Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Druhy mecz z Espagnolami
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 października 2010, 22:18    Temat postu: Druhy mecz z Espagnolami Odpowiedz z cytatem  

A więc, niestety, ponownie moje czarnowidztwo się sprawdziło.

Wszyscy dali dupy i wszyscy doskonale o tym wiemy, ale na razie nie będę się w to zagłębiał. Przed nami drugi mecz z teoretycznie nieco słabszym rywalem... Ale tylko teoretycznie. Słowacy myśleli, że ich olaliśmy, mieli świadomość tego, że są słabsi od nas, a jednak gładko nas ojebali.

Podtrzymuje to, co powiedziałem w poprzednim poście i o ile wygramy z Hiszpanią (bo z Grecją oczywiście nie dopuszczam myśli, że będzie inaczej niż 3-0?), to drżyjcie gaciami i spodziewajcie się wypierdolenia Smile

Teraz będzie sztywno, ale chyba inaczej nie umim. Chciałbym odnieść się do turnieju od tmnf.pl. Już pomijam, że nic nie idzie zrozumieć z zasad, właściwie to tych zasad jest brak, a już w ogóle pomijam jednoznaczną nazwę i logo, że aż dziw bierze, iż w tym "regulaminie" nie ma punktu, który zakazuje między innymi mi brać w nim udziału. Ale nvm, pytanie do reprezentantów - jak zamierzacie wytrenić trzy mapy na ten turniej i jednocześnie prezentować jakiśtam _międzynarodowy_ poziom na nich? NO JAK? Ok, znajdą się osoby, które czują się na siłach trenić wszystkie trzy a i tak wygrają kwali z palcem w d*pie, ale reszta?

Po prostu nie może być sytuacji, w której jest 12 osób na jednej mapie, z czego połowa może widziała ją więcej niż dwie godziny a reszta i tak narzeka na bugi. Jakieś łajzowate Słowaki też miały bugi i potrafiły w miarę jechać. I też miały ledwo 5-6 osób "ogarniających". Ja rozumiem, że można nie mieć czasu, to oczywiste, dlatego moim skromnym zdaniem _NIE POWINNIŚCIE TRENIĆ WSZYSTKICH MAP. Ja teraz też popełniłem ten błąd, ale tylko dlatego, że w czwartek po prostu nie widziałem nikogo jeżdżącego na Kopterze.

Na koniec trening na serwach - nie rozumiem kompletnie grania Time Attack w środku tygodnia, czy co lepsze, w weekend. Na tym poziomie nie można pozwalać sobie na takie odchyły. Decydujemy się na dwie trasy na samym początku i je rżniemy do bólu. Rozpoczynanie treningu na rundach we wtorek to jest MAX. Pa.

Kwali tym razem zaczniemy 15 minut wcześniej, czyt. 18:45, bo okazało się, że mam niezły zapierdol, siedząc na GG, IRC-u i ICQ, podczas gdy powinienem skupić się na jeździe. Hasło zgodnie z progresem, Pyjas nie wchodź.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 października 2010, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co rozumiem ("Każdy mecz w rundzie pucharowej będzie rozgrywany w trybie Rund do 100 pkt, na jednej mapie") w tym turnieju ma być tylko jedna mapka, więc o to się tak bardzo nie musisz martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 października 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chciałem tylko powiedzieć ze , tak jak w piłce nożnej tak jest i w NC ... polska jest zdolna dostać w cipe z największymi nobami w grupie ...

Jakby każdy trenił na mecze tyle co na kwali do repry, było by inaczej i wynik zapewne byłby odwrotny Smile pokażcie ze pojebany xard nie ma racji.. i teraz spuszczać wpierdól hiszpaną ...

i słuchać się shada ... głupek coraz częściej mądrzej gada :>

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 października 2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gramy u siebie tym razem^^

Relay w Slaskim oczywiście: POL vs ESP Relay, mozna ogladac kwali nawet^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 31 października 2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

relay chyba nawalił. ;e
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 października 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://img819.imageshack.us/img819/5084/screenshot03l.jpg

http://img713.imageshack.us/img713/9905/screenshot05n.jpg

http://img844.imageshack.us/img844/5273/screenshot07.jpg

3:0 (7-1, 7-2, 7-1)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?