Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mininewsy na Twitterze
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 03 września 2010, 18:34    Temat postu: Mininewsy na Twitterze Odpowiedz z cytatem  

Nie jestem do końca pewien, gdzie miałbym ten temat umieścić, ale że jest powiązany również z PL9, wcisnąłem go do Turniejów.

Na czas PL9 testowo uruchamiam konto na mikroblogu Twitterze [link], gdzie będę umieszczał króciutkie (bo dłuższych się nie da) informacje ze sceny, gdy tylko wpadną mi w oczy/uszy. Zaczynam od PL9 i jeśli tylko dane drużyny wyrażą zgodę, znajdziecie tam aktualne wyniki kwalifikacji, a w następne weekendy również wyniki meczów.

Myślę, że z taką formą newsów lepiej sobie poradzę, to nie zajmujące cały dzień molochy z tmpolska, tylko maksymalnie 140-znakowe tekściki. Byłem przy okazji ciekaw, jak ten Twitter w ogóle wygląda, więc można powiedzieć, że upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu. Zapraszam do zaglądania tam raz na jakiś czas. Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 03 września 2010, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie, można link do tego Twittera umieścić na stronie głównej TMPL, żeby każdy mógł go łatwo znaleźć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?