Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy By SenNocy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 0:47    Temat postu: Trasy By SenNocy Odpowiedz z cytatem  

Edit: 1 post usunięty nieaktualny wszystkie mapki stare i nowe (lepsze dużo) są pod tym adresem:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=auto%23auto

PS: Zaglądajcie od razu na ostatnie strony z nowymi mapkami bo kłótnie z innymi graczami poniżej są nieaktualne i rozwiązane Smile

Njanowsze mapki i lepsze będą zawsze miały screeny Smile stare nie mają

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543


Ostatnio zmieniony przez SenNocy dnia 30 października 2010, 15:28, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scianolaz - jest dosc szybka? jedziesz prosty odcinek drogi na fs, a pozniej musisz no-driftem wchodzic w zakrety. To nie jest zadna pulapka, tylko brak płynności trasy. Moja ocena - 0/10

Beczka - WTF?! 50 petli bez zmiany kamery i bądź tu madry gdzie wycelowac w zjazd ;f Do jakiej klasy to zaliczyc? Mnie się już bardziej nadeo podoba.. jadę najszerszym zakretem jaki jest mozliwy, robię speed ponad 400km/h, a Ty ustawiasz przejscie ze skosnej trasy na prosta, z tego mniejszego elementu? wylatuje w powietrze, nawet nie trafiam w trase, gdyby to było jeszcze tak ustawione ze się trafi z powrotem ;/ 0/10

SpeedWay - chyba najlepsze z tego co Ci wyszlo, bo nie ma takich wielkich bledow, zwykly speed track, albo coś w stylu nadeo ;f jedynie znow kamera na petli.. 2/10 na zachęte

Extreme 1 - N/C


Nie zniechecaj się, rob kolejne mapy, tylko poprawiaj bledy.

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasy w ogóle nie płynne a przejazd z filmików, żeby nikogo nie obrażać nie najlepsze gracz widać, że tylko gra an strzałkach i puszcza gaz zamiast robić drift na zakrętach. Ogólnie widać i po robiącym i po jeźdżacym, że gracie około 2 miesięcy maks w trackmanię Poczytajcie ten poradnik jak zrobić drift. Trasy techniczne się przejeżdża bez puszczenia gazu. I róbcie trasy maks do 1 minuty, bo nikomu nie będzie się chciało dłuższej jechać. http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=1132&start=0
W każdym razie gl na przyszłość
PS zobaczcie na przykład tą trasę i obejrzyjcie rekord świata klasyka trackmanii stary Hock

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barthezz napisał:
Scianolaz - jest dosc szybka? jedziesz prosty odcinek drogi na fs, a pozniej musisz no-driftem wchodzic w zakrety. To nie jest zadna pulapka, tylko brak płynności trasy. Moja ocena - 0/10

Beczka - WTF?! 50 petli bez zmiany kamery i bądź tu madry gdzie wycelowac w zjazd ;f Do jakiej klasy to zaliczyc? Mnie się już bardziej nadeo podoba.. jadę najszerszym zakretem jaki jest mozliwy, robię speed ponad 400km/h, a Ty ustawiasz przejscie ze skosnej trasy na prosta, z tego mniejszego elementu? wylatuje w powietrze, nawet nie trafiam w trase, gdyby to było jeszcze tak ustawione ze się trafi z powrotem ;/ 0/10

SpeedWay - chyba najlepsze z tego co Ci wyszlo, bo nie ma takich wielkich bledow, zwykly speed track, albo coś w stylu nadeo ;f jedynie znow kamera na petli.. 2/10 na zachęte

Extreme 1 - N/C


Nie zniechecaj się, rob kolejne mapy, tylko poprawiaj bledy.


sory co do beczki to jeszcze nie opanowałem zmiany kamery ale pisałem JESTEM NOWY..... a "scianolaz" to po prostu tam trzeba użyć hamulca? wiesz? ... ale mniejsza mimo wszystko dzięki za ocenę czekam na następną... chodzisz nie myślałem ze tak nowe osoby mieszacie z błotem....

pisałem:
"Co do tras to wiem ze są nie kompletne albo nie wykończone na płynna jazdę ale ja wolę robić trasy dające popalić nie prędkością a wymuszeniem znajomości drogi, pułapkami oraz umiejętnym stosowaniem hamulca Happy myślę ze w przyszłości jak trochę się poduczę robić trasy to będą one bardziej płynne, dynamiczne i umożliwiające osiąganie stałej wielkiej
prędkości ale póki co zaczynam i proszę o wyrozumiałość "



Jarosiek- nie wiele się pomyliłeś nie gramy 2 miechy tylko 2 tygodnie wiec najgorzej nie jest Wink

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarosiek napisał:
Trasy w ogóle nie płynne a przejazd z filmików, żeby nikogo nie obrażać nie najlepsze gracz widać, że tylko gra an strzałkach i puszcza gaz zamiast robić drift na zakrętach.


Jeżeli tylko jesteś w stanie wysłać mi pada lub jakiś sprzęt elektroniczny dzięki któremu będę w stanie płynniej jeździć, jestem gotów nauczyć się driftów i takich tam Smile

A tak poza tym, niestety nie udało mnie się znaleźć Twoich wysokich osiągnięć drogi kolego, więc bądź miły i nie mieszaj nas tak bardzo z błotem jak to dobrze ujął SenNocy.

Pozdrawiam i proszę o WYROZUMIAŁOŚĆ!
Jeżeli wiecie co to w ogóle znaczy ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To najpierw się nauczcie jako-tako jeździć, a potem robcie pod to trasy.. =...=

edit: @Fajf, po co pad, skoro na klawie mozna spokojnie bocic?
a co do Jarosia..
Widac ze się nie znasz na TM ani jej polskiej scenie.. Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako-tako już jeździmy, nie wiem czy widziałeś nasze filmy? Smile

A co do pada, napisałem to ponieważ Jarosiek ironicznie przedstawił to, że jeżdżę na strzałkach.

Ale dzięki za takie posty, widać że wiesz co znaczy kultura i uszanowanie czyiś umiejętności oraz poświecenia Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jako tako to nie jeździcie i prędko nie będziecie...a filmik przedstawia jakiegoś speeda który bez problemu da się przejechać z lepszym czasem...
ktoś dał trase hoka, z niej zrób film i i zobaczymy czy jezdzicie "jako tako"

z tym padem to się tak uśmiałem :E heh

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było czekam na wasze oceny uwagi. Oceniłem to jak ja sądzę, a obejrzałem 3 filimiki zprzejazdów. Co w tym ironicznego ??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie spamujcie...

Barthezz - czekam na kolejne opinie Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasy mi się podobaja, da się ujechac

apropo szukacie dobreo drivera ?

czas na hockoliciousie:

58.97 pb

kolega robi dużo zderzen i to daje zludzenie "zjeb***" trasy


jeśli nie - to nie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[K&D]sonny napisał:
Trasy mi się podobaja, da się ujechac

apropo szukacie dobreo drivera ?

czas na hockoliciousie:

58.97 pb

kolega robi dużo zderzen i to daje zludzenie "zjeb***" trasy


jeśli nie - to nie

szczerze to chyba się zgodzimy Smile ale jeszcze nie wiem

Tym czasem zrobiłem kolejną mapkę dla tych co mnie wyżej krytykowali... wypowiedzcie się na temat tej:

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm 0/10, speedy to takie noobowskie trasy, zacznij robić mini techy
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 15 sierpnia 2010, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czekaj zaraz ci dam repa z poprawionego czasu na hocku

a tym czasem

zajmuje się tez obrobka filmow w sony vegasie , typu efekty, rozmycia, depht of field, napisy itd.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SenNocy napisał:


Przetestowaliście?

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja przetestowałem.. jedyne co jest poprawione to brak koniecznosci uzywania samego hamulca.. piszecie, ze wolicie robić trasy gdzie trzeba hamowac i znać mapke na pamiec.. powiedzcie mi: kogo to interesuje co wolicie? wszedzie gdzie chce się coś robić dla grupy osob, trzeba się dostosowac do tego co ta grupa osob woli, a nie co Wam się podoba.. jak chcecie dynamiczna mapke, to musi miec drifty, takie zakrety robcie, zeby bez odejmowania gazu mozna było jechac, ale uzywac hamulca + gaz, czyli driftu.. polecam najpierw nauke driftu, dopiero robienie map Smile tu jest prosty tutorial co to drift > LINK
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Barthezz napisał:
"i znać mapke na pamiec.. "[/url]

drogi kolego każdą mapkę trzeba znać na pamieć żeby przejechać ją z dobrym czasem nie tylko moją Smile

Barthezz napisał:
powiedzcie mi: kogo to interesuje co wolicie?[/url]

Nikogo Smile i Ciebie też nie musi....
Barthezz napisał:
wszędzie gdzie chce się coś robić dla grupy osob, trzeba się dostosowac do tego co ta grupa osob woli, a nie co Wam się podoba..[/url]

jeśli każdy by dostosowywał się do grup osób otaczających dane środowisko to nie było by tak bardzo zróżnicowanych map Smile bo wszystkie były by praktycznie bardzo podobne różniące się tylko długością Smile i oprawą graficzna Smile
ja cie nie proszę o kazanie Happy ze tak to ujmę tylko o ocenę mapki i wytyczenie jej błędów
Tobie się ona podobać nie musi, ale są osoby które taki typ mapy lubią, to ze ty do tej grupy nie należysz to nie znaczy ze ja mam zmieniać swój motyw,

aczkolwiek wiem ze moje mapki na tą chwile są bardzo amatorskie i nie spodziewam się że w ciągu chwili to się zmieni, ale w przyszłości na pewno będą bardziej dynamiczne jak się trochę jeszcze podszkolę :]

ale dzięki za dyskusję bo w sumie to jako jeden z niewielu się wo gule zabrałeś za nas Smile reszta osób nawet nie odpisuje Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543


Ostatnio zmieniony przez SenNocy dnia 16 sierpnia 2010, 11:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:
Najpierw się nauczcie z tym twoim Fajfusem jeździć.. :F
ok to się da zrobić ale 1 sprawa.... nie obrażaj innych bo to jest żałosne.... ty tez kiedyś jeździłeś tak albo gorzej.... wiec może pomyśl zanim coś powiesz to nie jest Fajfus tylko Fajf= Fajfers
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja nie podporządkowuje sobie ludzi tworze trasy słabe bo słabe ale to początek jest.... nie chcesz nie jeździj na nich... nie zmuszam wiec nie podporządkowuje....

ale myślę ze ten temat możemy zakończyć bo jak tak dalej pójdzie to wejdzie mod i zamknie za spam ;/

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale skoro przyszedles tutaj po opinie map, to chyba chcesz robić mapy dla użytkowników serwisu, nie? a tutaj 90% użytkowników woli techy z tego co się dobrze orientuje.. jeżeli nie chcesz zmieniac stylu robienia map, to po co chcesz naszych opinii? nie rozumiem tego..
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?