosują tylko stare niedouczone matoły i że po śmierci tego pokolenia Kaczor odejdzie w zapomnienie... A jednak nie Shocked

Ale u mnie w domu panika się zrobiła, jak w pewnym momencie się okazało, że Kaczyński traci niecały 1% do Bronka Shocked Nigdy wcześniej nie widziałem rozdzwonionych telefonów o 1. w nocy :E Jeden mały człowiek a ile strachu budzi, kto by pomyślał...


Ostatnio zmieniony przez KD Maciuś dnia 22 czerwca 2010, 17:40, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 22 czerwca 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla tych co plują jadem na jedną lub drugą stronę to powiem jeszcze tylko, że można dyskutować, ale nikogo nie wolno obrażać, wyśmiewać i wyzywać za jego poglądy*
Khasius, nie życzę sobie nazywania mnie jełopem, nie potrafisz napisać czegoś konstruktywnego bez wyzwisk? :wink:
*tekst zaczerpnięty z demotów Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
Nie chce mi się tutaj za bardzo rozpisywac, wiec zapytam tylko: Abszt, a czy wg Ciebie ciagle podsluchy nie sa godzeniem w ludzka prywatnosc?

Przyznam się bez bicia, że o tych podsłuchach nie słyszałem. A odpowiadając na pytanie: Oczywiście, że tak. Ale podsłuchy to trochę też inna rzecz niż ustawa ingerująca w sprawy rodzinne, nie umnieszając oczywiście faktu, że godząca w prywatność.

Maciek napisał:
Boje się o swoją przyszłość czytając tutaj poglądy niektórych z Was, dotychczas myślałem, że na Kaczora głosują tylko stare niedouczone matoły i że po śmierci tego pokolenia Kaczor odejdzie w zapomnienie... A jednak nie Shocked


A co masz do czyichś innych poglądów. To każdego indywidualna sprawa, a jak się boisz to dygaj dalej.

Khasius napisał:
Co do wetowanych ustaw i podpisanych. Przypisujecie zasluge Kaczynskiemu ze podpisal 870 (czy ile tam jest) ustaw i wielbicie go pod niebiosa. A kto te ustawy tworzyl i zatwierdzal? on? Widac, ze rzad jest aktywny skoro tyle ustaw poszlo do podpisu i zadna w tym zasluga sp. prezydenta, który jedynie podpis skladal. Jak tylko brat powiedzial co mu nie pasi, to wetowal, najczesciej to co mialo sporo zmienic. Nie mowiac o tym ze nawet nie patrzyl komu ordery przyznaje.


Przeczytaj jeszcze raz, odnośnie czego i komu napisałem o ustawach. Nikt tutaj w ten sposób nie wielbi kogokolwiek. Za to Ty masz problemy ze zrozumieniem kontekstu.

Kiciak napisał:
a jeśli dojcie do PIS-SLD tzn ze pisowcy dla wladzy sa w stanie sprzedac wlasna matke. gz idioci.


Takie Info: Teraz zarówno Ty jak i inni będą mieli możliwość sprzedania własnej matki, gdyby chcieli Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 22 czerwca 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Przeczytaj jeszcze raz, odnośnie czego i komu napisałem o ustawach. Nikt tutaj w ten sposób nie wielbi kogokolwiek. Za to Ty masz problemy ze zrozumieniem kontekstu.

chciałem już nie kontynuowac tego tematu ale widze ze twardo idziesz w swoje.
Ustawa ustyawie nierowna. Kaczynski może i zawetowal 18 ale za to były to tego wazniejsze i glosniejsze, te ktore mialy znaczaco wplynac na zycie spoleczenstwa. To by dalo dodatkowych wyborcow PO wiec pyk pyk jarus do leszka telefon zeby wetowal i znacznie opoznil wprowadzenie jej w zycie... pa;*

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Cytat:
Przeczytaj jeszcze raz, odnośnie czego i komu napisałem o ustawach. Nikt tutaj w ten sposób nie wielbi kogokolwiek. Za to Ty masz problemy ze zrozumieniem kontekstu.

chciałem już nie kontynuowac tego tematu ale widze ze twardo idziesz w swoje.
Ustawa ustyawie nierowna. Kaczynski może i zawetowal 18 ale za to były to tego wazniejsze i glosniejsze, te ktore mialy znaczaco wplynac na zycie spoleczenstwa. To by dalo dodatkowych wyborcow PO wiec pyk pyk jarus do leszka telefon zeby wetowal i znacznie opoznil wprowadzenie jej w zycie... pa;*


To już nawet szkoda komentować.
Raz - nie pisałem tego do Ciebie,
Dwa - Wymień te ustawy z marszu, skoro twierdzisz, że tak miały wpłynąć na życie (także twoje)...
Trzy - masz bilingi rozmów braci Kaczyńskich?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 22 czerwca 2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Majkel napisał:
Cytat:
Przeczytaj jeszcze raz, odnośnie czego i komu napisałem o ustawach. Nikt tutaj w ten sposób nie wielbi kogokolwiek. Za to Ty masz problemy ze zrozumieniem kontekstu.

chciałem już nie kontynuowac tego tematu ale widze ze twardo idziesz w swoje.
Ustawa ustyawie nierowna. Kaczynski może i zawetowal 18 ale za to były to tego wazniejsze i glosniejsze, te ktore mialy znaczaco wplynac na zycie spoleczenstwa. To by dalo dodatkowych wyborcow PO wiec pyk pyk jarus do leszka telefon zeby wetowal i znacznie opoznil wprowadzenie jej w zycie... pa;*


To już nawet szkoda komentować.
Raz - nie pisałem tego do Ciebie,
Dwa - Wymień te ustawy z marszu, skoro twierdzisz, że tak miały wpłynąć na życie (także twoje)...
Trzy - masz bilingi rozmów braci Kaczyńskich?

raz - oh coz za zniewaga hahah. nie mogę się odniesc do twojej wypowiedzi na FORUM PUBLICZNYM?
dwa - nie wymienie, ty także, nikt pewnie z tego forum nie wymieni...
trzy - mysle ze znasz pojecie metafory wiec nie rob z siebie coraz wiekszego idioty Wink a oina ze jarus kierowal prezydentura lesia jest moja wlasna subiektywna i nigdzie nie potriwerdzona opinia, acz patrzac trzezwo na to co się dzialo mozna coś takiego przypuscic. Nawet pomijajac ta hipoteze, lesiu kierowal się tym czym kierowalo się jarus - dobrem PiSu, a dokladniej 'jak zrobić tak zeby było zle dla PO' Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 22 czerwca 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:

raz - oh coz za zniewaga hahah. nie mogę się odniesc do twojej wypowiedzi na FORUM PUBLICZNYM?
dwa - nie wymienie, ty także, nikt pewnie z tego forum nie wymieni...
trzy - mysle ze znasz pojecie metafory wiec nie rob z siebie coraz wiekszego idioty Wink a oina ze jarus kierowal prezydentura lesia jest moja wlasna subiektywna i nigdzie nie potriwerdzona opinia, acz patrzac trzezwo na to co się dzialo mozna coś takiego przypuscic. Nawet pomijajac ta hipoteze, lesiu kierowal się tym czym kierowalo się jarus - dobrem PiSu, a dokladniej 'jak zrobić tak zeby było zle dla PO' Smile


1. Możesz, ale nie musisz.
2. Jeszcze wczoraj czy przedwczoraj mógłbym wymienić kilka, teraz pamiętam jedynie taką o radiofonii i telewizji.
3. Czy Ty wiesz chociaż czym jest przenośnia? Ja jej tam nie widzę. Prędzej powiedziałbym, że wkradła się tam ironia, nawet pozbierałby tam okruchy sarkazmu anieżeli przenośni. Poczytaj książkę Lakoffa i Johnsona zamiast używać wyrazów, których nie znasz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 22 czerwca 2010, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Majkel napisał:

raz - oh coz za zniewaga hahah. nie mogę się odniesc do twojej wypowiedzi na FORUM PUBLICZNYM?
dwa - nie wymienie, ty także, nikt pewnie z tego forum nie wymieni...
trzy - mysle ze znasz pojecie metafory wiec nie rob z siebie coraz wiekszego idioty Wink a oina ze jarus kierowal prezydentura lesia jest moja wlasna subiektywna i nigdzie nie potriwerdzona opinia, acz patrzac trzezwo na to co się dzialo mozna coś takiego przypuscic. Nawet pomijajac ta hipoteze, lesiu kierowal się tym czym kierowalo się jarus - dobrem PiSu, a dokladniej 'jak zrobić tak zeby było zle dla PO' Smile


1. Możesz, ale nie musisz.
2. Jeszcze wczoraj czy przedwczoraj mógłbym wymienić kilka, teraz pamiętam jedynie taką o radiofonii i telewizji.
3. Czy Ty wiesz chociaż czym jest przenośnia? Ja jej tam nie widzę. Prędzej powiedziałbym, że wkradła się tam ironia, nawet pozbierałby tam okruchy sarkazmu anieżeli przenośni. Poczytaj książkę Lakoffa i Johnsona zamiast używać wyrazów, których nie znasz.

slonko...
oryginal:
jarus telefon do lesia
tlumaczenie:
jarus za pomoca aparatu telefonicznego nawiazuje rozmowe z lesiem
interpretacja:
jarus rozmawia z lesiem

tylko o to mi chodzilo, czy to takie K.U.R.W.A trudne?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?