Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakie gry na WCG 2011? Zagłosuj na TM!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 18 listopada 2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodzi mi o sam sens gry. Nawet teraz próbując odpowiedzieć porównujesz nagrody, a chyba nie o to chodzi w grze?
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 listopada 2010, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lany w Stęszewie który jest już kulturą TMN prawie Smile i naprawdę zabawa była taka jak na żadnym innym lanie Smile

(Dodano 18 listopada 2010, 19:44)
WIesz co jak skończyłeś z TMN i przezuciles się na NFS to widać że nie masz pojecia co się dzieje na scenie. Zauważ że gdyby chodziło o nagrody to Shadow nie upijał by się z najlpessza ekipa na świecie u Diava w chacie tylko leciał na turniej skoro świt Smile i przestań biadolić bzdury bo mi browar nie wchodzi !

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 listopada 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co mam Tobie porownywac jeśli (jak przypuszczam) nie wiesz czym jest przesiadywanie na tsie do rana, Rodzyn Challenge (btw trzeba to wreszcie reaktywowac albo stworzyc jakiś bardziej kreatywny odpowiednik Very Happy), albo przegrywanie z Magda, Marta i Jakubem na raz na mini 31 na rundach? :>

Sun - oczerniasz mnie lirwa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 18 listopada 2010, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierdolicie głupoty, ale kto by się przyznał.. Nie mówię tu akutat o szadzie i nie sansrajsie, nie gram w nfs'a, też teraz zabłysnąłeś. Mniej więcej jestem na bieżąco, przeglądam forum codziennie, więc mi tu nie pierdol. Te pi***olenie o lanach też robi się nudne. To prawda, pieniądze z tej gry są marne, ale jakikolwiek nowy turniej bez żadnej nagrody ma prawie zerowe szanse na przebicie się. Bo większość nie gra dla czystej zabawy.
eot, wyraziłem swoje zdanie, jestem tutaj prawie 2lata i troszkę się orientuje, na pewno nie tyle co Wy, co nie znaczy, że nie wiem nic.
A co do akcji szadoła, o której wspomniałeś sunrise, to wolę nie komentować, bo to akurat jak dla mnie było głupie, ale raz się żyje i są rzeczy ważne i ważniejsze. Ja pewnie też bym wybrał drogę shada, ale na szczęście nie byłem w takiej sytuacji.
baj baj

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 listopada 2010, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To może na przyszlosc napisz dokladniej co masz na mysli a nie tylko walisz haslami "jesteście pazerni" i "pierdolcie się" - to takie same puste hasla, którymi zarzucaja kandydaci na radnych, rejestrujacy się 10 dni przed wyborami na miejskich forach i gryzmolacy swoj program wyborczy od myslnikow.

Piszesz: "bo większość stała się pazerna i bierze udział tylko tam, gdzie może coś zarobić", żeby chwile pozniej napisac Ci ze wcg jest wyjatkiem, bo tam chodzi o prestiz. A glosowanie wlasnie dotyczy WCG... poza tym, nawet jeśli TM będzie na swiatowych finalach, to nikt nie ma pewności, ze zagramy w nia w kraju.

Masz ludziom za zle, ze nie graja dla zabawy, tymczasem w walce o "gigantyczne" nagrody na WCG zapisuje się 30 osob - gdzie byla reszta? A co robilo 250 osob na również podanym przez Ciebie PITMC? Co robia ludzie przez okragly rok na PL, NC, STC, jakims ESL-u, który wiecej bierze niz daje? Dlaczego graja o nikomu nie potrzebny prestiz w turniejach bez kasy? Myslisz ze tylko prestiz tych rozgrywek ma na ludzi taki wplyw, ze nie odchciewa się grać?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 18 listopada 2010, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolego z dziwnym nickiem i zjebanym ptakiem z avatarze... najpierw piszesz ze ludzie graja turnieje tylko dla nagrod i kasy. Pozniej piszsz ze nie chce ci się komentowac zachowania shadowa. Mimo ze ten olał sobie nagrody i "kase" która mogl wygrac na WCG (wiem ze to cinias Very Happy, ale zalozmy ze mogl). Wiec zastanow się co ci nie pasuje. Czy to ze ludzie sa chciwi na kase, czy to ze jak maja okazje to się na nią nie rzucają...

trochę ogaru kolego.

(Dodano 18 listopada 2010, 23:59)
Sorry to nie było WCG ale jakiś inny zdupczony turniej w Berlinie Very Happy Ale temat o nagrodach dalej aktualny... Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 listopada 2010, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze gada ! Polać Mu ! Ludwik w Chełmie Very Happy ! Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 19 listopada 2010, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wole w kasku...

A w Chełmie to...pewnie, chyba, raczej, na pewno będę.

(Dodano 19 listopada 2010, 1:53)
Zeby nie było offtopu. Glosujcie na TaczkManie!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Zonku
Jeździ konno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 80


PostWysłany: 19 listopada 2010, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jus zagłosowane Razz
_________________
Zonkuś

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?