Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Shadowgate" - felieton
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 września 2010, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać, że nie tylko nasi piłkarze upijają się na zgrupowaniach.
Brak słów.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 września 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ogóle fajnie że Lecho kasuje wszystkie wpisy które to tylko napiszemy a nie są według niego sprzyjające dla sprawy. Owszem, napisał że "licytacji" nie będzie tolerował i takie wpisy usunie, ale ja w sumie tylko komentowałem jego artykuł i artykuł który jest na stronie centrum-nfs.pl (a przecież po to system komentarzy jest, żeby komentować artykuły do k**wy nędzy). Chłopak ma jak najbardziej jakieś problemy ze sobą.

(Tu sobie mogę pisać bo przynajmniej nikt mi tego nie skasuje ;d)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 10 września 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shadow jesteem z Ciebie dumny. Normalnie mam banana na twarzy Smile)))

Wreszcie do cholery od długiego czasu ktoś publicznie pokazał, że można oddzielić superspajdermenowe zawody na kase od zycia Very Happy

Na ESWC tez się soznilem w 1 dzień i nikt mi nic nie wypominal, bo tam e-pasport polsatu był francuski a nie polski.

Nawet nie komentuję tej sprawy bo komentarz jest zbędny, chciałbym aby podobnie do shadowa ludzie potrafili podchodzić do tego smiesznego e-pasportu polsatu w Polsce.

I nie tlumaczcie się tam tej scenie proszę bo nie ma potrzeby, psy szczekaja karawana jedzie dalej Smile

Dzieci w krawatach <=> E-sport.

Najwiekszy smiech mnie ogarnia czytajac tekst typu "niedorosłeś do e-sportu" = Smile)))))))) (ja pierdziuuuuuuuuuu Smile))))) )

High five Shadow Smile

I niczego nie będzie .... (c)[POL]Brzerz

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 10 września 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam wrażenie że ktoś tu się zajebiście turla na podłodze ze śmiechu Very Happy

@Ontopic

To że Lecho kasuje komentarze Trackmaniaków tylko dowodzi tego, że ma problem ze sobą i rzetelną dyskusją. Umie pojechać po kimś, ale od otwartej dyskusji spierdala szybciej niż jeździ KarjeN i FrostBeule razem wzięci. To pierwsze primo.


Drugie primo - @Warlike - mówisz że nie dajesz screenów. A wiesz co to incepcja? Niedawno wyszedł nawet film pod takim tytułem, jeśli się nie orientujesz to powiem, że do zasiania idei potrzebne są nie screeny a delikatne i subtelne naprowadzanie na temat. Oba źródła takiej idei są tym samym świństwem.

Trzecie primo - @Zbakany - Czytając twojego posta miałem przed oczami wioskowego żula rodem z "Rancza" komentującego bieżące wydarzenia polityczne. Zazwyczaj na podstawie usłyszanych w upolitycznionych mediach reportażach, wiadomościach etc. To już jest gorsze zachowania Shadowa*, bo typowo wsiowo-polskie.

*(przecież spotkanie kumpla po szmacie czasu jest chyba dobrą okazją, spóźnić może się każdy nawet na trzeźwo, a jeszcze - i tu bazuję tylko na wypowiedzi Shadowa - felerny dojazd "pod Potsdam". Wypadki chodźą po myszach, a inni tylko czekają by takie sytuacje rozdmuchać i wykorzystać)

Pozdro

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 10 września 2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lecho wkurwia się, bo co roku wychodzi nowy NFS i co roku przegrywa on pod wzgledem e-sportu z TMNF. Do tego w planach jest TM 2, a to już calkiem może być nokaut, dla eNeFSiakow Very Happy.

A co do shada, to się k**wa taki zrobi rozpoznawalny, ze się do nas odzywac nie będzie chciał :p I na obiad wiecej w gości nie przyjedzie Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 września 2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NFS może tylko zazdroscic takiej sceny jaką my mamy i jaką mega paczke tworzymy niech opisuje co chce Smile szskoda ze lana w steszewie nie opisal jako wstyd Smile ajj Kocham tą scene i k**wa zawsze będzie najlpesza niech lecho pisze co chce ! Very Happy to co piosenka o |CS jest teraz o NFS ?? Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 września 2010, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem krótko i brutalnie: Shadow - spieprzyłeś sytuację doszczętnie. Fakt, człowiek ma prawo się spóźnić i ma prawo poimprezować ale nie na czymś o takiej wadze jak SEC. Przy okazji dałeś pretekst Lechowi, który tylko na to czekał.
_________________


Ostatnio zmieniony przez «RH» NBlast dnia 10 września 2010, 14:11, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 września 2010, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Lexaeus A co mam pochwalać? Ja pierdziele! Po co Shadow pojechał do Niemiec? Po to żeby wywołać skandal? Chyba nie. A z tym żulem to nie rozumiem o co chodzi. Po jednym zdaniu wyciągasz bardzo dalekie wnioski co do mojej postawy.

Z postów powyżej wnioskuje, że jeszcze niektórzy pochwalają takie zachowanie, no to pozdro.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 10 września 2010, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nikt raczej nie pochwala takiego zachowania.
Chodzi o to w jaki sposób scena NFS'a z Lechem na czele stara się z Shadowa I TM zrobić pijaka i grę dla pijanych gimnazjalistów aby odstraszyć wszelakich sponsorów/organizatorów itd. itd.


Ale co do ogółu: sami się zastanówmy co robimy... jak opisujemy nasze lany(np. fajny news o lanie w stęszewie) - przecież to nam za cholerę reklamy nie robi.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 września 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany, czytałeś cały artykuł + komentarze pod nim? Tu już nie chodzi o to co zrobił Shad, tylko dokładnie o to, co napisał Psikuta powyżej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 10 września 2010, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ciekawe czy lecho bł trzeźwy pisząc ten artykuł ??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 września 2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero napisał:
Zbakany, czytałeś cały artykuł + komentarze pod nim? Tu już nie chodzi o to co zrobił Shad, tylko dokładnie o to, co napisał Psikuta powyżej.


No, ale jak czytam, że ktoś jest dumny z Shadowa to mnie, wiecie co trafia.

Tak, czytałem. Wiem, że Lechu stosuje jakieś nieczyste chwyty, żeby pogrążyć scenę TM.

Komentarze pod artykułem to chyba jakieś 13-latkowie pisali, żeby dosrać jeszcze bardziej Shadowi. Po prostu mają niepowtarzalną okazję, żeby pokazać swoją domniemaną wyższość nad TM. Dobrze, że nie dotarli do zapisów z lanów, bo to chyba by koniec świata był Very Happy. Lechu jest takim odpowiednikiem Gazety Wyborczej, albo Rzeczpospolitej, czyli jest tylko za jedną ze stron. Mógłby np. napisać, że NFS: World to straszna kaszana jest, ale pewnie tego nie zrobi(ł), bo taki to już typ człowieka.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 września 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zastanówmy się nad tym, co za osoby pisały artykuł na FX oraz na centrum-nfs. to oczywiście dwie osoby najbardziej nienawidzące tm, czyli lecho i psycho mantis. te dwie kreatury, bo ludźmi na poziomie ich nazwać nie można, oczerniają nie tylko shadowa, ale całą scenę trackmanii. widać przy tym, że notorycznie wzmiankują o tym jaki to shadow był pijany. nie będę zdziwiony jeżeli jutro przeczytam artykuł któregoś z nich, że shadow obrzygał całe SEC.

oczywiście żałosności wszystkiemu dodaje fakt, że żaden z nich nie wie co się tam stało i tak samo żaden z nich nie rozumie humoru panującego na tmpl.info. nic więc dziwnego, że dwóch darzących nienawiścią naszą grę i scenę pisze takie bzdury, bo po prostu mają okazję.

a co do shadowa, to wiem, że nie spiłby się jadąc tam nawet jakby map na oczy nie widział. i na szczęście jest bestią na tyle inteligentną, że będzie miał gdzieś to, co pisze lecho i psycho mantis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 10 września 2010, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:


No, ale jak czytam, że ktoś jest dumny z Shadowa to mnie, wiecie co trafia.

Tak, czytałem. Wiem, że Lechu stosuje jakieś nieczyste chwyty, żeby pogrążyć scenę TM.(...) Lechu jest takim odpowiednikiem Gazety Wyborczej, albo Rzeczpospolitej, czyli jest tylko za jedną ze stron.


Ja nie doczytałem się, aby ktoś był dumny z tego co zrobił Shadow. Kurde każdemu się zdarza. Jesteśmy ludźmi, a nie androidami co sikają prawdziwym moczem. A tak w ogóle to wiele wybitnych jednostek lubiło sobie wypić lub ich maniery pozostawiały wiele do życzenia.
Shadow jest na scenie (wg mnie) nr 1.
Niestety jak w naszym całym życiu - choćby jedna osoba zrobiła 100 rzeczy dobrych a zrobi tą jedną złą, to ludzie będą rozpamiętywać akurat tę drugą, złą...(choć tutaj nie nazwałbym tego zdrazenia z Shadowem w roli głównej czymś złym, ale przypadkowym zdarzeniem)
A i Zbakany - Rzeczpospolita to akurat najmniej stronnicza gazeta w Polsce. Chyba niedokładnie ją czytasz...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 10 września 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie, Zbakany raczej Gazeta Wyborcza a Gazeta Polska. Co do sprawy Shadowa, niech ludzie z nfsa znajdą sobie inne atrakcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10 września 2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
to co piosenka o |CS jest teraz o NFS ?? Happy


Trzeba będzie nowe słowa na next lanie wymyślić Very Happy w sumie już mam pomysł na jedną zwrotkę, ale to może nie w tym topicu ;p

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 września 2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja sobie jeszcze coś przypomnialem z tego wieczoru i chetnie się z wami podziele.
sam nie mogę powiedziec dokładnie, ile on wypil, bo ja ostro sobie dawalem.
bylismy we czworke u kolegi i gralismy w pes oraz tiger woodsa.
ja mysle, ze ja wiecej pilem, niz inni, wiec dajmy innym 2-3 piwa.
w klubie pewnie tez jeszcze coś poszlo.
co w domu moim shadow jeszcze wypil, nie pamietam.

ALE:
dokładnie pamietam, ze gowniarz chowal mi fajki, a ja bylem na tyle już najebany, ze nie kapnelem się.

jak już jechalismy do domu, nie chciał mi dac klucza do samochodu, udalo mu się w jakims momencie mi jego zdiac z lancucha, co W ZYCIU nie byloby mozliwe, jakby był taki "najebany", jak niektorzy twierdza.
wiec 100% przy wyjezdzie do chaty, shadow nie był najebany, co najwyzej lekki mial humor.

jeszcze raz chcialbym wiec prosic o to, byscie nie mowili, ze shadow był najebany, bo tak po prostu conajmniej w momencie jazdy do domu nie było.
czy chlal jak już spałem, nie wiem, ale nie sadze, zeby se jeszcze dal taka liczbe piw, by się uchlac, jak ja już spałem.


EDIT:

i jeszcze coś waznego.
od razu jak wstal, mowil "k**wa, spoznie się, szybko jakub."

jakby mu to tak wisialo, jak twierdza szanowni lecho i warlike, to reakcja jego na pewno byloby inna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 10 września 2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



Na poparcie posta Jakuba. : )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 10 września 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Drogi Jakubie, proszę o to bys zaczal czytac ze zrozumieniem i nie pomawial kogos o coś. Nigdzie nie napisalem ze shadow mial wyjebane/by mu wisialo to ze spozni się na turniej. Dla mnie liczy się sam fakt ze się spoznij.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 10 września 2010, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a gdzie jest krzyż?? bo był tu krzyż a teraz go nie ma ...

EOT:
ale skąd ta pewność w artykule Pana Lecho? Czy można tak sobie oczerniać/pomawiać Shadowa w internecie?

mógł napisać o tym że się spóźnił i za to go zjebać bo się pewnie należy, ale o tym że pił i był pod wpływem jeszcze na miejscu na drugi dzień to już sobie troszkę żarty robi...

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?