Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
List z Polski
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 listopada 2010, 20:39    Temat postu: List z Polski Odpowiedz z cytatem  

Witam Smile Pewnie wielu z waa oglądało już ten film na yt, ale mimo wszytko go wrzucam.

Film wyemitowany w holenderskiej telewizji dotyczący katastrofy w Smoleńsku. Film ukazuje kłamstwa, manipulacje, zatajenia faktów, których dokonuje rząd Donalda Tuska we współpracy z Rosjanami. Wstrząsający opis niszczenia dowodów śledztwa i zagrożeń ze strony Rosji.
Opis znaleziony na seans24.pl.

Wstrzymuje się od jakiejkolwiek oceny tego filmiku, dopóki go nie obejrzę do końca.

Część 1:
&feature=related

Część 2
&feature=related

Część 3
&feature=related

Część 4
&feature=related

Część 5
&feature=related

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 02 listopada 2010, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiesz ja nie mam zamiaru tego ogladac bo zygac mi się chce od tego calego smolenska, krzyzy i w ogole wkurwia mnie tak polityka i cale historie spiskowe ze ruscy na zlecie tuska rozjebali samolot. jest to już nudne i w ogole nie rozumiem po ch** oni ciagna temat smolenska, rozjebali się i ch** nuech każdy na swoj sposob uczci ofiary i dajmy już temu spokoj bo to co się dzieje wokolo tego wszystkiego jest w moich oczachzalosne i niepotrzebne.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 02 listopada 2010, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

większość naciągana i do tego wszędzie "prawdopodobnie" ...

oczywiście to mógł być zamach ale tu jest ewidentnie zrobione wszystko tak by urwać trochę głosów PO Smile... wypowiedzi Jarka to już w ogóle najciekawszy dowód w całej sprawie.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 listopada 2010, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psik, widać nie zrozumiałeś o co w tym filmie chodzi, ukazuję on działania Rosji, nie ma nic wspólnego z PO i PiS. Nie był emitowany w Polsce, na YT ukazał się dawno po wyborach. Mówi o bezkarności Moskwy, otrucie Juszczenki, najazdy na Gruzję, Kirgistan. Każda rewolucja, próba uzyskanie pełnej niezależności od Moskwy jest tłamszoną bronią i przemocą. Jeśli chodzi o Kaczyńskiego to Rosja miała wiele powodów by się go pozbyć (nie mówię że tak było), jak choćby otwarta pomoc Gruzji, co przerwało okupację Rosyjskich wojsk. Poza tym zachód też za nim nie przepadał, Unia woli by Polska była w ich strefie wpływów, podobnie tego chce Rosja. Kaczyński jednak nie pozwalał ani na jedno ani na drugie. Nikt za nim nie płakał, coś mało delegacji zjechało się do Krakowa na pogrzeb. Jednym słowem był solą w oku Unii i kołkiem w d*pie Moskwy Wink Kto mówi że jest mu to obojętne jest głupi? Ślepy? Bo nie obchodzą go ani trochę losy narodu Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 03 listopada 2010, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zrozumiałem wszystkie tamte poboczne wątki...
ale film ukazuje tylko "jedną prawdę" wszystko pokazuje tak by pokazać, że to był zamach.
A tak naprawdę co ten Kaczyński Rosji mógł według Ciebie zrobić? Myślisz, że Rosja ryzykowała by jakąś większą wojnę dla zabicia Lecha - w tym setkę znanych i ważnych osób w PL?

ludzie to był na 90% wypadek, zapewne większą winę ponoszą rosjanie z lotniska i tylko dlatego właśnie tak się ta sprawa przedłuża...

Pogrzeb w KRK ? o ile pamiętam to były problemy z komunikacją(pewnie też Putin rozjebał wulkan Mad), co nie znaczy, że oczywiście powinni się inni przedstawiciele również pojawić.

Ale nie wyolbrzymiajmy naszej roli, bo tak na prawdę dla kraju jak Rosja, Polska nie jest zbyt wielkim zagrożeniem ani politycznym ani gospodarczym ani militarnym więc nie opłacałoby się jej ryzykować następną wojną... - bo gdyby to był zamach, na pewno tak by się to skończyło.

A co do rewolucji itd. itd. niestety świat nie jest sprawiedliwy i tu się zgodzę, zachód ma w d*pie sytuację krajów wschodnich dopóki mu się to opłaca(lub nie przeszkadza).
Robienie z Kaczyńskiego teraz wielkiego bohatera narodowego, który przeciwstawił się tyranii i okrutnemu światu dookoła jest trochę bez sensu.

Jak nie ma nic wspólnego z PO i PIS jak ukazuje Jarka w świetle obrońcy prawa a PO jako sługusów rosjan i chłopców na posyłki ?

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 listopada 2010, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

E tam, i tak wiadomo, że to ufo ich zestrzeliło.

(za kradzież księżyca Happy, więc nawet mieli motyw, co czyni z powyższego stwierdzenia teorię równie prawdopodobną co zamach rusków ;] )

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 03 listopada 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
wiesz ja nie mam zamiaru tego ogladac bo zygac mi się chce od tego calego smolenska, krzyzy i w ogole wkurwia mnie tak polityka i cale historie spiskowe ze ruscy na zlecie tuska rozjebali samolot. jest to już nudne i w ogole nie rozumiem po ch** oni ciagna temat smolenska, rozjebali się i ch** nuech każdy na swoj sposob uczci ofiary i dajmy już temu spokoj bo to co się dzieje wokolo tego wszystkiego jest w moich oczachzalosne i niepotrzebne.


Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie i myślał niezależnie to byś wiedział, że "ciągnięcie tematu smoleńskiego" jest w tej chwili priorytetowym śledztwem w Polsce, którego nie wolno odpuścić i które trzeba wyjaśnić. Mnie też polityka wkurwia, a raczej jej brak - bo kłótnie, łapanie za słówka i inne pierdoły są finansowane przez miliony Polaków a nie przynoszą żadnych rezultatów. Ostatnia sprawa z krzyżem, która to była pewnie odwróceniem sytuacji od poważniejszych spraw, ale wielu idiotów daje się nabrać takim medialnym gierkom podrygując w rytm wiejskiej przytupanki "gdzie jest krzyż". Nie dziwi mnie to, bo nasze społeczeństwo to w większości czarna masa, co tyczy się przede wszystkim ludzi młodych - takich jak np Kiciak, co to się niczym więcej nie interesują, bo jemu jest dobrze, ale gdyby Tobie ktoś kogoś bliskiego z rodziny zajeb*ł, to też miałbyś tego dość? Chodzi o oczywiście niewyjaśnione śledztwo śmierci takiej osoby. Wolałbyś odpuścić ?(mam nadzieję, żę nie, a jak tak, to znaczy że jesteś pierdol*nym oportunistą). Więc nie dziw się, dlaczego w mediach wciąż pojawia się sprawa smoleńska, tym bardziej, że pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi i w tej chwili jest 50 na 50 w stosunku katastrofy do zamachu.

OD dawna wiadomo, że ruscy potrafią kontrolować pogodę na kilkudniowy czas. Wystarczy prześledzić ich majowe pochody - ZAWSZE świeci słońce, nawet jeśli dominuje deszczowa pogoda w terenach przyległych do Moskwy. I od razu jeszcze dodam, bo na pewno znajdą się prześmiewcy powyższego zdania - w XIX wieku kilka osób wiedziało jak sprowadzić deszcz za pomocą środków chemicznych, co kiedyś spowodowało śmiercią ponad 30 osób na wskutek utonięcia... na pustyni... choć takich zdarzeń było więcej. Dlatego odpada teoria o błędzie pilota. Zawinili Ruscy z wieży - byli pijani, brak dobrego oświetlenia na lotnisku, szczątki samolotu pozostawionego na pastę pogody - to są fakty. Hipotezą pozostają - samochód, który stał na lotnisku - znany jako zakłócacz fal radiowo-satelitarnych - czy coś w tym stylu, zmiana pogody na gorszą przez ruskich oraz stosunek polskich władz do całej tej sytuacji, która przynosi wstyd mi jako Polakowi, ale też stawia nasz rząd w świetle zdrajców i ugodowców - byleby wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. To co robi rząd Tuska to krok ku katastrofie - jeszcze nigdy Polska nie była tak zadłużona wśród innych państw (czyli zależna, bo wkrótce się upomną o swoje i trzeba będzie sprzedawać polskie akcje, firmy i inne rzeczy obcokrajowcom). Bezpłciowy prezydent - jak jakaś ku*wa marionetka, a najgorsze jest to, że polakom takie coś się podoba i nadal darzą zaufaniem takich oszołomów.

Tak to prawda - Zachód od zawsze miał nas w d*pie i nigdy w życiu nam nie pomogą, bo nie zaznali takich represji jak kraje środkowo-wschodnie i wschodnie Europy. Niemcy coś tam już działają i wiedzą, że zmierza to w złym kierunku, ale czy podejmuja jakieś kroki przeciw multukulturalizmowi (bo o nim mowa) to nie wiem.

Rosja od czasów cipy Lenina nie ma szczęścia do rządu, który to naprawdę pozwala sobie na dużo i czuje się pewny na światowej scenie politycznej jako niezależny rozgrywający gracz. Przypomina to działania Hitlera z lat 30stych ubiegłego wieku. Zresztą w rosji nadal propaganda jest wiecznie żywa, co widać na przykładzie nauczania w rosyjskich szkołach. dla nich druga Wojna Światowa zaczęła się od napaści Niemiec na ZSRR 22 czerwca 1941, a weterani, którzy zajęli Przemyśl i inne tereny Polski wypierają się do tej pory, ze tam byli pomimo nawet tego, ze sa na taśmie filmowej... Ruskie robią sito z mózgu obywatelom i to samo stosuje rząd Tuska nam, a większość niestety wierzy w te brednie i wkrótce uwierzy, że czarne jest białe...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 03 listopada 2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moje spostrzeżenia są następujące:

1. Film całkowicie rozmija się z opisem, który podałem, a który znalazłem na seans24. W tym dokumencie są pokazane pewne analogie (Komisja ds. zbrodni w Katyniu - Komisja ds. wyjaśnienia tragedii). Ukazano manipulacje Rosjan na arenie międzynarodowej.

2. Film głownie pokazuje działania rosjan na arenie międzynarodowej. Skierowana jest na zachód, gdzie nie mają pojęcia co potrafią zrobić Rosjanie.

3. Wg mnie wypowiedzi są grubymi nićmi szyte. Wszystko oparte jest na "prawdopodobnie" (Tak jak Psik napisał). Brak jest jakichkolwiek dokumentów, które mogłyby uzasadnić takie przypuszczenia, czy choćby wypowiedzi osób, które mają większe pojęcie o tej sprawie.

4. Opinie niektórych osób mnie dobijają. Oczywiście jest to film robiony pod PiS. Nie lubię tej partii, tak jak rządu, ale trochę obiektywizmu można było wrzucić do tego filmu. Nie zapytano nikogo z ekipy rządzącej, dziennikarze są pro-pisowscy. Bardziej ten dokument jest robiony po to, aby zdobyć kilka procent więcej na wyborach.

5. Ostatnia minuta filmu jest najlepsza, to jest jedyny dowód na to, że Rosjanie mogliby coś zrobić, by strącić ten samolot.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 03 listopada 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
Moje spostrzeżenia są następujące:

4. Opinie niektórych osób mnie dobijają. Oczywiście jest to film robiony pod PiS. Nie lubię tej partii, tak jak rządu, ale trochę obiektywizmu można było wrzucić do tego filmu. Nie zapytano nikogo z ekipy rządzącej, dziennikarze są pro-pisowscy. Bardziej ten dokument jest robiony po to, aby zdobyć kilka procent więcej na wyborach.


Masz jednego dziennikarza - Wildstein - reszta to osoby co najwyżej współpracujące z mediami jedynie okolicznie. Do tego bardzo śmieszne jest twoje zdanie, ze robiony jest ten filmik, aby zdobyć kilka procent więcej na wyborach... Ta jasne... Mówienie prawdy o tym jacy są faktycznie rządzący w Rosji ma być PiSowską grą wyborczą? Jeśli tak, to potwierdzasz tylko to, że PO jest na usługach Putina Very Happy. Poza tym przekonasz się, zę wyciągnięte przed wyborami zostaną jeszcze większe brudy... Spójrz też na wyborcze listy - większość to te same twarze a Polaczki wola głosować na starych leśnych dziadków, ludzi którzy nic nie zrobili (nie dotyczy tych, którzy działają pozytywnie) niż na młodych czy nowe twarze, które mogą coś zmienić (oczywiście nie muszą, ale trzeba próbować, może ktoś się trafi odpowiedni) , zaistnieć dla regionu, ale nawet na to nie mają Polacy odwagi.

Dodam jeszcze to o czym zapomniałem we wcześniejszym poście. Skomentowałem ten film, bo po prostu nasunęły mi się pewne rzeczy, ale to nie miejsce na polityczne wywody na forum trackmanii. Choć z drugiej strony i tak to forum umierało z braku takich tematów... Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[HR]PUMA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 listopada 2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po prostu, jak wyjdzie na jaw, że to był zamach, to będzie Wojna...
Po za tym, skrzydła samolotu nie rozpadły by się po uderzeniu z koronami drzew, to po 1
Po 2 Samolot nie rozleciałby się na takie drobne części...
Po 3 Te strzały - dobili tych co byli żywi, by nie było dowodów.
Niby czemu trzymali tak długo Czarne skrzynki u siebie ?? i dlaczego brakuje tych 16 sekund ??
W tym czasie mogli zrobić co chcieli, a po za tym sekcja zwłok również była u rusków.
Po 4 Czemu samolot leży na otwartym niebie ?


Abszt ma rację, i w pełni go popieram, to co w polsce się dzieje, to po prostu chore...

_________________




Ostatnio zmieniony przez [HR]PUMA dnia 03 listopada 2010, 11:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 03 listopada 2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, tak. Na pewno Tusk z Putinem latali po lesie z brzozami i polowali na samolot. A Komorowski czekał z piłą co by przeciąć skrzydła samolotu. Jasneee.
Pozdrawiam miłośników teorii spiskowych i wielbicieli Szalonego Antka. Oby tak dalej a już wkrótce nie będzie PiS w sejmie :* .

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[HR]PUMA
Jeździ konno


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 listopada 2010, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popatrz też właśnie na Tuska, dlaczego nagle został odwołany z tego lotu ??
Poleciał innym samolotem ( Ten sam model oczywiście ) i lotnisko było oświetlone o.O
Najprawdopodobniej nigdy nie będzie odpowiedzi, co naprawdę się stało.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 03 listopada 2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Kiciak napisał:
wiesz ja nie mam zamiaru tego ogladac bo zygac mi się chce od tego calego smolenska, krzyzy i w ogole wkurwia mnie tak polityka i cale historie spiskowe ze ruscy na zlecie tuska rozjebali samolot. jest to już nudne i w ogole nie rozumiem po ch** oni ciagna temat smolenska, rozjebali się i ch** nuech każdy na swoj sposob uczci ofiary i dajmy już temu spokoj bo to co się dzieje wokolo tego wszystkiego jest w moich oczachzalosne i niepotrzebne.


Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie i myślał niezależnie to byś wiedział, że "ciągnięcie tematu smoleńskiego" jest w tej chwili priorytetowym śledztwem w Polsce, którego nie wolno odpuścić i które trzeba wyjaśnić. Mnie też polityka wkurwia, a raczej jej brak - bo kłótnie, łapanie za słówka i inne pierdoły są finansowane przez miliony Polaków a nie przynoszą żadnych rezultatów. Ostatnia sprawa z krzyżem, która to była pewnie odwróceniem sytuacji od poważniejszych spraw, ale wielu idiotów daje się nabrać takim medialnym gierkom podrygując w rytm wiejskiej przytupanki "gdzie jest krzyż". Nie dziwi mnie to, bo nasze społeczeństwo to w większości czarna masa, co tyczy się przede wszystkim ludzi młodych - takich jak np Kiciak, co to się niczym więcej nie interesują, bo jemu jest dobrze, ale gdyby Tobie ktoś kogoś bliskiego z rodziny zajeb*ł, to też miałbyś tego dość? Chodzi o oczywiście niewyjaśnione śledztwo śmierci takiej osoby. Wolałbyś odpuścić ?(mam nadzieję, żę nie, a jak tak, to znaczy że jesteś pierdol*nym oportunistą). Więc nie dziw się, dlaczego w mediach wciąż pojawia się sprawa smoleńska, tym bardziej, że pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi i w tej chwili jest 50 na 50 w stosunku katastrofy do zamachu.


mhm pomijajac fakt ze ani razu nie slyszalem "gdzie jest krzyz"...

nie rozumiem po ch** ciagnac ten temat w mediach? rodziny chca się dowiedziec wiecej? powinny dostaw indywidualnie info na temat nowych wiesci w sprawie, co do tego pozostałe 40 mln polakow? p wiem wiem prezydent bla bla bla. popytaj rodzin pozostalych ofiar czy fajnie jest im sluchac w tv jak pan prezes kaczor wykorzystuje katastrofe do walki politycznej? ciekawe ilu z nich powie ze kaczorex i wszyscy wierzacy w teorie spiskowe, ze putin umowil się z tuskiem i specjalnie rozjebali samolot, to debile?

ktos tam napisal ze nie obchodzi mnie los kraju. tak mam to w d*pie bo patrzac na to co się dzieje w polsce i na bezmozgow ktorzy w tym kraju mieszkaja wstydze się przyznac ze jestem polakiem. nigdy nie bylem jakims wielkim patriota ale teraz gdybym wyjechal gdzies zagranice i spytano by sioe mnie skad jestem to powiedzialbym ze jestem z europy, slowo polska nie przeszloby mi przez usta.

nie jestem ani ciemna masa ani oportunista, jestem czlowiekiem który ma dosc patrzenia na swoj rodzimy kraj z powodu polityki. PiS najchetniej zlapalby wszystkich za ryj i wsadzal do wiezienia za lapowki, a PO robi z siebie swietoszkow "to my jesteśmy tymi ktorzy wyciagaja reke do zgody". po za tym ludzie mieszkajacy w tym kraju to kompletne pojeby, jedni uwazaja ze krzyz jest tylko dla nich i miejsce krzyza nie jest w kosciele, drudzi rzucaja sloikiem z gownem w tablice upamietniajaca ofiary katastrofy. to jets normalne? polityka doprowadzila do tego ze jesteśmy na skraju wojny domowej. doszlo już do tego ze spowodu polityki zginal zupelnie niewinny człowiek. ludzie ogaru trochę bo dochodzimy do momentu w ktorym nie podejmuje się decyzji myslac samodzielnie. czesc slucha się kaczora i uwaza go za boga, inni sa po stronie po i tak jak wspomnialem lataja sloiki z gownem albo gina ludzie. psl i sld tez nie sa bez winy bo siedzą z boku i patrza jak konflikt wykorzystac tak aby dostac się do wladzy.ten kraj jest popierdolony i tak naprawdę ludzie byli razem tylko wtedy gdy znajdowali się w niewoli. polacy potrzebuja wojny. jeśli nie ma przeciwnikow zzewnatrz to szukamy ich na sile wewnatrz kraju. nie zdziwe się jak za kilkanascie/dziesiat lat polska będzie w stanie wojny domowej, mam nadzieje ze wtedy będę daleko stad.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartok
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 8


PostWysłany: 03 listopada 2010, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tak się zastanawiam, skoro do wyborców PO nie przemawia katastrofa smoleńska to jak ustosunkujecie się do naszej sytuacji gospodarczej? Przecież ewidentnie widać jak PO rujnuje ja a wy ciągle się ekscytujecie wypowiedziamiJarka które nie maja na was bezpośredniego wpływu. I potem nie dziwne z ktoś lemingiem was nazwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 listopada 2010, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może gdybym pożył trochę dłużej w tym kraju to miałbym jakoś lepiej rozwiniętą tożsamość narodową. W tych chwilach żal mi jednak powstańców, żołnierzy, Solidarności, tych co walczyli o demokrację w Polsce, którzy muszą patrzeć na to co w tym kraju się dzieje. I wcale się nie zdziwię jak za kolejne kilkanaście/dziesiąt lat dojdzie do wojny domowej bądź piątego rozbioru. A wtedy dobrze być poza granicami kraju.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 listopada 2010, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jako przedstawiciel "czarnej masy, czyli większości społeczeństwa" pozwolę sobie stwierdzić, że mix "gdzie jest krzyż" jest zajebisty.

A w ogóle to chyba Czesi też potrafią zmieniać pogodę, a powódź z 1997 roku to był ich atak na Polske! Skubani, a my nawet nie potrafimy dobrze przewidzieć pogody... Sad

btw, widzę, że tutaj sami kombatanci i doświadczeni. "Polska potrzebuje wojny", "żal mi tych co walczyli o demokracje", "rząd mam robi sito z mózgów" :X Wypierdalać choćby do Chin jak się nie podoba, to może byście wtedy potrafili uszanować to co mamy. Ja się ciesze, że jestem Polakiem, no... chyba, że oglądam mecz naszej repry w piłe Rolling Eyes

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 03 listopada 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pyszo napisał:
"Polska potrzebuje wojny"



chodzilo mi o to ze bez wojny nie potrafia być jednascia. polacy poprostu musze się z kims klocic bo inaczej brak im sensu zycia(nie wszyscy ofc ale niestety wiekszosc). popatrzcie chociaż na ostatnia powodz. byla pomoc ofc ale co było oprocz tego? "rzad nas nie przygotowal" "dlaczego to i tamto nie było tak i tak zrobione" "kto jest winny braku przygotowania na powodz?" to jest chore!!

(Dodano 03 listopada 2010, 18:10)
moim glownym zarzutem jest to ze ciagle musimy szukac winnych cokolwiek by się stalo, mam wrazenie ze nawet jakby wylkan wyrosl nam w srodku polski i wybuchl zabijajac miliony ludzi byloby gadanie "kto jest winny takiej sytuacji". wytlumaczcie mi co k**wa zmieni znalezienie winnych takich spraw? cofnie się czas i wszystko będzie git? NIE NIC się NIE ZMIENI, wiec na ch** szukac winnych kazdej sprawy i klocic się o najwieksze glupoty?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 03 listopada 2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do powodzi, to akurat tutaj można się 'trochę' przyczepić - we Wrocławiu pomiędzy dwoma wałami przeciwpowodziowymi wybudowano osiedle mieszkaniowe Laughing A reszty tematu nie będę komentował, bo szkoda mi czasu Razz

EDIT: Źle mówię, nie między dwoma wałami, a na terenach zalewowych :d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 listopada 2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Macióś, pisałem o 1997, a wtedy nie tylko kozanów zalało, ale też na przykład moją chatę w centrum ;p i w ogóle większość Wrocka, Dolnego śląska itd. A sama powódź była z powodu deszczy (zmiana pogody przez Czechów, cheche) i opróżnianie zbiorników retencyjnych w Czechach w najgorszym z możliwych dla Polski momentów, przypadek? ^^

Cytat:
czarna masa (...) co to się niczym więcej nie interesują, bo jemu jest dobrze, ale gdyby Tobie ktoś kogoś bliskiego z rodziny zajeb*ł, to też miałbyś tego dość?


i twoja teoria upadła, bo powódź mnie jak najbardziej dotyczyła, a jednak jakoś nie potrzebuje na siłę szukać winnych. Rozumiem co to znaczy "zdarzenie losowe" albo "kataklizm" i nie potrzebuje zwalać winy na Czechów czy Rosjan. Już nie mówiąc o nazywaniu czarnymi masami osób, które nie wielbią się w teoriach spiskowych Razz

btw, kici, forum rozjebałeś Happy

_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 03 listopada 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pyszo napisał:

Cytat:
czarna masa (...) co to się niczym więcej nie interesują, bo jemu jest dobrze, ale gdyby Tobie ktoś kogoś bliskiego z rodziny zajeb*ł, to też miałbyś tego dość?


i twoja teoria upadła, bo powódź mnie jak najbardziej dotyczyła, a jednak jakoś nie potrzebuje na siłę szukać winnych. Rozumiem co to znaczy "zdarzenie losowe" albo "kataklizm" i nie potrzebuje zwalać winy na Czechów czy Rosjan. Już nie mówiąc o nazywaniu czarnymi masami osób, które nie wielbią się w teoriach spiskowych Razz

btw, kici, forum rozjebałeś Happy


Jaka teoria? Poza tym co ty porównujesz? Powódź do zabójstwa (które było przykładem)? Zabójstwo nie jest losowe przecież. Czytaj uważniej. tak samo jak dla mnie "czarne masy" to nie Polacy, którzy "nie wielbią się w teoriach spiskowych, ale ludzie, którzy nie mają pojęcia o pewnych rzeczach, a wypowiadają się dane tematy nie znając nawet realiów czy faktów, które chca mieć głos w czymś, co ich nie interesuje. Wrzucic tutaj można też te osoby, o których pisał Kiciak i z czym się zgodzę - a mianowicie o tym jak Polacy narzekają i tylko pierdolą o tym i tamtym( nawet w TM - "a mogliśmy wygrać te przegrany mecz" i narzekanie jeszcze w kilku zdaniach).
Możesz sobie darować też te zdania, ze Czesi nas podtopili, bo to w ogóle nie ma odniesienia do Smoleńska. Co do samej powodzi to nawet ona nie nauczy wiekszości samorządowców aby przeciwdziałać takim zdarzeniom w przyszłosci, bo niestety ludzie szybko zapominają o przeszłości...
Gdyby to był przypadkowa katastrofa to ruscy by nie musileli nic ukrywac, a tak pozostaje wciąż wiele niedomówień, brakujących sekund z czarnych skrzynek, szczatki ludzkie leżące jeszcze w tym lesie i wiele innych rzeczy, które propaganda komunistyczna będzie ukrywać i wciąż kłamać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?