Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy By SenNocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tutaj masz pokazane wszystkie bledy na trasie na tym replayu

1. Jak jest znak "DANGER" z ponad 10 razy w niego wpierdolilem bo jechalem za szybko

2. Wall ride, jadę i wallride mnie "wybija" tak jakby

masz tu repa na nim sa wszystki bledy pokazane, gdzie wjebalem itd.

trasa lepsza niz poprzedniki, staraj się robić trasy na "szybszych driverow" nie na Ciebie, ty miałeś slaby author time, to staraj się na lepszych robić, bo z 47 sekund idzie wyciagnac na lajciku

http://www.speedyshare.com/files/23856300/All_D_HUs_00_54_29_.Replay.Gbx

pb - 50.09 sekund, repa nie zapisalem ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Smile
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szanowny zespole "The Disconnect" może najpierw byście poznali edytor, sekwencje zakrętów, próbowali wymierzać skoki (na speedach) i przede wszystkim nauczyli się lepiej jeździć a dopiero potem zaczęli zamieszczać tu trasy, filmy i wypowiedzi. Naprawdę zaintrygował mnie ten temat
(nawet mapkę pobrałem) i muszę stwierdzić że dużo jeszcze roboty przed wami żeby stworzyć w miarę "normalną" mapkę którą będzie można jeździć z przyjemnością.
Moja rada:
Spróbujcie zrobić może RPG'a Znam ludzi co od tego zaczynali swoją przygodę z trasami.
Tu macie kilka przykładów:


I filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=JYYyzDiQ-3A

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Robot napisał:
Szanowny zespole "The Disconnect" może najpierw byście poznali edytor, sekwencje zakrętów, próbowali wymierzać skoki (na speedach) i przede wszystkim nauczyli się lepiej jeździć a dopiero potem zaczęli zamieszczać tu trasy, filmy i wypowiedzi. Naprawdę zaintrygował mnie ten temat
(nawet mapkę pobrałem) i muszę stwierdzić że dużo jeszcze roboty przed wami żeby stworzyć w miarę "normalną" mapkę którą będzie można jeździć z przyjemnością.
Moja rada:
Spróbujcie zrobić może RPG'a Znam ludzi co od tego zaczynali swoją przygodę z trasami.

Heh nic nowego nam nie powiedziałeś widać nie za bardzo czytasz wypowiedzi innych albo nie wszystkie, już o tym wiemy, a co do RPG to odpada nie lubię tego typu tras ale dzięki za wypowiedz i propozycje Smile raczej będę się uczyć teraz jeździć i robić techy i speed techy

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SenNocy napisał:
przed chwilą zrobiłem za jakiś czas wrzucę tutaj to przetestujesz Smile ale wydaje mi się ze jest średnia albo słaba jak wszystkie moje trasy teraz... chodziarz się teraz postarałem... Happy nie wiem zobaczymy jak ją ocenisz

Edit: Sprawdz to:


(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:29)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany?

(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:30)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany?


Jak widać słabo to do was dociera -.-

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[K&D]sonny
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 112

Skąd: nie powiem

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Wysłany: Wczoraj o 16:34"

"(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:29)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany?

(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:30)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany? "

mozliwe ze napisal wiadomość o 19:29 i 50 sekunda dostal zwieche, 2 x kliknal wyslij i 2 razy mu wyslalo, a to wkurza jak ktos nie ocenia twoich wytworow przez ponad kilka godzin, a na forum osob siedzi kilkanasie osob -.-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[K&D]sonny napisał:
"Wysłany: Wczoraj o 16:34"

"(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:29)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany?

(Dodano 17 sieprpnia 2010, 19:30)
Przetestuje ktoś up? i powie co tam jest dobre a co do zmiany? "

mozliwe ze napisal wiadomość o 19:29 i 50 sekunda dostal zwieche, 2 x kliknal wyslij i 2 razy mu wyslalo, a to wkurza jak ktos nie ocenia twoich wytworow przez ponad kilka godzin, a na forum osob siedzi kilkanasie osob -.-


Ja nie o tym mowie tylko o tym ze dalej wstawia tutaj mapy i prosi zebysmy je oceniali.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chcesz tworzyć trasy dzięki którym zyskasz "uznanie" na scenie to zmień styl. Tą trasę na luzie da się przejechać w 47sekund, poza tym jest to "speed tech"(nie wiem czy można to tak nazwać) więc nie będzie wykorzystana przez nikogo.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Jeśli chcesz tworzyć trasy dzięki którym zyskasz "uznanie" na scenie to zmień styl. Tą trasę na luzie da się przejechać w 47sekund, poza tym jest to "speed tech"(nie wiem czy można to tak nazwać) więc nie będzie wykorzystana przez nikogo.


na jaki?

(Dodano 18 sieprpnia 2010, 21:55)
Robot napisał:


Ja nie o tym mowie tylko o tym ze dalej wstawia tutaj mapy i prosi zebysmy je oceniali.


Co nie znaczy ze ty to musisz oceniać... a co do tego czy do mnie dociera czy nie to narazie się nie odzywaj bo nie śledzisz tego tematu od początku tylko w środku się wtryniasz Smile a z tego co widzę po ocenie norm graczy to w tej ostatniej mapie która zacytowałeś sa niewielkie postępy.... i oto mi własnie chodziło sprawdzenie czy to co robię nowego idzie w dobrym kierunku czy nie bo jak nie to poco w to brnąc dalej.... ale widać nie skumałeś tamtej wypowiedzi...
zamiast powtarzać w inny sposób to co już wiemy napisz coś nowego Smile

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SenNocy napisał:

na jaki?

przeczytaj moje posty a się dowiesz

Cytat:
i oto mi własnie chodziło sprawdzenie czy to co robię nowego idzie w dobrym kierunku czy nie

jw.
Cytat:
jak nie to poco w to brnąc dalej.

sam sobie na to odpowiedz...

chyba że chcesz aby inni gracze oceniali Twoje trasy 1/10?? bo na nic innego Cię nie stać...daj sobie spokój z robieniem tras aż nauczysz się jeździć, a dopiero po tym zacznij robić trasy

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tyta` napisał:
SenNocy napisał:

na jaki?

przeczytaj moje posty a się dowiesz

Cytat:
i oto mi własnie chodziło sprawdzenie czy to co robię nowego idzie w dobrym kierunku czy nie

jw.
Cytat:
jak nie to poco w to brnąc dalej.

sam sobie na to odpowiedz...

chyba że chcesz aby inni gracze oceniali Twoje trasy 1/10?? bo na nic innego Cię nie stać...daj sobie spokój z robieniem tras aż nauczysz się jeździć, a dopiero po tym zacznij robić trasy


pierwsze pytanie nie do Ciebie.... 2 rzecz: to moje pytanie "ak nie to poco w to brnąc dalej" jest sarkazmem... znów się powtarzasz i widać tez nie skumałeś wypowiedzi którą cytujesz.... weź przeczytaj coś dokładnie i ze zrozumieniem.... ale wiem masz racje muszę się nauczyć dobrze jeździć.... tyle ze ja już to pisałem.....

_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 sierpnia 2010, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

n/c
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 20 sierpnia 2010, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Się Robot kuźwa wypowiadasz a g*wno wnosisz do naszego życia -.-

Jeżeli coś nie tak z trasami to powiedz dokładnie, a nie robisz reprimendę, że od razu LEPIEJ NAUCZCIE się JEŹDZIĆ.
Niektórym graczom, którzy się tutaj wypowiadają z czasem trasy się podobają, Tobie nie muszą -.-

Więc albo 'Cya Nygga", albo uszanuj czyjeś pomysły...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 sierpnia 2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@vojak

widzisz, a ty chciałeś zamknac ten temat.

jakbys to zrobil, nie dowiedzielibysmy się z jakim typem ludzi mamy do czynienia.
tak jednak "grupa tworzaca trasy" przez swoje dalsze posty daje nam jak najlepsze wrazenie kim jest i ulatwia kazdemu wyrobic sobie o niej zdanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SenNocy
Jeździ konno


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź

PostWysłany: 20 sierpnia 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

n/c
_________________


Trasy:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch&mode=1&id=3057543

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fajf
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: 20 sierpnia 2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale w tym poście najbardziej "inteligentnych" i "mądrych" grają ludzie, którzy mają dość sporo ostrzeżeń...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20 sierpnia 2010, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tylko oznacza, że nie są podatni na sugestie i nie zmieniają zdania, bo dostają ostrzeżenie. Nie wiem, może jestem jakiś inny, ale tak to odbieram. Dokładniej się w to zagłębiając: są tu wystarczająco długo, by wiedzieć, co się dzieje, by wiedzieć, jak jeździć, by wiedzieć, co piszą. Jakub może gada pierdoły, ale bądź co bądź, czasem napisze coś wartościowego i właśnie taką ocenę daję postowi powyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 sierpnia 2010, 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oni poprostu nie rozumieja, ze wpierdalja się tu w istniejaca od dlugiego czasu scene.
ludzie się tu znaja na zywo, np w tym momencie spotykaja się u diavela i przygotowuja się pijacy alkohol na finaly polskich kwalifikacji World Cyber Games.
były lany wcg, eswc, scrapplany, były klotnie, gracze zmieniaja teamy, ida starzy gracze, przychodza nowi.
tak jest od ponad 4 lat.
o wiele rzeczy walczylismy, dyskutowalismy itp, przy tym tez zostaja ostrzezenia.

w tym czasie także wygląd tras się zmienil. dostosowal się do skilla grazcy, ktos znalazl drift, zakrety naraz robię się calkiem inne do pokonania.

wy o tym g*wno wiecie.
macie xx postow i jestecie na tym forum od może miesiaca.

jak jakiś (dla was "jakiś") robot wam coś pisze, to wy widzicie jakiś nick.
inni jednak widze gracza, który już od dawna gra, był na 1. scrapplanie, a poza tym jest na swiatowym poziomie, jak chodzi o trasy rpg.

różne teamy tu były w Mg jak ff, pgs, bvg itp.
placono nam za wyjazdy, wysylano nas do roznych kontynentow.

a wy tu pokazujecie jakieś trasy, ocena sceny w srednim 2/10.
i jeszcze macie odwage obrazac od przodu do tylu.

przyjedzcie na jakiś lan, może o tym porozmaiwamy na zywo kiedyś.

w sumie nie wiem po co tu przyszliscie i czemu robicie taki szum kolo sibie.

jakbyscie dali trasy i byscie mieli trochę wiecej respektu dla ludzi, ktorzy przy tym siedzą długi czas, może by wam pomogli.

jednak tak, pocalunki w pupe.

tworzycie jeden z najbardziej denerwujacych tematow od dawna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 21 sierpnia 2010, 5:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SenNocy napisał:
skt7 napisał:
Jeśli chcesz tworzyć trasy dzięki którym zyskasz "uznanie" na scenie to zmień styl. Tą trasę na luzie da się przejechać w 47sekund, poza tym jest to "speed tech"(nie wiem czy można to tak nazwać) więc nie będzie wykorzystana przez nikogo.


na jaki?


Na tech. I właśnie tu jest potrzebny większy skill i doświadczenie. Musisz wiedzieć jaki zakręt będzie odpowiedni, bo wszystko musi być wymierzone.
Musisz pojeździć na techach, żeby trochę to ogarnąć i musisz mieć odpowiednie umiejętności, żeby sprawdzać zakręty, jeśli osiągniesz mniejszą prędkość od innych to zrobisz za krótką przerwę między zakrętami bądź za krótki skok i trasa się nie nadaje.
Więc zamknać jape i się uczyć, a nie szczekacie na każdego jak pies na swoim podwórku.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 21 sierpnia 2010, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
przyjedzcie na jakiś lan, może o tym porozmaiwamy na zywo kiedyś.


kto mi wytlumaczy na kujawskim lanie co jest zlego w moich mapach? :> proszę

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?