Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Siedem polskich drużyn w najlepszej setce świata
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 19:59    Temat postu: Siedem polskich drużyn w najlepszej setce świata Odpowiedz z cytatem  

Aż siedem zespołów z Polski znalazło się w najlepiej oddającym rzeczywiste umiejętności najnowszym rankingu drużyn TrackManii. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że... trzy z nich już nie istnieją. TM-Rankings zaktualizowało jednocześnie klasyfikację indywidualną - tam w najlepszej setce znajdziemy czterech Polaków. [more]

Najwyższą lokatę z Polski w rankingu drużynowym dzierży X-treme X-tea. Herbatki były przecież dziewiątą drużyną świata na zakończonym w lutym Stadium Team Championship 6. XX zajmuje głównie dzięki temu osiągnięciu 17 miejsce. W rankingu znajdziemy też inne zespoły, które utrzymują się w TOP 100 właśnie z tego powodu. Są to między innymi nieistniejące dywizje BVG (TCW - 44. miejsce), FF.X-Fi (POL - 50.) oraz dawno upadły Pure Skillers (90.). Nie można zapomnieć także o Power For Gear (46.), Kamikadze Drivers (63.) oraz New Age Racers (70.).

W klasyfikacji indywidualnej znajdziemy natomiast czwórkę "biało-czerwonych". Stawkę otwiera, po brązowym medalu na EMS VI, shief, plasując się, podobnie jak XX, na 17 miejscu. Na 28 pozycji znajdziemy za to Mikusia, co zawdzięcza występowi na ESWC we Francji. Co ciekawe, zwycięzca z Disneylandu, Norweg Gruba "Bergie" Świnia, znajduje się tylko o dwa oczka wyżej niż shief (/prywata/ z dorobkiem 269 pkt. John Very Happy /koniec prywaty/). Za Mikusiem spora przepaść i dopiero na 73 lokacie trafiamy na Nothusia, a trzy miejsca za nim (jak zwykle za nim :*) Shadow. Do czołowej setki nie udało się za to dostać Diablosowi przez małe "s", któremu zabrakło dosłownie jednego oczka do ostatniego gracza w tym jakże prestiżowym TOP 100.

Oto, jak przedstawia się ilość graczy z danego kraju w TOP 100 wg TM-Rankings.com:
  • Francja - 18
  • Niemcy - 16
  • Włochy - 7
  • Portugalia - 5
  • Holandia - 5
  • Rosja - 5
  • Ukraina - 5
  • Szwecja - 4
  • Polska - 4
  • Belgia - 4
  • Wielka Brytania - 4
  • Słowacja - 4
  • Austria - 3
  • Słowenia - 2
  • Czechy - 2
  • Brazylia - 2
  • Białoruś - 1
  • Norwegia - 1
  • Dania - 1
  • Irlandia - 1
  • Rumunia - 1
  • Turcja - 1
  • Litwa - 1
  • Kanada - 1
  • Szwajcaria - 1
  • Argentyna - 1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja się podepnę i powiem, że jak ktoś zajrzy na tm-rankings i się przerazi, jak to jego drużyna ma nieaktualny skład, albo on sam jest przypisany nie do tego zespołu co trzeba, albo jeszcze jakaś inna tragedia czy nieścisłość wpadnie w jego oko, to niech da mi znać, nr GG jest w profilu.

Gwarantuję, że nieścisłości jest dużo; w tym momencie tylko XST powinno mieć aktualny skład, bo dosłownie dzisiaj przy tym grzebałem. Cóż, byłoby dokładniej, ale odkąd nie piszę newsów na tmpolska, odtąd nie mam informacji kto przeszedł gdzie (i za ile Wink).

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 sierpnia 2010, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
To ja się podepnę i powiem, że jak ktoś zajrzy na tm-rankings i się przerazi, jak to jego drużyna ma nieaktualny skład, albo on sam jest przypisany nie do tego zespołu co trzeba, albo jeszcze jakaś inna tragedia czy nieścisłość wpadnie w jego oko, to niech da mi znać, nr GG jest w profilu.

Gwarantuję, że nieścisłości jest dużo; w tym momencie tylko XST powinno mieć aktualny skład, bo dosłownie dzisiaj przy tym grzebałem. Cóż, byłoby dokładniej, ale odkąd nie piszę newsów na tmpolska, odtąd nie mam informacji kto przeszedł gdzie (i za ile Wink).


i tak naleza ci się wielkie dzięki, bo to przeciez chyba głównie ty wpisujesz tam wyniki, dzięki czemu w ogole polacy pokazuje się w tych rankingach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 03 sierpnia 2010, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fuck a jeszcze kilka dni temu byłem w top100 ;ppp j3bana aktualizacja Smile

Polskie teamy bajeczka Smile no ale szkoda że niektóre już padły... cały czas do przodu Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 03 sierpnia 2010, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
Fuck a jeszcze kilka dni temu byłem w top100 ;ppp j3bana aktualizacja Smile


ale dużo ci z tego Laughing

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 06 sierpnia 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOL Shocked ja byłem prawie TOP 100?! Shocked czemu ja jestem na emeryturze?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?