Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam teamu > CbaiJa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shail
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 4


PostWysłany: 07 października 2010, 15:49    Temat postu: Szukam teamu > CbaiJa Odpowiedz z cytatem  

login

Ostatnio zmieniony przez shail dnia 20 października 2010, 7:37, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 07 października 2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co zwykle, czyli podaj przykładowe czasy na mapkach. Poza tym napisz, jaki zespół Cię interesuje - nadeo, tech albo inny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
shail
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 4


PostWysłany: 07 października 2010, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A01 24:56
A04 5:94
A05 16:98
A09 26:90
B01 26:81
B04 12:88
B05 16:98
C03 14:42
D03 16:23


Ostatnio zmieniony przez shail dnia 20 października 2010, 7:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 07 października 2010, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piszesz że wszystkie czasy do poprawienia nie znam się na nadeo bo nie gram nwm czy to dobre czasy czy nie ale najpierw sobie wytreń je a potem pisz taka propozycja dla Ciebie :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shail
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 4


PostWysłany: 07 października 2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mam porownania co do tych czasów... nie wiem czy sa dobre czy nie.. chodzilo mi tylko o to ze gdyby ktorys czas komus mocno nie pasowal to moglbym go poprawić Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 07 października 2010, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chcę tu uchodzić za jakiegoś znawce, ale na oko, ja bez tego super dziwnego cuta w A01 miałem 24:35 bodajże, a na B04, regular to 12:70 u mnie, a pb 12:65, ale jako że trochę się grało nadeo (z takimi złymi czasami Very Happy) to czasy są lepsze od Twoich. Natomiast jako, że masz ranking 400K to wnioskuje, że grasz koło 3 miesięcy na większych servach (Let's Rock, Gurny Ślonsk, czy jakoś tak), to czasy te są nawet dobre. Ale na początek odradzałbym team. Choć jeśli chcesz być koniecznie w teamie, to wejdź na Let's Rocka (Cup) i jak będą "godziny szczytu" to bądź finalistą, albo najlepiej w pierwszej trójce i wtedy spytaj się o team, zwykle znajdą się ludzie którzy przyjmą Cię do "timu". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
shail
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 4


PostWysłany: 07 października 2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gram nie caly miesiac... Smile i bywa ze na gornym slasku gram z tych serwerow co podales..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boy
Jeździ konno


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 07 października 2010, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chcesz dostać się do dobrej drużyny nadeo to czasy podane przez Cb są do poprawienia, poradziłbym potrenować troszkę i jak będziesz robił podobne czasy do tych, które poniżej przedstawię, to spokojnie możesz rozglądać się za jakimś klanem:

A01: 24.0x - .1x ( Twój - 24:56 )
B01: 25.6x - .7x ( Twój - 26:81 )
B04: 12.5x - .6x ( Twój - 12:88 )
Hmm co do A04, jest to mapka bardzo krótka i losowa, lecz do wytrenowania. Ja po (chyba) 10 przejeździe uzyskałem już 5.83 (Twój: 5:94)
A05 (przejazd bez cuta): 16.6x - .7x (niskie) ( Twój: 16:98 )

A teraz bonusik od wujka Boya Wink. Podam Ci inne czasy z bardziej popularniejszych tras nadeo:

A12: 12.8x - .9x (niskie)
C06: 52.xx (niskie)
C04: 38.0x - .1x
B07: 28.8x (a nawet niżej ;d) - .9x

To tylko niektóre z czasów z tras nadeo. Nie wszystkie są "wyśrubowane" i przy odpowiednim treningu uda Ci się je "wyjeździć" - pojeździj sobie z TMX'ami lub obejrzyj sobie filmiki na YT. Jeśli zaczniesz robić podobne czasy sądzę, że dostaniesz się do wiekszosci teamów, dobrych teamów ... GL & HF !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?