Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Co robię zle
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 16:58    Temat postu: Co robię zle Odpowiedz z cytatem  

Prawie na kazdej mapie tak samo jeżdże a wiec proszę powiedziec jakie popelniam bledy

http://www.youtube.com/watch?v=lno4dSXYJL0

stary dobry Hock.

ciagle tak samo gram !

jestem po ponad pol rocznej przerwie, i wycisnalem taki pb na hocku wczesniej mialem slabsze czasy powyzej minutki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Johnyyy
Moderator


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 233


PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za długo trzymasz hamulec.. ściągnij sobie repa z tmxa i pojeździj sobie z nim, będziesz wiedział jak dany zakręt przejeżdżać.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie cisnij tak dlugo na niektorych zakretach Drifta. Czesto zamiast zakret zalatwic jednym kliknieciem hamulca wciskasz go wiele razy. Ale szczerze mowiac jeżeli po 4 latach gry w TM na hocku robisz 57 to chyba już nic ci nie pomoze Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po 4 latach niee

zawsze gdy graelm na hocku wyciskalem 1:09.iles maxymalnie

wczoraj zaczalem się tak bawic na hocku, pomyslalem a siadne se i na hocku pojezdze, no i po 1 godzinie treningu taki time wytrzaslem, a gram 3 tydzien po polrocznej przerwie.

Sciaglem repa od seasonica.

w porównaniu z nim nie mm zadnych szans, ale dobrze ze 57.30 na lajcie umie wycisnac bez repa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co wyżej (kilkakrotne wciskanie hamulca) + to, że bierzesz zakręt na kilka skrętów. Musisz trochę później zaczynać, aby już na jednym skręcie kół płynnie przejechać cały zakręt.
No i jeszcze to robisz źle, że pisze się Hockolicious, nie masz ProjShad.dds w skinie i "Co robię źle" po angielsku to "What do I do wrong" lub "What am I doing wrong" Mr. Green

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 16 sierpnia 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.youtube.com/watch?v=wBtxEtqGH9U zobacz jak to ziomq kiedyś tłumaczył, poza tym ja osobiście nie mógłbym jeździć na takim cieniu jak ty masz w TM. Ja mam zywkły i wydaje mi się, ze lepiej czuć drogę, ale pewnie to tylko moje odosobnione zdanie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?