Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
czemu ten topic zostal zamkniety?
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 3:49    Temat postu: czemu ten topic zostal zamkniety? Odpowiedz z cytatem  

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=152376&highlight=#152376

nie rozumiem, czemu ten temat zostal zamkniety.
mimo ze chhlopaki pisali grubymi literkami i nie wiedzieli, jak się pisze trackmaniji, mysle, ze nie powinnismy się zachowywac tak, ze im poprostu temat zymykamy.

jednak robia trasy, napisali pierwszy post i kto wie, może z nich się zrobi jakiś next cobham lub wally.

moim zdaniem nie powinienes zamykac tematu.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 14 sierpnia 2010, 4:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 4:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc, po kolei:
@Vojak

1) Moderator/Admin powinien egzekwować zapisy regulaminu. Nie widzę żadnego złamanego punktu który mógłby skutkować zamknięciem tematu. Może vojak mógłby jakoś rozwinąć przyczynę która zaskutkowała threadblockiem?

2) Przychodzi newfag na forum, zrobił trasę, film nawet (widzieliście newbie robiącego film specjalnie dla forum?), a tu trach - blok. Nie za ostro? A przypomnijcie sobie wasze zaczątki...

3) "Pisz ładnie i z sensem" - dla mnie jego post był bardziej sensownie i klarownie napisany niż niektóre Jakuba, iama i innych podobnie piszących ludzi (bez dużych liter, przecinków, kropek etc.). "Trak manij" i im podobne to typowe błędy dla nieobytych w środowisku, a nie nieoczytanych.

4) Jak już chcesz interweniować, to popraw post, wykreśliłbyś chociaż bolda.

@Jakub

Też nie rozumiem, nie jesteś sam. Mam nadzieję że vojak naświetli nam nieco sprawę.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 4:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgłoście to do 'Pod napięciem'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 4:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ranga admina/moderatora do czegoś zobowiązuje, skoro zostałeś wybrany spośród tych 9460 do zarządzania tym kurwidołkiem, voj4ku, to wypada robić to rzetelnie i solidnie, czyli m.in. pomagać nowym userom w dobrym starcie na forum, wskazywać im błędy jakie popełniają, wreszcie zachęcać k**wa do aktywnego udzielania się na tej ospałej ostatnio scenie, bo bez napływu nowych graczy naprawdę nastanie tu jedna wielka chujnia

zamykanie tematu nowemu użytkownikowi na pewno do takich działań nie należy, zabijasz w świeżakach chęć dalszego asymilowania się ze sceną
twoim zadaniem jest wyjaśnienie k**wa co gdzie jak robi źle, co widać, przychodzi ci z wyjątkową trudnością

ale pewnie, łatwiej uznać kogoś z góry za debila, zamknąć mu temat, wskazać drzwi, żeby wypierdalał i wziąć się za organizację kolejnego przedsięwzięcia, którym interesuje się 4-5 luda, by potem pisać jak to bardzo bierze się udział w rozwijaniu sceny, srać na taki tmpl crew

wiem, że post jest głupi i nielogiczny, i pewnie będzie mi później za niego wstyd ale jebać to Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ty się nie odzywaj panie płatek sniadaniowy, bo wczoraj nazwałes mnie "jebanym chlorem", jak bylem najebany. ;/ fajne mg jakub, wezcie do siebie ksd Exclamation
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakbu płacze przy kaczmarku! sialalala! Very Happy
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej dertas,
ordon coś tam mi mowi o platkach na sniadanie.
ja nic nie czaje.

proszę dajta mi spoko!!

ja slucham kaczmarka i placze! Sad
http://www.youtube.com/watch?v=NTNcxGVgn9I

może być, odron?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MACIEK W GRUDNIU STRAVCIŁ ŻYCIE!! to ja się pytam czemu taki lata po forumie kd?!

w piosensce nie ma nic o Szymonie i o Jakubie, wiec NIE może być!

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
MACIEK W GRUDNIU STRAVCIŁ ŻYCIE!! to ja się pytam czemu taki lata po forumie kd?!

w piosensce nie ma nic o Szymonie i o Jakubie, wiec NIE może być!


k**wa ordon, nie daje się z toba dogadac na gg.
czy ty mi mowisz, ze maciek z kd umarl?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a gdzie ci k**wa napisalem, że MACIEK Z KD? :shock: zacytowałem k**wa z piosenki. Razz nie sraj w gacie.
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Winy z mojej strony nie widzę. Miałem powód zamknąć temat gdyż osoba ta nie dopasowała się do wzoru: http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6101 po 2gie, jakby to napisali ładnie i poprawnie, nie stosując się do wzoru to bym nie zamknął tematu, lub sam bym go przepisał. Nie zamykam tematów hurtowo więc nie wiem o co ten cały huk i krzyk. Po 3cie to widząc odpowiedzi w temacie nie było go sensu trzymać. Po 4 te dla mnie każdy nowy tworzący jest ważny. Widząc trasy Santacruza kazałem mu napisać tutaj temat, i co? Teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Trackmakerów. Po 4 napisałem PW żeby poprawnie napisać temat. Zawsze informuje jak zamykam, usuwam temat, bo nie da się dać powodu tak jak jest to w ostrzeżeniach. Dziękuje za przeczytanie tego postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W temacie napisałeś

voj4k napisał:
jeśli chcesz założyć pisz go ładnie i z sensem...


Zamiast zostawić i poczekać aż poprawią to zamknąłeś i koniec. Teraz założą nowy temat (co też będzie pewnie uznane za spam), znów będzie coś nie tak i sru! znów zablokujesz. Każdy kiedyś zaczyna i nie musi od razu idealnie stosować się do zasad.


voj4k napisał:
to widząc odpowiedzi w temacie nie było go sensu trzymać

Można było usuńąć te odpowiedzi i dalej czekać na poprawkę tematu.


voj4k napisał:
napisałem PW żeby poprawnie napisać temat

Mogli to zrobić w tym zamkniętym temacie. A tak muszą zakładać nowy. Wkurzajcie dalej nowych mapmakerów i dziwcie się czemu ciągle ci sami autorzy dają trasy na PL.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Regulamin wyraźnie mówi:

Cytat:
- wymierzane kary nie mogą być publicznie dyskutowane na forach. Zażalenia lub pytania o kary powinny być omawiane bezpośrednio z Moderatorem, który wymierzył karę.


Zamykam temat.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?