Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tracks by warteczm
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warteczm
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9


PostWysłany: 27 marca 2010, 18:47    Temat postu: Tracks by warteczm Odpowiedz z cytatem  

Nazwa: ShortSpeedTech(01)



proszę o lagodne ocenianie... to dopiero moja 5 lub 6 trasa. Ale chcialbym dowiedzieć się co o niej sadzicie.

Edit:
Kolejne trasy w podobnym klimacie.

ZuuZ Speed Tech



MetroPolis



Ostatnio zmieniony przez warteczm dnia 02 kwietnia 2010, 10:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
warteczm
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9


PostWysłany: 30 marca 2010, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czemu jest brak jakiej kolwiek odpowiedzi? Sad chciałem uslyszec jakas krytyke przynajmniej zeby wiedziec co zmienic... co poprawic i na co zwrocic uwagę nastepnym razem. Wrzucil bym kolejne SpeedTechy ale widze ze jest brak zainteresowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie myśl że nikt tej trasy nie przejechał tylko nikomu nie chce się jej oceniać. Nie że mi się nie chce ale ja nie umiem oceniac Full Speedów szczegółowo bo się na nich nie znam. Jak byłby to tech, lol czy short lub RPG to z pewnością bym wymienił szczegółowo wady i zalety trasy. Tak mogę tylko dać ocenę ogólną - 7/10. Mogę się przyczepić do nazwy bo nie wiadomo jaka to trasa a na pewno nie jest to TECH.
_________________________________________
I mam jeszcze prośbę; NIECH KTOŚ ZACZNIE OCENIAĆ TRASY POCZĄTKUJĄCYCH

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
warteczm
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9


PostWysłany: 01 kwietnia 2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki za odpowiedz Smile
Co do nazwy trasy... z tego co ja wiem, ale mogę się mylic tego typu wlasnie trasy nazywane sa speedtechami, tak mi powiedziano wiec tak nazwalem, ale jeśli na pewno jest to po prostu fullspeed to będę wiedzial na przyszlość. Ale dziekuje, bo już dlugo czekam na jaki kolwiek odzew. Ale swoja drogą nie mam pojęcia dlaczego nikomu nie chce się jej oceniać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 02 kwietnia 2010, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie to nazwa pasuje do trasy.
Trasa dobra, trzeba się natrudzić żeby zrobić dobry czas [; Jest parę miejsc, gdzie trzeba precyzyjnie pojechać, za to plus.
Mi się podoba - 9/10

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
warteczm
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9


PostWysłany: 02 kwietnia 2010, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziekuje bardzo. Dodalem 2 nowe trasy w tym samoym klimacie w pierwszym poscie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 02 kwietnia 2010, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=5821 - może się przydać (chodziło mi o to że w nazwie mapy powinno być zawartych mało informacji, bo ktoś nie wie czy to FS czy Tech czy short) ale ja się czepiam Smile . I nie przejmuj się że nikt nie oceniał twoich tras, bo użytkownicy TMPL<nie wszyscy> lubią oceniać trasy osób takich jak : ordon, Jarecki... czyli doświadczonych mapperów a nie wiem czemu nie chcą początkujących. Przecież każdy kiedyś zaczynał.
__________________________________________
Zmieniłem zdanie daje wszystkim trzem 9/10. Nie mogę się do niczego przyczepić bo sam takiej trasy zrobić bym nie umiał. Nie daje 10 żebyś nie przestał robić tak fajnych map, bo 10= doskonała i nie miałbyś motywacji do dalszego tworzenia.

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 02 kwietnia 2010, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie kolejne dwie bardzo dobre trasy, trzymaj się tego kierunku, bo dobrze ci idzie.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
warteczm
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9


PostWysłany: 27 sierpnia 2010, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odswierzam troszke,
Tym razem moj tech: SSC // Warth


prosiłbym o ocene.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 30 sierpnia 2010, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ostatnia trasa bardziej wygląda mi na speedtecha, niż na techa. Smile
Moim zdaniem bardzo płynna, przyjemna trasa, ale jest trochę za dużo prostych odcinków no i powtarzalność skoku z rampy na ulicę.

Marcin oby tak dalej idziesz w dobrym kierunku! Very Happy

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?