Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tysiące euro tylko dla nas, co Wy na to? :P
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 września 2010, 17:41    Temat postu: Tysiące euro tylko dla nas, co Wy na to? :P Odpowiedz z cytatem  

Frag Fighters, strona, o której zapewne część z Was już słyszała, zmieniło nieco taktykę swojego działania Smile Do tej pory można było brać udział po wpłaceniu na swoje konto pewnej kwoty (minimalnie 5 euro), ale od dziś się to zmienia! Pierwszym sprawdzianem, czy zasługujemy na wygrywanie kasy za free, ma być turniej Race The Pro's. W puli znajduje się 200 euro, do podziału na najlepszych 15 zawodników. Na czym polega całość? [more]

Race The Pro's to turniej, w którym można wystartować całkowicie ZA DARMO. Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie Frag Fighters i wejdziecie na jeden z serwerów turniejowych (Game Lobby-->TMNF-->pierwsze trzy serwery od góry). Z każdej z trzech dób turniejowych (tj. dziś 24 godziny, licząc od godziny 16, to samo w czwartek i sobotę) awansuje po pięciu graczy. Łącznie daje to 45 zawodników, którzy zagrają w niedzielę. A, właśnie, admin, który mnie poprosił o napisanie tego newsa jest niby z pochodzenia Polakiem. Smile Ale wracając do turnieju, jeśli już znajdziecie się w TOP45 (:F), zagracie w niedzielnym finale przeciwko "Prosom" - prawdopodobnie będą to ludzie pokroju Frosta, Carla, Bergiego itd., aczkolwiek mam do tego pewne wątpliwości, nie wiem, jak chcą ich ściągnąć. Smile

Finał planowo miał rozgrywać się w niedzielę o 19:00, ale argumentując odbywaniem się w tym samym czasie PL9 (głównie) i ESL Premiership, nakłoniłem admina do zmiany terminu, dzięki czemu możemy spokojnie zagrać i na FF i w PL9. Smile 200 euro zostanie jakośtam podzielone między najlepszych 15 graczy. I co dalej?

Jeśli coś ugracie i zaczniecie wydawać zarobione pieniądze na małych stawkach w codziennych zmaganiach (najczęściej coś koło 0.3-1.5€) bądź będziecie brać czynny udział w płatnych turniejach (tutaj stawki potrafią wynosić ledwie 0.25€ za jedno wejście), ma być organizowane więcej turniejów, darmowych. Smile Z własnego doświadczenia wiem, że strona jest rzetelna, wypłaca każde pieniądze, które trafiają na konto Moneybookers (tylko i wyłącznie tam), skąd mogą już zostać bezpośrednio przelane na Wasze konta bankowe. Smile Jedna uwaga, przelanie na MB kosztuje aż od 5 do 10 euro, więc nie opłaca się wypłacać małych kwot.

Z doświadczenia wiem też, że na tę chwilę strona nie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Z zagranicy bierze udział dosłownie trzech graczy, przy czym tylko dwóch jest konkurencyjnych. Awans do finału nie sprawi nikomu najmniejszego kłopotu, a tam już prawdopodobnie będzie się liczył tylko skill. Powodzonka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 września 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Osoby, które zakwalifikowały się wczoraj:

Nicck (Szwecja)
Zonk
Matu
John
Zaorak (Czechy albo Szwecja, nie pamiętam :F)
Kempshaw (Norwegia)
Mirs
Mat
Słowik
Dertas
Soso
Kiciak
za_best (?)

Admini zwiększyli ilość dni eliminacyjnych do czterech (wtorek, środa, czwartek, niedziela), za to finał będzie miał miejsce w poniedziałek w godzinach 19-21.

Przypominam, że to _kurwa_ darmowe siano...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 września 2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze 3 osoby Wink
AForrest
Jeronnan
scooter_fox
Też wczoraj grałem ;f

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 września 2010, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grrr no tak, dopiero Was dodali, te 3 osoby są z wczoraj, a te, które ja podałem są z wtorku Razz dziś już 3/4 runda kwali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G MIRTEK2
Jeździ konno


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 70
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 18 września 2010, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to finały są w niedziele o 16? bo jakoś nie ogarniam tamtej strony Razz i nie doczytałem jak będzie wyglądać? TA czy rounds?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 września 2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

grrrrrrr pisalem Ci na serwie ze przesuniete na poniedziałek. zasady dalej nie podane, ale znajac ich będzie raczej dwugodzinne TA^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?