Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kolejny wielki turniej! Tym razem ponad 30 000 PLN w puli!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 20 lipca 2010, 12:35    Temat postu: Kolejny wielki turniej! Tym razem ponad 30 000 PLN w puli! Odpowiedz z cytatem  

Już 26 lipca startuje bezsprzecznie największy turniej on-line w historii TrackManii Nations Forever! Organizator SteelSeries TMNF Cup, Playall, przygotował dla fanów naszej gry niespotykane dotąd nagrody. W puli znajduje się bowiem grubo ponad 30 tysięcy złotych! Ponad połowa z tej kasy do wygrania jest w gotówce! Wygrać mogą aż 33 osoby! A wszystko to w trybie... Time Attack. Szczegóły niżej. [more]

Przez trzy tygodnie, począwszy od 26 lipca, gracze będą rywalizować na jednej mapie (co tydzień innej), by osiągnąć na niej jak najlepszy rezultat. Każdego tygodnia uhonorowana zostaje pierwsza dziesiątka! Do każdego z TOP10 trafia 100 euro w gotówce, klawiatura SteelSeries Zboard, podkładka SteelSeries 9HD oraz Kaspersky Internet Security 2011 (nie podano na jaki okres). Z każdej tury eliminacji tylko trójka trafia do wielkiego finału, gdzie 28 sierpnia będzie miała miejsce walka o nagrody główne, które prezentują się następująco:

1.
  • 1000€ w gotówce
  • klawiatura SteelSeries Merc Stealth
  • myszka laserowa SteelSeries Xai
  • headset SteelSeries Siberia v2 (biały)
  • podkładka SteelSeries 9HD
  • 6GB RAM DDR3 Kingston HyperX (1800MHz)
  • Kaspersky Internet Security 2011


2.
  • myszka laserowa SteelSeries Xai
  • headset SteelSeries Siberia v2 (biały)
  • podkładka SteelSeries 9HD
  • Kaspersky Internet Security 2011


3.
  • myszka laserowa SteelSeries Xai
  • podkładka SteelSeries 9HD


Ponadto, każdego tygodnia zostanie wylosowana jedna osoba (warunkiem jest ukończenie trasy przynajmniej raz), która otrzyma douszne słuchawki od Steelseries oraz Kaspersky Internet Security 2011.

Od wczoraj można trenować już jedną trasę, jednak nie wiadomo, czy jest to trasa na którąś z tur eliminacyjnych, finałowa, a może to tylko przedsmak tego, co czeka uczestników we właściwych etapach turnieju. W każdym razie, aktualny ranking na tej mapie znajduje się pod tym adresem.

W tym miejscu chciałbym jeszcze dodać, iż największym turniejem kiedykolwiek przeprowadzonym był Verizon PlayLinc TrackMania Tournament. Pewnie część ze starej gwardii już zapomniała o tych rozgrywkach, a nieco nowsi użytkownicy nie mogą mieć o tym bladego pojęcia. Przypomnę więc, że blisko cztery lata temu najlepsza dziesiątka turnieju otrzymała łącznie 40 tysięcy dolarów amerykańskich. Już wtedy w czołówce znalazł się aktualny dominator sceny TrackManii - Kalle "Frostbeule" Videkull - Szwed zajął tam drugiej miejsce i zgarnął 8k.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
kimer
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Strzałków

PostWysłany: 20 lipca 2010, 12:55    Temat postu: Zapisy Odpowiedz z cytatem  

Jak się zapisywać??
_________________
KIMER ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 lipca 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
jedyne co musicie zrobić to założyć konto na stronie PlayAll.com.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 20 lipca 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nice. TA sucks.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 20 lipca 2010, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierwszy od wieeelu miesiecy turniej w ktorym zapykam ;D
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 20 lipca 2010, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze trzeba będzie używać tego czegoś.
Arrow http://www.playall.com/download/gamerclient

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 21 lipca 2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To źle, że trzeba będzie używać? Pula jest dość duża, nagrody też w porządku. Najlepszych czasów na pewno nie zrobię, ale warto zagrać. Ja się zapisuję.

(Dodano 21 lipca 2010, 13:50)
Nie mogę edytować poprzedniego to piszę. I pytanie może głupie, ale nigdy nie brałem udziału w takim turnieju.

Ściągnąłem tego GamerClienta, zainstalowałem, założyłem konto i teraz co? Przede wszystkim czy za udział też się coś płaci? Wiem, głupie, ale gdzie by nie kliknąć to wszędzie € widzę. I drugie pytanie - gdzie jest ten serwer z mapką na trening? W rankingu widzę, że jest Damianhhh, nawet na niezłym miejscu. Jak można wejść na ten serwer?

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 23 lipca 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Otwierasz tego Gamer Clienta i klikasz na 'Race Now' w zakładce home....
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 lipca 2010, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh, coś mało ludzie się tym interesuje ;/ Szkoda że tak ta scena się kurczy, kiedyś to by z 200 ludzi z samej polski się zapisalo ; )
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 25 lipca 2010, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedyś nie było czterech turniejów naraz (ten, TmT, GC8, WCG), a przynajmniej nie było wiadomo o tylu. Ale że ilość aktywnych graczy się zmniejsza, to prawdopodobnie fakt, choć na pełny obraz trzeba będzie poczekać do jesieni, wiadomo, że w lecie zawsze mniej osób ma ochotę na poważne treningi.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 25 lipca 2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak, ale w TmT mało który team zangażował się powaznie od nas, GC8 tak samo prawie nikt, WCG to już nie wspominam, bo zapisało się strasznie mało osób (ja też się nie zapisałem - fakt, ale ja już nie gram aktywnie bardzo ; p) i tutaj to samo... Wszystko się chyli ku dołowi niestety
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 26 lipca 2010, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwsza mapka w edycji i od razu z cutem :/ Na takie granie to powinny być bez skrótów. Przy okazji, kapkę długa ta mapka jest.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 26 lipca 2010, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taki cut który wszyscy znają i nie zmienia kolejności cp to nie cut ; p
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 lipca 2010, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam problem, otóż nie mogę się połączyć przez tego ich głupiego game clienta... Próbuje połączyć się tak jak się łączyłem przy rundzie rozgrzewkowej i wyskakuje mi coś takiego:



Miał ktoś takie coś?

(Dodano 26 lipca 2010, 17:16)
Dobra, uporałem się z tym po godzinie -.- Po prostu to jest tak zajebiście intuicyjne że o ja pi***olę... -.-

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 26 lipca 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem podobnie tyle, że nie wykrywało mi Gamer Clienta.

A u mnie jest czasem tak, że nagle wywala mnie z serwera PlayAll i TM się wyłącza. Potem pojawia się takie coś



i nie wiem o sssooo chozzziii.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 lipca 2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też to mam czasami Wink Ale nieraz jest tak, że gra mi się zawiesza i wywala po 5 sek. do pulpitu i tyle Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?