Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trackmania UNITED - Kupno-pytania
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spike_pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 1


PostWysłany: 09 listopada 2010, 23:19    Temat postu: Trackmania UNITED - Kupno-pytania Odpowiedz z cytatem  

Witam,
Aktualnie gram w TMN F, kiedyś gralem w to stare ESWC.
Mam kilka pytań odnośnie TMN United

1. Po pierwsze, jaką wersje tej gry kupić, bo znalazłem takie:
- Trackmania United
- Trackmania United Forever
- Trackmania United Forever 3d
- Trackmania United Forever 2
http://www.ceneo.pl/;004+strackmania~~Munited

Domyślam się ze te trzy ostatnie nie różnią się, może oprócz tym, że dostajemy papierowe okulary 3d

Ale rożnica pomiędzy United a United Forever?

2. Czy jak są te róźne środowiska to w każdym się zdobywa oddzielny rank czy to jest jedno i to samo?
3. Czy te środowiska wybiera się jakoś przy uruchamianiu czy może to zależy od serwera?(przepraszam za banalne pytania no ale nie wiem)
4. Czy jak zainstaluje united i tam wybiorę tryb? stadion to będę mógł grać normalnie z graczami z tmnf?
5. Czy ilość graczy online w innych środowiskach jest dużo mniejsza niż na stadionie (tmnf)?

Dziękuje z góry za pomoc
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 10 listopada 2010, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc tak są tylko Trackmania United oraz United Forever. Najlepiej zakupić w sklepie internetowym nową grę bo mamy pewność, że dostaniemy do niej unikalny klucz. W przypadku aukcji możemy trafić na klucz już przypisany do konta i nie pogramy online.

Najlepiej kupić United Forever bo to nowsza wersja United i jest kompatybilna z Nations Forever. "Zwykłą" United również można zaktualizować do wersji Forever ale po co ściągać 900 MB, lepiej mieć najnowszą wersję od razu na płycie.

Co do wersji 3D to chodzi jedynie o dodatek w postaci okularów 3D - to wszystko. W grze mamy opcję aby włączyć trójwymiar ale kolory tracą wtedy barwy i sam efekt jest słaby. A same okulary nie są zbyt trwałe ani wygodne.

W United masz 7 środowisk i w każdym osobny rank ale mało kto zwraca na niego uwagę. Graczy jest oczywiście najwięcej na stadium bo jest darmowe, inne środowiska mają raczej mało graczy w Polsce, jednak na świecie jest tego dość sporo.

Jak już wyżej pisałem TMNF i TMUF są w pełni kompatybilne. Środowiska podczas gry w internecie zależą oczywiście od serwera i wgranych na niego map. W trybie jednego gracza sam wybierasz gdzie grasz.

Osobiście kupiłem grę ze sklepu www.3kropki.pl, który mogę śmiało polecić. O dziwo wersja Forever z okularami 3D była tańsza od United.

Pozdro Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 10 listopada 2010, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spike_pl napisał:
1. Po pierwsze, jaką wersje tej gry kupić, bo znalazłem takie:
- Trackmania United
- Trackmania United Forever
- Trackmania United Forever 3d
- Trackmania United Forever 2

United to stara wersja, w którą nikt nie gra, chyba że offline ci, co ściągnęli pirata. Wink
United Forever to aktualna wersja, kupuj tę.
United Forever 3d - to, zdaje się, pakiet United Forever + okulary 3D, które są do niczego, podobnie zresztą jak tryb 3D w samej grze. Wink
United Forever 2 - nie ma czegoś takiego.

spike_pl napisał:
2. Czy jak są te róźne środowiska to w każdym się zdobywa oddzielny rank czy to jest jedno i to samo?

Rank, który masz w Nations Forever, to rank wspólny dla wszystkich środowisk. Są też rankingi dla poszczególnych środowisk, ale numerek, który widzisz pod nickiem w grze, to zawsze pozycja w rankingu wspólnym.

spike_pl napisał:
3. Czy te środowiska wybiera się jakoś przy uruchamianiu czy może to zależy od serwera?(przepraszam za banalne pytania no ale nie wiem)

Nic się nie wybiera. Tak jak w Nations Forever masz np. mini, techy, lole, dirty, nadeo i inne rodzaje tras, tak w United Forever dochodzą ci do tego różne rodzaje środowisk. Są serwery z pojedynczymi środowiskami, ale większość jest ze wszystkimi naraz.

spike_pl napisał:
4. Czy jak zainstaluje united i tam wybiorę tryb? stadion to będę mógł grać normalnie z graczami z tmnf?

Jak już pisałem, nic nie wybierasz. Nie ma też żadnego problemu z graniem na stadionowych serwerach.

spike_pl napisał:
5. Czy ilość graczy online w innych środowiskach jest dużo mniejsza niż na stadionie (tmnf)?

Dużo. W Polsce, mówiąc na oko, nie ma więcej niż 30 graczy, wliczywszy w to takich, co włączają grę raz na tydzień. Na turnieje czasem zbiera się jedna polska drużyna, a czasem nie. Wersja United Forever tak naprawdę popularna jest tylko we Francji i w Niemczech, w innych krajach jest z tym słabo lub bardzo słabo. Polska plasuje się w tym gdzieś pomiędzy "słabo" a "bardzo słabo". Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dawid-dada
Jeździ konno


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 32


PostWysłany: 10 listopada 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
1. Po pierwsze, jaką wersje tej
Dużo. W Polsce, mówiąc na oko, nie ma więcej niż 30 graczy, wliczywszy w to takich, co włączają grę raz na tydzień. Na turnieje czasem zbiera się jedna polska drużyna, a czasem nie. Wersja United Forever tak naprawdę popularna jest tylko we Francji i w Niemczech, w innych krajach jest z tym słabo lub bardzo słabo. Polska plasuje się w tym gdzieś pomiędzy "słabo" a "bardzo słabo". Wink

w polsce jest dużo wiecej graczy niz 30... ja sam mam ponad 60 polakow dodanych do przyjaciol i wszystkich widze online codziennie, na turniejach jest mało osob, bo polacy sa glupi ;p ale nie jest ich mało...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 listopada 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dawid-dada napisał:
Scooter Fox napisał:
1. Po pierwsze, jaką wersje tej
Dużo. W Polsce, mówiąc na oko, nie ma więcej niż 30 graczy, wliczywszy w to takich, co włączają grę raz na tydzień. Na turnieje czasem zbiera się jedna polska drużyna, a czasem nie. Wersja United Forever tak naprawdę popularna jest tylko we Francji i w Niemczech, w innych krajach jest z tym słabo lub bardzo słabo. Polska plasuje się w tym gdzieś pomiędzy "słabo" a "bardzo słabo". Wink

w polsce jest dużo wiecej graczy niz 30... ja sam mam ponad 60 polakow dodanych do przyjaciol i wszystkich widze online codziennie, na turniejach jest mało osob, bo polacy sa glupi ;p ale nie jest ich mało...


I wszyscy mają konta united oraz graja w innych środowiskach niż stadium? Bo jakoś w to wątpię, choć sam często nie zaglądam na inne środowiska to polskich graczy spotkałem może 4-5 razy Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 10 listopada 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Otóż to. Nie sprecyzowałem, ale miałem na myśli takich, którzy wolą środowiska United i jeżdżą tylko na serwerach TMUF. Zresztą nawet jeśli jest ich więcej niż 30, to i tak na ogół panoszą się po zagranicznych serwerach, a na bardzo nielicznych polskich są na ogół pustki. Zresztą nie dziwię im się, w Polsce za dużego wyboru nie ma. Wink
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Polwar
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 1


PostWysłany: 16 grudnia 2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy jeśli kupie United Forever bd mógł grać na serverach online które były na nations nie chodzi mi o środowiska bo to mnie akurat mało obchodzi. Tylko czy jeżeli mając United Foverer będę mógł wejść np. na Stefę RPG gdzie dało się wejść na Nations Forever ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 16 grudnia 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczywiście. Czyżby nie zbadałeś Dystans/Odkryj TMUF w menu głównym?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 16 grudnia 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skad wy bierzecie te pytania... Tak będziesz mogl. Nie rozumiem czemu platna wersja miala by być okrojona o serwery z wersji darmowej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?