Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
WCG Polska 2010 - finaliści wyłonieni
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 19:03    Temat postu: WCG Polska 2010 - finaliści wyłonieni Odpowiedz z cytatem  

Dziś poznaliśmy ostatniego finalistę World Cyber Games Polska 2010. Do trio Nothusia, Mikusia i Shadusia dołączył zrzęda-stronniczy admin TMPL Diav3l i to on już za dwa tygodnie stanie przed szansą reprezentowania naszego kraju na światowych finałach w Los Angeles. Jakie szanse w Warszawie ma Diav? [more]

A kij go wie i nie będę spekulował na ten temat. Trzecia tura okazała się w każdym razie najszczęśliwszą dla Krzyśka<3 i po w miarę dobrej jeździe zdołał on pokonać swojego najgroźniejszego rywala, Matusia (przy okazji największego pechowca eliminacji - trzy razy zdobywał drugie miejsce) oraz dwóch graczy New Age Racers (sry za błąd w nazwie, ale nigdy tego nie zapamiętam) - Maxca oraz Uniqa. W półfinale został za to pokonany jedyny reprezentant Universal Soldiers, który nie ogarniał, bo był g***cony (znów) u Sala na bibie. Tym samym na warszawskich zmaganiach w Złotych Tarasach do walki o bilet do Stanów stanie dwóch graczy Starych Ubogich Przegranych (news sponsorowany), jeden Uniwersalny Żołnierz a także jeden pijak Ekstremalnych Herbatek (dzięki spożyciu których wygra ten turniej). GL&HF & CU@Multikino.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż ja napisałem trochę bardziej szczegółowego newsa, ale stary pierdziel Sradoł mnie ubiegł z tym szajsem. W takim razie dołączę swojego newsa jako post:

News by Diav3l, napisał:
W końcu dotarliśmy do końca Polskich eliminacji WCG 2010. O godzinie 17.40 dnia dzisiejszego poznaliśmy ostatniego finalistę Ciap3la, któremu po równej walce z 3 rywalami udało się fartem wygrać.

W finałach zagrają czterej zawodnicy:
Shadow – Nie musiał grać w eliminacjach, dostał zaproszenie z powodu ubiegłorocznego zwycięstwa w Polskich kwalifikacjach do mistrzostw świata.
MikuŚ – Zwycięzca pierwszej tury eliminacji
Nothing – Zwycięzca drugiej tury eliminacji
Diav3l – Zwycięzca trzeciej tury eliminacji

Opiszę po trochu każdą z rund:

Pierwsza tura:
Do finału niespodziewanie nie dostał się Nothing, który spóźnił się na mecz i musiał grać ze stratą 50 pkt do pierwszego. Mimo szaleńczej pogoni za Matu i Mikusiem nie udało mu się dostać do finału. Finał był walką 3 graczy Matu, Mikusia i Jeffreya, Maxc wyraźnie odpuścił. Po zaciętym pojedynku miejsce na finałach krajowych zdobywa MikuŚ.

Wyniki pierwszej tury:
1. MikuŚ
2. Matu
3. Jeffrey
4. Maxc

Druga tura:
Można było powiedzieć, kto będzie dominował w tej turze. Nothing która odpadł w 1 turze na pewno chciał pokazać na co go stać, no i pokazał. Do finału przeszedł bez problemu, a razem z nim Matu, Jeffrey i Tun3r, z czego ten ostatni nie pojawił się na meczu finałowym. Już od początku Nothing narzucił mocne tempo i pomimo paru błędów nikt nie zdołał go dogonić. Wygrał z przewagą ok 30 pkt, a Matu i Jeffrey z taką samą ilością pkt uplasowali się na 2 miejscu.

Wyniki drugiej tury:
1. Nothing
2. Matu
2. Jeffrey
4. Tuner

Trzecia, ostatnia tura:
Matu po dwóch wcześniejszych turach pewnie czuł nie dosyt, że był blisko zdobycia miejsca w finale i w tej turze miał na to miejsce jeszcze większą ochotę niż wcześniej. No i nie udało się, ale za to pobija rekordy Mor_ola w zajmowaniu drugiego miejsca. Już w ćwierć finale mała niespodzianka, finalista z poprzednich tur Jeffrey odpada po walce z Oddem i Maxcem. W pół finale kolejna, Tun3r po słabej jeździe nie był w stanie nawet pomarzyć o finale, być może to nie był jego dzień w każdym bądź razie Matu i Uniq dostają się do finału. Finał moim zdaniem dość ciekawy i najbardziej wyrównany. Wszyscy jeździli blisko siebie, dopiero na mapie Classic Diav3l zdobywa trochę większe prowadzenie i fartem udaje mu się je utrzymać, aż do końca, czym jest zaskoczony, że wygrywa z takimi żal czasami na mapie AlienSkill.

Wyniki trzeciej i ostatniej tury:
1. Diav3l
2. Matu
3. Uniq
4. Maxc

Pragnę wyróżnić parę osób za dobrą grę i pokazania się z dobrej strony podczas tych eliminacji.

Matu – Największy przegrany tych eliminacji, trzykrotnie stawał na drugim stopniu podium. Widocznie nie miał szczęścia.
Jeffrey – Nowy talent, lecz jeszcze bez większych sukcesów, dwukrotnie grał w finale i zajmował odpowiednio trzecie i drugie miejsce.
Maxc – Gracz już starszy stażem niż poprzednicy lecz dopiero teraz pokazał, że nie zamierza się poddać i że może jeszcze coś zawojować. Dwukrotnie grał w finale zajmując dwa razy ostatnie czwarte miejsce.
TheBill – Również młody talent który grał w trzech pół finałach lecz nie miał na tyle szczęścia by dostać się do finału. Podczas ostatniego pół finału z powodu problemów technicznych nie dotarł na mecz.
Uniq – Mimo krótkiego treningu udało mu się dostać do ostatniego finału i pokazać się z dobrej strony.
Etis – Nadeowiec, który pierwszy raz grał na mapach technicznych zdołał z dość dobrym czasem przejść kwalifikacje w drugiej turze.

Chciałbym również wymienić dwóch zawodników którzy dali ciała po całości Tun3r i Srodowicz, aż żal cokolwiek pisać Very Happy

Gratulacje dla finalistów i wszystkich którzy byli blisko zdobycia miejsca w finale.

Zapraszam wszystkich na finały WCG w Trackmanii 22 sierpnia do Warszawy które odbędą się w sporym centrum handlowym Złote Tarasy przy dworcu centralnym w sali kinowej Multikina.

_________________



Ostatnio zmieniony przez [POL] Diav3l dnia 08 sierpnia 2010, 20:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hyh, nie ma to jak zgranie w 'redakcji'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tuner Happy ajj dlaczego przegrałeś czyżbyś coś spożywał a panna Ola Ci dopingowała Happy hahaha Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
w sporym centrum handlowym Złote Tarasy przy dworcu centralnym w sali kinowej Cinema City.


Faild, wcg jest w Multikinie :f

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*K3YC@M* napisał:
Diav3l napisał:
w sporym centrum handlowym Złote Tarasy przy dworcu centralnym w sali kinowej Cinema City.


Faild, wcg jest w Multikinie :f


Sam się dziwiłem, że ma się to odbywać w Cinema City, a partner to multikino Very Happy Sam nie wiem skąd wziąłem to Cinema City Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
Tuner Happy ajj dlaczego przegrałeś czyżbyś coś spożywał a panna Ola Ci dopingowała Happy hahaha Happy

Wy kurwy! I mnie nie zaprosiliśta ! Ja sobie zapamiętam! Imprezujecie beze mnie?! O ch**. Nie lubię Was. Foch.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
druid
V.I.P.


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 19
Skąd: z Nothingowa

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 20:43    Temat postu: Re: WCG Polska 2010 - finaliści wyłonieni Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Do trio Nothusia, Mikusia i Shadusia dołączył zrzęda-stronniczy admin TMPL Diav3l i to on już za dwa tygodnie stanie przed szansą reprezentowania naszego kraju na światowych finałach w Los Angeles.

Graty Diav. Niestety nie mogłem popatrzeć jak tego dokonałeś.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie pogratuluje Ci za to, że nie wspomniałeś o moich 2 próbach i 2 krotnych wejściem z 16 miejsca ! Z mojej beznadziejnej gry (z wiadomych powodów Very Happy) Jestem tak zły na Ciebie, że na WCG przyczynie się do Twojej przegranej (by %) haha ! Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 sierpnia 2010, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Muehehehe, Diav3l, mowilem ze wygrasz 3 ture, a ty: "jasne jasne, idz lepiej na WCG TV" Happy

btw. jak w multikinie zobaczycie ostrego zjeba - to będę ja! Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 09 sierpnia 2010, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:

btw. jak w multikinie zobaczycie ostrego zjeba - to będę ja! Laughing


To faktycznie niesamowicie się wyróżniasz spośrod sceny tm ;e

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 sierpnia 2010, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratulacje Diav stara dupo Very Happy! Solidny skład finału. Powodzenia wszystkim w Warszawie i nie obżerać się MC'bułkami z kropką HappyD
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?