Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL9 - opinie i pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 05 września 2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem Ci NBi że też o tym myślałem Smile Miałem zaproponować aale... nie chciało mi się pisać xd
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 05 września 2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NBlast napisał:
Ja tu może z pozycji mniej zorientowanego, ale zarzucę pomysłem (wpadło mi do głowy 47 sekund temu, więc może to bubel być)

Zwycięzca PL9 vs. Universal Soldiers, na mapkach TheBest of PL9, Pojedynek Mistrzów

Meczyk po zakończeniu ligi. To mógłby być naprawdę niezły pojedynek i także coś w stylu nowej tradycji Smile


Pomysł nietrafiony, bo po co czymś takim prowokować do kolejnych dyskusji, nerwówek i niepotrzebnych wypowiedzi. A po drugie jaka z tego byłaby tradycja gdyby obrońca pierwszego miejsca z tej ligi zagrał z mistrzem PL10 (w którym by się najprawdopodobniej spotkali).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 września 2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zagrać i może, ale taki mecz może pokazać tylko to, że US jest najlepsze w przypadku wygranej w Polsce, a w przypadku przegranej już nie można powiedzieć, że US jest 2 w Polsce. Jak by chcieli coś pokazać to by się zapisali, ale niewiele można zdziałać ze składem który w połowie jest nieaktywny. Jak dla mnie stchórzyli, bali się porażki i tego, że nie będą już uważanych za najlepszych, a jak nie zagrają to nie będzie można tego wprost powiedzieć. Dziwna sprawa, ale niech robią jak chcą to nie moja rzecz, chodź mam mieszane uczucia odnośnie tej sytuacji.
_________________



Ostatnio zmieniony przez [POL] Diav3l dnia 05 września 2010, 21:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 05 września 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ich decyzja i nikt nie może im narzucić żeby grali w pl przecież : p, nie chcą to nie, skorzysta inna drużyna, która będzie mogła się pokazać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 września 2010, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad, chyba z tymi cytatami za bardzo Ci nie wyszlo, o czym zreszta napisal już Majkel (i tak Ci zaspamuje gg). Ale mniejsza o to.

Co do propozycji NBlasta. Trasy pl, ktore zwyciezca tejze ligi będzie mial do trenowania caly czas, podczas gdy my nie zobaczymy ich na oczy (bo nie oszukujmy się, trenujemy te do CPS). To chyba do konca fair nie jest Very Happy Zreszta, nie zapisalismy się, będzie nowy mistrz polski i tyle. Po co gdybac? jeśli się spotkamy w jakims zagranicznym turnieju, to wtedy będzie mozna ocenic Smile

A co do posta Diavela, i tego rzekomego strachu, to nie będę nawet odpisywal, bo i po co.

Pozdro.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 05 września 2010, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej ogólnie to ja tutaj za dużo nie piszę, bo mi się raczej nie chce, ale posty czytam, zwłaszcza te ciekawe.
I cały ten temat przeczytałem i nie chciałbym go komentować nadmiernie, z tym że piszę tego posta tylko po to, żeby "publicznie" pośmiać się z postu Diavela, bo to właśnie my ściągamy Shiefa na 1 turniej, tak się boimy przegrać.
no, tak więc:
hahahahhahahahha, rządzisz Wink
No, to by było na tyle. Mieszajcie mnie z błotem jak chcecie, i tak pewnie za szybko nie napiszę Wink

EDIT:
ale beznadziejna składnia tego posta, ale przekaz jest jasny tak czy siak.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 września 2010, 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie widzę w nim nic śmiesznego, ale jak widać każdy ma inne poczucie humoru. Wyraziłem tylko swoją opinię, być może trafną. Mój post nie ma nic wspólnego ze ściąganiem Shiefa do [POL] na pl9, co sugerujesz w swojej wypowiedzi. Co do porażek to ja się już do nich przyzwyczaiłem, [POL] jak wiadomo nie jest już tą samą drużyną co kiedyś w pewnym stopniu przez was. Bo to wy nam podebraliście paru graczy, a większość z nich o czym jestem przekonany nie przeszło do was tylko po to by poczuć tą waszą słynną atmosferę, ale mimo to nie płakaliśmy, nie pisaliśmy na forum jacy wy źli i be bo nam graczy zabieracie. A ty mimo to czepiasz się nas, że wzięliśmy jednego gracza do drużyny. I mówisz, że tylko na jeden turniej, a przepraszam skąd masz takie informacje? Ok, dobra jesteś jasnowidzem, ale dlaczego nie czepisz się innych drużyn które rzeczywiście biorą graczy tylko na pl9? Np. MikuŚ w P4G?
Co do [POL] to przypomnę ci jeszcze, że jak skład nam się sypał, a wielu świetnych graczy(np. Khasius, Lechu czy Lokash) było nieaktywnych, a na dodatek ci aktywni nie mieli motywacji do treningu to wzięliśmy udział w pl8 i zdołaliśmy zdobyć 2 miejsce. Nie baliśmy się przegranej tak jak wy.

Do tego widzę, że lubisz się mnie czepiać, nawet jeśli nic złego nie miałem na myśli więc i ja się Ciebie czepie.

Cytat:
ale posty czytam, zwłaszcza te ciekawe.

Wychodzi na to, że przed przeczytaniem wiesz które posty są ciekawe, ahhh no tak pan Jasnowidz, pardon.
Aż przypomniała mi się sytuacja gdy pewna osoba powiedziała, że uważała mnie za osobą inteligentną póki jej nie obraziłem. No bo wiadomo, że jak się kogoś obrazi to puff i inteligencja w dół.

Coś jeszcze chyba chciałem napisać, ale poczekam na parę rekinów i płotek(Płoci? Kij wie jak jest poprawnie).

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 września 2010, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do postu Diav3la to pragne tylko przypomnieć że najwieksze boty w Iksach i Tecewuach też zostały wychowane u nas Sad

(a też nie spenialiśmy i rozwalimy wszystkich!!)

Swoją drogą pierwsze zdanie w poście Diava miecie : D

(Dodano 06 września 2010, 6:16)
Co do pomysłu NBLasta jest WG. MNIE bezsensowny: (( Dlaczego akurat z US mamy grać, to że się nie zapisali z własnej woli to nie znaczy że mamy im coś udowadniać albo sobie - nie ma ich na mistrzostwach=nie są najlepsi, nic trudnego. Już lepiej zorganizować mecz Zwycięzcy vs. Drużyna All-stars (np. po jednym zawodniku z każdej drużyny pierwszoligowej Wink) )

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 06 września 2010, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zwycięzcy vs reszta świata to by był hicior. Chętnie bym to obejrzał, nie tylko pewnie ja.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 września 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj Red, piszac ze pindolisz glupoty, nie zmienilem od razu zdania o Tobie, myslalem ze się jeszcze rozumiemy choć trochę Sad tak, ja tez Ci pisalem i cisza Sad

co do cytowania - skoro Fefan uwazal za priorytet ESL i doskonale wiedzial ze po ESLu będzie NC/STC to nie wiem co mogl miec na mysli mowiac 'po wakacjach'? ani 1 wrzesnia ani termin po ESLu, wiec wniosek A: esl wcale nie był priorytetem, wniosek B: chciał grać PL na rowni z STC, wniosek C: już ktos mnie z nim uprzedzil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 września 2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Już lepiej zorganizować mecz Zwycięzcy vs. Drużyna All-stars (np. po jednym zawodniku z każdej drużyny pierwszoligowej Wink) )


Świetny pomysł IMO Smile Burza Mózgów FTW

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 06 września 2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro opinie i pytania tamatem. To czy będą mecze na hstv/gdzieś indziej ?? W terminarzu są niedziele tylko wpisane czy można będzie zagrać w inny dzień tygodnia/weekendu ??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 września 2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Nie baliśmy się przegranej tak jak wy.


Jakbyscie się nie bali przegranej to nie sciagalibyscie Shiefa Smile Sciaganie jakichś graczy na 1 turniej jest bez sensu. W jaki sposob ma to odzwierciedlac prawdziwa forme waszego teamu ?

Zreszta tlumaczenie Tobie czegokolwiek nic nie da, bo i tak jak widac powyzej WIESZ LEPIEJ !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 września 2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to xx gra bez nuggeta, hcl bez tunera, p4g bez mikusia i my bez shiefa, ale się zmieeeeni. a nie, przeciez tylko my mamy gracza na 1 turniej, który jakbys ogarnial to wiedzialbys ze i tak nie gra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 06 września 2010, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

baserone napisał:
Sciaganie jakichś graczy na 1 turniej jest bez sensu. W jaki sposob ma to odzwierciedlac prawdziwa forme waszego teamu?


i mówi to team do którego dołączył Noth by pomóc przy CPS ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06 września 2010, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddo napisał:
baserone napisał:
Sciaganie jakichś graczy na 1 turniej jest bez sensu. W jaki sposob ma to odzwierciedlac prawdziwa forme waszego teamu?


i mówi to team do którego dołączył Noth by pomóc przy CPS ;]


Jest różnica między "chodź do nas, musisz nam pomóc, bo nie damy rady" a "o, mogę do was dojść? mógłbym wam pomóc."




;]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 września 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Flagg napisał:
oddo napisał:
baserone napisał:
Sciaganie jakichś graczy na 1 turniej jest bez sensu. W jaki sposob ma to odzwierciedlac prawdziwa forme waszego teamu?


i mówi to team do którego dołączył Noth by pomóc przy CPS ;]


Jest różnica między "chodź do nas, musisz nam pomóc, bo nie damy rady" a "o, mogę do was dojść? mógłbym wam pomóc."


lepiej tego nie mogles ujac Smile shief mowil już w zeszlym roku jakubowi ze chce grać na PL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 września 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak w ogóle mam pytanie, bo to było ostatnio często zmieniane i przy ostatnim PL już nie pamiętam jak było...

w tabeli liczą się wygrane mapy?? tzn 1 mapa , 1 pkt do tabeli ?? (w przypadku 2 - 1 , 2 dostaje zwycięzca, 1 przegrany..)

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 września 2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
4.2 Punktacja

Za każdą wygraną w meczu mapę drużyna otrzymuje do tabeli jeden duży punkt. Za każdą wygraną w meczu rundę drużyną otrzymuje do tabeli jeden mały punkt. Np. jeśli zespół A wygra z zespołem B dwie mapy, jedną przegra, a stosunek rund wygranych do przegranych wyniesie 19-10, wtedy do tabeli otrzyma 2 duże punkty i 19 małych.

4.3 Kolejność w tabeli

O kolejności decydują następujące czynniki:
- ilość dużych punktów
- stosunek małych punktów zdobytych do straconych
- ilość małych punktów
- mecz bezpośredni (w tym przypadku liczy się, kto wygrał więcej map)


nie ma za co ;p

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 września 2010, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Cytat:
4.2 Punktacja

Za każdą wygraną w meczu mapę drużyna otrzymuje do tabeli jeden duży punkt. Za każdą wygraną w meczu rundę drużyną otrzymuje do tabeli jeden mały punkt. Np. jeśli zespół A wygra z zespołem B dwie mapy, jedną przegra, a stosunek rund wygranych do przegranych wyniesie 19-10, wtedy do tabeli otrzyma 2 duże punkty i 19 małych.

4.3 Kolejność w tabeli

O kolejności decydują następujące czynniki:
- ilość dużych punktów
- stosunek małych punktów zdobytych do straconych
- ilość małych punktów
- mecz bezpośredni (w tym przypadku liczy się, kto wygrał więcej map)


nie ma za co ;p


O! Już się próbuje podlizać... Polska scena i tak nie wybaczy wam tego co zrobiliście !! :F *

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?