Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pierwsze ostrzeżenia w lidze
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
xardas, przeciesz
Cytat:
yo_oo dnia styczeń 27 2009 11:39:27
dzisiaj jest wtorek i jest czas na decyzje adminów.

Smile Smile Smile


a dlaczego FF nic nie mówi??? nie zainteresowani Co?

kuba

jeżeli to była cytat o naszej sprawie znaczy meczu , HardPlay vs FF to może mnie pani admin szanownie w pupcie cmoknąć bo niebardzo widze zeby 8 graczy się dostowowało na biegu do tego co nam powie ..... a do soboty tej jeden onas co grał 3mapy jest w szpitalu a potem po XX meczyk z wami (PGS) i jakoś mnie będzie głemboko srało jak ktoś mi będzie nagle kazał jechać coś innego.

szanowan pani yo_oo to nie AA czy jakieś inne FTP gdzie mając taktyki , trenić nie potrzeba , tutaj taktyka jest jedna zawsze wygrać i dobrze się bawić , a wszystko inne zależy od skillu . i chciałbym uświadomić ze czasu raczej nie ma..........

Marta:D poprostu się zgadzam w 763278463562378465 procentach z każdym słowem ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale Xardasik, zeby nie było, regulamin tez po jest, aby się do niego stosowac. Ignorantia iuris nocet - nieznajomosc prawa szkodzi, wiec w interesie kazdego jest znać zasady, tym bardziej, ze sa one publiczne i nikt nie utrudnia dostepu do informacji, a jeśli ktos zasad nie zna, to naraza się na konsekwencje. Moja opinia jest tylko moja opinia - nie jest wiążąca. Wiążące będzie postanowienie adminow i będzie trzeba je przyjac na klate Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
Ale Xardasik, zeby nie było, regulamin tez po jest, aby się do niego stosowac. Ignorantia iuris nocet - nieznajomosc prawa szkodzi, wiec w interesie kazdego jest znać zasady, tym bardziej, ze sa one publiczne i nikt nie utrudnia dostepu do informacji, a jeśli ktos zasad nie zna, to naraza się na konsekwencje. Moja opinia jest tylko moja opinia - nie jest wiążąca. Wiążące będzie postanowienie adminow i będzie trzeba je przyjac na klate Smile


spoko znam regulamin , i to dobrze ;] a nawet bardzo dobrze , ale zmierzam do tego ze "jest czas" to g*wno prawda bo kurde trzymając się regulaminu i jadąc tymi samymi składami to raczej słabo widze ze ktoś sobie powie i odrazu wszystkim przypasi tymbardziej ze tydzień tyodniem i obowiązki życia są a, 2 nasz zawodnik jedzie w szpital a tam w TMn nie będzie ;] a ja powiem ze jak dla mnie to lepiej bo spapraliśmy mecz i tyle ;] pozdro martuś ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:
a dlaczego FF nic nie mówi??? nie zainteresowani Co?


Xardas, dla mnie to poprostu smieszne Razz

przeciez był meczyk , wszystko Ok, wiec ja nie widze powodu dla którego coś pisać. przeciez sam doskonale wiesz, bo grales. i poszczegolne wyniki widziales Smile

to ze zabraklo screna: ok, sorki z gory, poprostu wszyscy się zagapili i poprostu nikt nie zrobil. zdarza się, bywa.

ale skoro nikt nie ma pretensji z HardPlay , ze wynik się nie zgadza, wiec czy jest jakiś problem ?

dla mnie w tym meczu najbardziej poszkodowany jest Marrek, bo net mu nawalil, a szkoda, bo mecz na pewno bylby o wiele ciekawszy ( bez obrazy gitara Smile )

to tyle. trzeba czekac na decyzje adminow, skoro dla nich to jest problem jakiś, to niech napisza Smile

pozdro

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:

szanowan pani yo_oo to nie AA czy jakieś inne FTP gdzie mając taktyki , trenić nie potrzeba , tutaj taktyka jest jedna zawsze wygrać i dobrze się bawić , a wszystko inne zależy od skillu . i chciałbym uświadomić ze czasu raczej nie ma..........
Xardas mowiac ze w AA znajac taktyke nie trzeba trenic, to się grubo mylisz... Nawet bedac mistrzem w kazdej taktyce, nie musisz być dobrym graczem. Zadna taktyka nie przygotuje Cie do poradzenia sobie w jakiejs sytuacji, której przed meczem nie zalozyles. Do tego jest potrzebny trening, oraz ogolnie jakby to nazwac "ogarniecie".
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
1X4rd451 napisał:
a dlaczego FF nic nie mówi??? nie zainteresowani Co?


Xardas, dla mnie to poprostu smieszne Razz

przeciez był meczyk , wszystko Ok, wiec ja nie widze powodu dla którego coś pisać. przeciez sam doskonale wiesz, bo grales. i poszczegolne wyniki widziales Smile

to ze zabraklo screna: ok, sorki z gory, poprostu wszyscy się zagapili i poprostu nikt nie zrobil. zdarza się, bywa.

ale skoro nikt nie ma pretensji z HardPlay , ze wynik się nie zgadza, wiec czy jest jakiś problem ?

dla mnie w tym meczu najbardziej poszkodowany jest Marrek, bo net mu nawalil, a szkoda, bo mecz na pewno bylby o wiele ciekawszy ( bez obrazy gitara Smile )

to tyle. trzeba czekac na decyzje adminow, skoro dla nich to jest problem jakiś, to niech napisza Smile

pozdro


ja też w tym nie widze problemu bo wynik jest wiadomy dla nas i oba teamy się zgadzają , ale z drugiej strony to wtedy naciągniemy regulamin ,a potem pojawią się następni i w ogóle ;] ja wiem tyle ze 2 raz trenił mapek nie będę a za niedługo PGS czeka...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

regulamin, prawo, adminy, loool, itp Very Happy

już nikt nie gra w gręCo? nie wierzę..... co was opanowało, najlepsze mecze i zawody zawsze były spontaniczne. Chyba Redzik trza coś zmontować, zeby przywrócić godność GRZE, i pokazać dobre strony zabawy znowu Smile

nieznajomość prawa szkodzi. hmm. buhahahaha, znam jeszcze parę takich tez po łacinie Very Happy Razz , np: nahujum stanelim i czasus spadawus Laughing Laughing \

Prpononuję bana dla wszystkich co nie lubią adminów, bana dla tych co ich lubią zdązy się dać Laughing Laughing Laughing to dopiero władza Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra powiem otwarcie, ze chodzi przede wszystkim o to, abysmy znowu przez drugoligowe zespoly nie zostali okrzyknieci debilami, bo sami nie stosujemy się do swojego regulaminu i dajemy 'ulgi' 'ELICIE'. Dlatego nie chcemy dopuscic do ani jednej takiej 'ulgi', poniewaz te sytuacje zaczna się powtarzac nagminnie i wtedy będzie jeszcze wiekszy burdel ("skoro oni moga, to my tez, nie?").

Nie ma Wixa, nie ma decyzji, ja i tak za dużo tu robię Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sorki za problem, ale w niedziele net mi zalowo chodzil i chyba dlatego screeny się nie zaladowaly chociaż myslalem ze tak się stalo, mam teraz sesje na studiach i dlatego dopiero teraz mialem czas wejsc na chwile na kompa i zobaczyc ze sa jakiś problemy ze screenami, ale już wyslalem screeny shadowi na maila to chyba problemu nie będzie Smile


oczywiście chcialbym bardzo przeprosic jakuba który doszukal się oczywiście jakiś uchybien

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Informacja informacja ale rozroba musi być!!! Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ooojjj tam Scrapp, jestem jeszcze młoda i idealizm jest we mnie silny jak Moc w Luku Skywalkerze ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 27 stycznia 2009, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo ma racje Smile
Warn dla Hardplay i FF...
Cytat:
Screeny muszą być nadesłane tego samego dnia, którego rozegrany został mecz.

nie wywiązali się... Na stos kuwa!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 stycznia 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
oczywiście chcialbym bardzo przeprosic jakuba który doszukal się oczywiście jakiś uchybien

tylko i wylacznie do administracji, wcale nie do FF czy Hard Play, drogi grono.
jakby nie było, regulamin zostal zlamany, bo screeny musza niby być w ten sam dzień.
dalej jestem wiec ciekawy na decyzje szanownej administracji.

[ Dodano Sro Sty 28, 2009 12:38 am ]
EDIT:

po sprawie:
Cytat:
oświadczenie administracji tmpolska.com

Z dniem dzisiejszym uaktualniłam wyniki meczu FF.X-Fi vs HardPlay. Screeny zostały wgrane dzisiaj.
Pomimo kilku postów na tmpl (z którymi się zgadzam) dotyczących rozwiązania tego problemu według zasad określonych w regulaminie turnieju PL7 Sędziowie podjęli decyzję o ukaraniu drużyn ostrzeżeniami. Jest to niezgodne z regulaminem, którego sami są autorami.
Dlatego tmpolska.com od dnia dzisiejszego wycofuje się z jakiegokolwiek administrowania tego turnieju. Tmpolska.com nie będzie identyfikować się z wszelkiego rodzaju naruszeniami. Stronę udostępniamy w stopniu dotychczasowym. Jej aktualizacja zależy tylko od chęci administratorów PL7.
P.S. mój nick został usunięty z listy administratorów PL7.


a teraz koncentrujmy się już tylko nad gra.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
puuuma
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Maj 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 4



PostWysłany: 28 sierpnia 2010, 7:50    Temat postu: Dziecinada Odpowiedz z cytatem  

psujecie tylko wizerunek tej gry takimi poematami tu ,masakra!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 28 sierpnia 2010, 8:27    Temat postu: Re: Dziecinada Odpowiedz z cytatem  

puuuma napisał:
psujecie tylko wizerunek tej gry takimi poematami tu ,masakra!

Ban za głupote?

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?